Apel!

  • Rozpoczynający wątek Stalowy Bill
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz tak jak ja?

  • Tak, przyda się kilku nowych forumowiczów.

    Głosy: 65 74,7%
  • Nie, nie chcę widzieć żadnych nowych.

    Głosy: 3 3,4%
  • Malo mnie to obchodzi.

    Głosy: 19 21,8%

  • W sumie głosujących
    87
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałem zaapelować do tych co grają w The Westa, czytają forum ale jeszcze się nie zarejestrowali. Zróbcie to! Forum to serce The Westa. Czytacie forum ale się nie rejestrujecie, dlaczego? Jeżeli spojrzycie na zarejestrowanych to starzy wyjadacze po 400 postów. Co z wami? Pisanie na forum to niezła zabawa, po za tym można poznać ciekawych ludzi. Dołączcie do nas i wnieście powiew świeżości. Ci co uważają tak jak ja niech wypełniają ankietę.


Przepraszam moderatorów, jeżeli uznacie to za spam. Chciałem tylko przekonać paru graczy, że warto udzielać się na forum...
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Ale jak ktos nie czyta forum to tego tematu tez nie przeczyta :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Apelowałem do tych co czytają, a się nie rejestrują. Ci którzy nie czytają to i tak nie będą.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Swoją drogą, masz rację. Forum czyta regularnie parę osób. Przydałaby się świeża krew. Ale ci co się nie zarejestrowali raczej mało wiedzą o the-weście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo Dobrze!.Trzeba takie coś zrobić bo skąd byśmy wiedzieli np. co wybrać.Kiedy Będzie to zadanie.Nawet Powiedzmy ze Echo The West to Ręce i Nogi.Czyli Mózg to The West.Serce To Forum ,a Echo to ręce i nogi.Czyli mamy jedno wielkie społeczeństwo !
 

DeletedUser9325

Gość
Gość
Ja radze aby jeżeli jest się założycielem miasta to wprowadzić przymus rejestracji na forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja radze aby jeżeli jest się założycielem miasta to wprowadzić przymus rejestracji na forum.

Hej, jest demokracja. Może nie aż tak drastycznie? Proponowałbym wprowadzić coś takiego, że jak ktoś się zarejestruje na forum i uzyska status większy niż blada twarz dostaje 100$???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ale byłoby to automatyczne. W wielu grach tak jest.
 

DeletedUser2675

Gość
Gość
Jeśli ktos nie czyta forum to jego sprawa, a ilosc napisanych postow jest dla mnie bez znaczenia
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
taki apel podziałał by tylko w tedy gdyby administrator umieścił go pod grą (tam gdzie teraz piszę o nowej aktualizacji ) na stronie głównej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzisz, ze moderatorzy tego nie robią. Więc apeluję- na tyle ile mogę.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rejestrują się ci, którzy nie potrafią, bądź ci, którym się nie chce. Jeśli chodzi o tych pierwszych, to za nic nie życzę temu forum, żeby jakimś cudem załapali umiejętność wypełniania formularza rejestracyjnego. Powód jest bardzo prosty, nikt z nas chyba nie chce mieć na forum typów, którzy ledwo opanowali rejestrację, a zabierają się za pisanie (wiadomo jakich) postów. Zapewne takich osób już nie brakuje, ale prawdziwe oblężenie mogłoby dopiero nadejść.

Kto miał się zarejestrować, już to zrobił i moim zdaniem wszelkie apele są zbędne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może ktoś napisze sensowny powód rejestrowania się na forum. Czytać forum można też bez rejestracji. A chyba nikogo nie można zmusić do pisania postów typu "Najśmieśniejsze wypadki przy pracy" lub chwalenia się pojedynkami czy ekwipunkiem.
No chyba, że bardzo ważnym powodem do rejestracji jest plotkowanie na temat tego co się dzieje na danym świecie.
Uważam, że to czy ktoś sie zarejestruje czy nie na forum powinno zostać prywatną sprawą gracza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a po co komu forum gdzie pytania graczy są permanentnie kasowane , albo zamykane bez udzielenia odpowiedzi ? ( chodzi o pytania dot. aktualizacji )

Załuję że się tu w ogole zarejestrowałem :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na wiekszosc pytan sa odpowiedzi z aktualizacja maja problem bedzie prawdopodobnie na poczatku kwietnia.

Ci co nechca sie rejestrowac niech sie nierejestruja przynajmmniej bedzie mniej bezsensownych pytan
 
Status
Zamknięty.
Do góry