Animacje

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6308
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem. Czyli od 9 roku życia jesteś grafikiem? Ciekawe. Wyobraź sobie że ja też [ale nie od 9roku!!! :) :p], tyle że o 2,5 ;] W tym od 0,5 jestem także programistą.

Ja nie muszę rozumieć, jak to jest, wiele razy mówiono o moich pracach "profesjonalne"... choć to inna bajka, i skromność nie pozwala mi o niej mówić.


"(...)długo grafikiem(...)" Ty od 9 roku życia do 10 miałeś jeszcze stopień żółtodzioba, i nawet teraz nie wiem, czy można by cię nazwać profesjonalistą.
Dlatego ze średniej ważonej twój wynik jako grafika jest cienki...

Pozdrawiam.

on już po studiach graficznych jest :D
EDIT: oczywiście chodzi mi o milonki

a swoją drogą sam jestem ciekawy tych prac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Meneves, jesteś profesjonalistą, w końcu masz stałe zatrudnienie w The-West, czy na Forum...

Owszem, ma na echo choć jest wpisany na listę teamu ogólnego z powodów oczywistych - związać piskla... ee menevesa ;] z echem tylko i wyłącznie to zbrodnia ;] Nie, żartuje. Pisk ops meneves jest w teamie z tego powodu że jest 'naczelnym' designerem i grafikiem teamu The West. ;]



milonki no czekam, 7 dni? Żarty chyba. Dawaj tu swoje prace albo już masz u grafików wpisaną negatywną subnotatke ;]

@Paweł :)

@EDIT

Co się tyczy naszego nowego super grafika, tak, studia zdecydowanie :pPPP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
O mnie też warto było wspomnieć, żeby nie było że nie znam się na rzeczy - co do gościa ująłem w EDIT.

//Post do usunięcia..
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No dokładnie ciekawe co to jest profesjonalna grafika i w jaki sposób oceniasz swój poziom doświadczenia w tym zakresie.

Ja wiem że nie jestem grafikiem a może za jakiś czas będę mógł się tak nazwać ale to dopiero za pewien czas (no ja trochę krócej się tym zajmuję niż dwa lata chyba nawet nie ma pól roku).

Na marginesie nawet plik psd albo jego odpowiednik w gimpie nie dadzą pewności że praca nie była zRIPowana bo od czego są tutoriale a w sieci można znaleźć różnego poziomu trudności nie mówiąc o efektywności samych prac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6310

Gość
Gość
Taaaaak. Również jestem ciekaw prac milonki'ego. Profesjonalna grafika na forum TW. Przecież to nie forum graficzne! Jakaś cudowna anomalia :D. Nie wiem koledzy czy możemy dostąpić takiego zaszczytu. Mam na myśli obejrzenie twórczości profesjonalisty. :D

Sam także jestem trochę związany grafiką, szczególnie GIMP'em :). Więc jakby co mogę pomóc w ocenie ewentualnego pliku XCF (gimp'owy odpowiednik psd). Może się przydam.

@milonki: Tak jak mówił Neoqueto. Oprócz Angielszczyzny skup się również na naszym ojczystym języku. Zanika wśród niektórych poprawność. Ty się zaliczasz to tejże grupy. Jeśli wiesz o co mi chodzi :)

@Meneves.: Naprawdę ładne pracki. Kiedyś chyba będę musiał poprosić Cię o wykonanie jakiegoś layout'a na moje potrzeby. (Ta zakonnica The Best :D).

Pzdr
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Mogę się założyć, że na 100 % weźmie jakiegoś RIPa i się będzie chwalił... :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo 2 ripy ze swoim watermarkiem, w ogóle, po co piszecie "rip" z wersalików? Aż ciało drży, tak się nie mogę doczekać... Politowanie ciągle w skrzyneczce zamknięte, ale kluczyk już szykuję.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Profesjonalistą? W żadnym bądź razie, umiem to i owo. Ale prawda jest taka, że mało kto może dać sobie tą rangę. W końcu trudno mówić o sobie profesjonalista - skoro nie zna się wszystkich pojęć grafiki komputerowej (z grubsza to zaawansowany poziom obsługi Photoshopa, Corela no i rzecz jasna tego nieszczęsnego Flasha)

Ogólnie rzecz biorąc nawet po studiach graficznych można być jeszcze amatorem, bo czy nie jest tak że same umiejętności to tylko wierzchołek góry lodowej? Bez sposobu na ich jak najlepsze wykorzystanie niema o czym gadać. Chodzi mi głównie o kreatywne myślenie itd. ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taaaaak. Również jestem ciekaw prac milonki'ego. Profesjonalna grafika na forum TW. Przecież to nie forum graficzne! Jakaś cudowna anomalia :D. Nie wiem koledzy czy możemy dostąpić takiego zaszczytu. Mam na myśli obejrzenie twórczości profesjonalisty. :D

Sam także jestem trochę związany grafiką, szczególnie GIMP'em :). Więc jakby co mogę pomóc w ocenie ewentualnego pliku XCF (gimp'owy odpowiednik psd). Może się przydam.

@milonki: Tak jak mówił Neoqueto. Oprócz Angielszczyzny skup się również na naszym ojczystym języku. Zanika wśród niektórych poprawność. Ty się zaliczasz to tejże grupy. Jeśli wiesz o co mi chodzi :)

@Meneves.: Naprawdę ładne pracki. Kiedyś chyba będę musiał poprosić Cię o wykonanie jakiegoś layout'a na moje potrzeby. (Ta zakonnica The Best :D).

Pzdr
Zaszczyt, masz racje, to epokowa chwila, zaraz zobaczymy naszego mistrza i pana... :p :rolleyes:
Ta anglik u niego szwankuje totalnie, polski leży na ziemi i błaga o litość :D


Mogę się założyć, że na 100 % weźmie jakiegoś RIPa i się będzie chwalił... :/

Dokładnie. Jednego jeżeli nie kilka ;)
Albo zrobi nam jakieś arcydzieło, powszechnie za takie uważane są digital oraz photomanipulation i czysty LayOut - webdesign... No czekam na jego[milonki] prace, ja, meny,neo i ogółem wszyscy graficy możemy się przed nim schować :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Profesjonalistą? W żadnym bądź razie, umiem to i owo. Ale prawda jest taka, że mało kto może dać sobie tą rangę. W końcu trudno mówić o sobie profesjonalista - skoro nie zna się wszystkich pojęć grafiki komputerowej (z grubsza to zaawansowany poziom obsługi Photoshopa, Corela no i rzecz jasna tego nieszczęsnego Flasha)

Ogólnie rzecz biorąc nawet po studiach graficznych można być jeszcze amatorem, bo czy nie jest tak że same umiejętności to tylko wierzchołek góry lodowej? Bez sposobu na ich jak najlepsze wykorzystanie niema o czym gadać. Chodzi mi głównie o kreatywne myślenie itd. ;]

Wiesz, nie lubię gdy jesteś zbyt skromny [fe] wiesz kogo mi to przypomina? :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo jeszcze lepiej.. wejdzie na echo i skopiuje czyjeś prace i wklei tutaj :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo jeszcze lepiej.. wejdzie na echo i skopiuje czyjeś prace i wklei tutaj :D

Thahaha! A patrzymy i takie wystawi że szczena w dół i tak się gapisz przez pół godziny, jeszcze filmik wrzuci jak to robił... I patrzymy i jeszcze napisał to w POV-Rayu! Cóż, niczego nie można wykluczyć, już pięciolatki potrafią pisać zaawansowane programy w C++. Ale spodziewam się szczerze grafiki w skali 8/10, przy czym 1 to
Paint1.JPG

a 10 to
chrishaines_49f5825e063d1.jpg
.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Ja aż tak bardzo nie wymagam wystarczy praca na poziomie tych poniżej:

platinumfond-2.jpg

finalimagei.jpg

Melissa-Rapunzel-FINAL.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5501

Gość
Gość
Napewno jego dzieła są lepsze. W końcu to profesjonalista ;D
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
Nie offtopuj! :p

Milonki czekamy! ;) kiedy będzie ten rip !?!;)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
A no taa !

(jak to powiedział mój nieokrzesany kolega z klasy - dajta mu spokuj chodźta stąd a potem róbta co chceta) słynny cytat w naszej klasie:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry