Allen's Pepperbox istnieje!

  • Rozpoczynający wątek John Fish
  • Data rozpoczęcia

Istnieje?


  • W sumie głosujących
    587
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie. Jak wiadomo, snujemy od dawna przeczucia o broniach szlacheckich, niestety, znamy tylko te które można znaleźć, oraz miecz HdS oraz Floret Athosa. Szukając na becie nagrody za ostatni questy(bo Wercia nie chce mi powiedzieć co to:x) natknąłem się na to:
pepk1.jpg

Z czeskiego świata, szlachecki rewolwer wiązkowy.

1426732_ikeho-revolver.jpg

peacemaker1.jpg

Tu jeszcze remington, ale nie jestem pewien.
Jak widzicie, istnieją te szlacheckie bronie(dla potwierdzenia mój nick na screenie FR1).
Myślicie, że to fakie?
http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=130097&postcount=31

Odmazala moje argumenty i niepotrzebne spekulacje, że udał się nigdzie - tylko wyjaśnienia, które zniknęły w niektórych postach, nie chcę, aby myślało, że "Swept" ślady po oskarżony o nieuczciwe kibiców - które nie zostało zbadane.

Temat, mogę tylko powiedzieć, że chcę jej broń i to tylko prawo, które pojawiły się żadne wytyczne dotyczące sposobu uzyskania tej niezwykłej broni. Dlaczego? Znowu chcesz Spoil tej instrukcji, w razie stało się z mieczem H.. Anyway, szanuję twoje prawo do debaty na temat przejęcia - ale nie uwzględniają tego, jak pozwolenie na spam, w każdym przypadku - tu można pisać, że masz połączenie sprawdzonych i nie (jak razem, gdy ktoś przychodzi do prawej).

PS: nie jest fałszywą broń i widziałeś, to nie piszę - to już potwierdzone:), a także proszę powstrzymać się od płomienia
by Google Tłumacz.

Może to on jest właśnie nagrodą za 3 klucze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A czemu się na 2 świat czeski zalogować nie mogę ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tego co pokazujesz to tylko wysłać tym na weststats te screeny, bo prawidłowo wyliczyli tylko potrzebny lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie cudeńka można znaleźć tylko podczas bitwy. Warunek jest jeden uczestnicy muszą mieć przy sobie sporo gotówki, niewielu musi przeżyć, no i oczywiście szczęście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
o.0 Totalna masakra. Nie wiedziałem, że takie coś istnieje. Sądzicie, że można by zaimprowizować coś takiego, w warunkach laboratoryjnych? Intrygujące. Granica ceny sprzedaży, w najlepszej pracy na szczęście, znalezionego przedmiotu wynosi 1.6-1.7k, jak mniemam?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Od początku było powiedziane, od czego zależy wartość przedmiotów znalezionych w fortach, a gdy w ostatnim czasie na zagranicznych serwerach zobaczyłem tego pepperboxa i maczetę nata, znalezione ponoć podczas bitwy to jestem w stanie w to uwierzyć. Mogła by być opcja tajnych zadań w których były te przedmioty, a gracz nie chce nikomu zdradzić warunków zadania, ale wówczas pojawiła by się jedna taka broń, a nie kilka typów w jednym czasie.

Co do prac, to przy poszukiwaczu przygód z KP nie spotkałem się z droższym przedmiotem niż Nóż Bowiego za 4600 w zakupie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli wartość sprzedaży 2.3k. A praca pewnie "napad na powóz pocztowy"? Nie miałem zielonego pojęcia, że można takie coś znaleźć. A teoretyczna największa wartość przedmiotu znaleziona podczas bitwy o fort wynosi...?
 

DeletedUser

Gość
Gość
U nas są to groszowe przedmioty, na innych wersjach językowych, sam zobacz na screeny w pierwszym poście ile kosztuje pepperbox, maczeta Nata też coś około 5000$. Zastanawia mnie tylko ile łącznie muszą mieć uczestnicy bitwy przy sobie i ilu może przeżyć, by jakiś szczęśliwiec znalazł taką broń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
alien.png


Oto Twój Alien's Pepperbox (Pieprzniczka Aliena) :D.

Jak już, to Allen's.

Uważam, że są one prawdziwe, bo ich istnienie jest logiczne, czemu miałyby nie istnieć, skoro te magiczne brzytwy, proce, miecze, florety istnieją?
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Najdroższą rzeczą jaką znalazłęm była Szabla Kawaleryjska 5230/2615, pytanie tylko jaki jest poziom maksymalny :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najdroższą rzeczą jaką znalazłęm była Szabla Kawaleryjska 5230/2615, pytanie tylko jaki jest poziom maksymalny :p

To gratuluję :p, myślę że maksimum jest niewiele wyższe, gdyż tak czy inaczej już by ktoś znalazł do tej pory jak nie taką broń, to jakiś przedmiot o wartości wyższej niż szabla.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie granica szansy na znalezienie szlacheckiego odpowiednika danej broni kończy się wraz z Szablą Granta i Buntlinem Wyatta Earpa, tylko szansa na znalezienie właśnie tych ostatnich wynosi coś koło 0,0001 % spośród wszystkich raportów (tych nawet bez znalezionych jakichkolwiek przedmiotów).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgoda, lecz ogólnie przedmiotów o wartości powyżej np. 5500$ jest mnóstwo, a jeszcze nie widziałem raportu ani na tym forum, ani na zagranicznych forach (czasem przeglądam), ani na forum sojuszu -V- nic o wyższej wartości. No chyba, że broń jest traktowana inaczej niż np buty czy ubranie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ee... To się zawiodłem xD. Myślałem, że to można jakoś "wylosować" w bitwie o fort. Patrzcie, a nasi dostali tylko brzytwę Figara, za wygraną w evencie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A był jeszcze Floret Athosa nie zapominaj też bardzo dobra broń
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
A to ci dopiero... :rolleyes:

Jedna z wielkich tajemnic The West'a została odkryta.

Bronie bardzo interesujące i sam chciałbym mieć takie :D

Bracia Czesi już je mają, to dlaczego i my nie możemy ich mieć ? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jakie ma statystyki? Można znaleźć w pracy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry