[ankieta] Zmiana nazwy WEB

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

Nazwa dla WEB'a


  • W sumie głosujących
    58
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Padła propozycja zmiany nazwy WEB. (http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=440456)
Propozycja słuszna jeżeli chodzi o przetłumaczenie nazwy przedmiotu na język polski, czyli Colt Buntline Wyatta Earpa zamiast obecnego Wyatt Earp's Colt Buntline
Pytanie czy ze względów sentymentalnych :p nie zostawić tak jest.
Jak chcecie, decydujcie.
 
CBWE źle się kojarzy :p jak "Centralne Biuro..." ;)

Ja jestem za pozostaniem przy obecnej wersji. pewnych rzeczy nie powinno się zmieniać :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Zdecydowanie powinno się zmienić. Albo tłumaczymy grę na polski albo zostawiamy wersję angielską. Trzeba się zdecydować. Gra jest spolszczona więc obecna nazwa itemu jest zwyczajnym błędem składniowym i gramatycznym.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
CBWE źle się kojarzy :p jak "Centralne Biuro..." ;)

Z czym skojarzysz S&WSJJ? :p Taki sam przykład jak z WEB'em. Jak wspomniał poprzednik chodzi o tłumaczenie gry na ojczysty język. Do wielu rzeczy się potrafiliście(-my) się przyzwyczaić

Kolumbijczyk001 napisał:
Przyzwyczajenie... jak z okienkami poczty/targu/postaci/ekwipunku, zastąpieniem nazwy sztapel czy miecza Hernandeza i wielu innych rzeczy :p

to i z tym nie będzie problemu.
Sentymentalizm... hmm, nie przeginajmy :p
 

DeletedUser25605

Gość
Gość
Moim zdaniem nazwa powinna zostać ta co była. jeżeli ktoś napisał WEB to każdy wie o co chodzi. Ja nie wiem jak można zajmować się tak błahymi sprawami....o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem powinno się nazwę zmienić.

Jak ktoś chce sentymentalnie pisać WEB to przecież nikt mu tego nie zabroni.
Co więcej, każdy nadal będzie kojarzył ten skrót - z pamięci też go nie wymażą.

To chodzi raczej o kwestię poprawności nazwy już w okienku przedmiotu, a gracze i tak sobie poradzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie to obojętne... i tak nie mam kasy aby go kupić (i nigdy nie będę miał)
a wydropić też nie mam skąd.... prawdopodobieństwo że wypadnie ze skrzynki (którą kupię może za jakiś rok) też jest małe...
 
Status
Zamknięty.
Do góry