Animacje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6308
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Widze ,że temat podupada a nawet fajny ten pivot troszkę pokombinowałem i zrobiłem pare animacji w tym 1 krótko metrazowy film xD

parkourt.gif


animka.gif

Powiedzcie mi jakie robie błędy... wiem ,że postacie chodzą sztywno i tak skacze ten obraz zbyt duże odległości przechodzą w czaie 1 klatki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę ,że nikt nie zagląda do tego tematu =/
A szkoda. Ja sobie w między czasie zrobiłem animkę z deską :p
deska.gif
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Moja pierwsza animacja robiona w tym programie: krótka trochę :D
004a.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wszystkie sticki takie same poza meiczem który zapewne sam tworzyłeś :p
Mogłeś go zrobić za pomocą 1 lini musisz wybrać podczas kreowania figury edit mode i wtedy możesz z linią robić co chcesz.
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
W animacjach nie chodzi o to jak zaawansowany jest stick, tylko o płynność ruchów.
Jedikarix, jak na pierwszą to może być, popracuj nad ruchami, bo w twojej animacji rusza się tylko jedna postać. Niech się ruszają wszystkie równocześnie - będzie wyglądać bardziej naturalnie.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
wszystkie sticki takie same poza meiczem który zapewne sam tworzyłeś :p
Mogłeś go zrobić za pomocą 1 lini musisz wybrać podczas kreowania figury edit mode i wtedy możesz z linią robić co chcesz.
Wiem o tym, że można zmieniać tą linie, ale mi chodziło o to żeby ten kij się złamał :D
W animacjach nie chodzi o to jak zaawansowany jest stick, tylko o płynność ruchów.
Jedikarix, jak na pierwszą to może być, popracuj nad ruchami, bo w twojej animacji rusza się tylko jedna postać. Niech się ruszają wszystkie równocześnie - będzie wyglądać bardziej naturalnie.

Dzięki. Popracuję nad tym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ej no, czemu nie robicie animacji? Tak miło się je oglądało...
 

DeletedUser6308

Gość
Gość
Zaczęła się szkoła :(, ale dla Ciebie może coś zrobię w weekend :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem że pojedyńcze klatki to w paincie robicie ale w jakim programie łączycie to w całość?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Te henia to są robione z pivocie....( wygląda mi na pivota )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
No ja wykminiłem coś takiego:

http://www.g-notes.eu/gfx/flash/movie1.swf

Oczywiście nie baczcie na jakość wyświetlania, bo link przerzuca nas bezpośrednio do pliku. Oryginalny plik flash będzie umieszczony na stronie, jego wartość 100% wynosi 500x600pix dlatego też jakość jest jaka jest, bo plik zostaje rozciągnięty na całą stronę...

Co do opcji ściągnij. Jak na razie niema plików tekstowych które można by ściągać, więc przycisk nie działa. Normalnie download-owali byście plik tekstowy z listą tutoriali, które wypada przejrzeć będąc na wybranym poziomie zaawansowania graficznego.

Jest to pomocnik flash - wersja testowa. Więc oczywiście wszystko zostanie rozbudowany. Daje tylko do wglądu, i po to by usłyszeć wasze zdanie na jego temat. Wydaje mi się, że coś takiego jest lepszym rozwiązaniem niż zwykły dział pomocy, gdzie znajdziemy jedynie twarde info.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystko ładne, tylko morda brzydka :p. Tekst też jest zbyt powolny, nuży to czekanie. Bardzo fajna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A tam, morda jest taka bo łatwo ją animować. W sumie cały projekt pomocnika został wykonany pod tym względem ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale znacznie lepiej by było, gdyby ta czarna "fasolka" spełniająca funkcę dziury na oczy była trochę niżej. O jak ja lubię mlekooo...
 
Status
Zamknięty.
Do góry