Aplikacja na Androida

Dyskusja w 'Propozycje' rozpoczęta przez użytkownika Dawidos 552, 26. Cze 2013.

Poleć tę stronę

?

Co o tym sądzisz?

1. Dobry pomysł.

19 głos(ów)
    86,4%
  2. Beznadziejny pomysł.

3 głos(ów)
    13,6%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dawidos 552

Dawidos 552 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Witam, od jakiegoś czasu jestem graczem mniej aktywnym przez miejsce mojego zamieszkania. Internet do mnie praktycznie nie dociera, ale mam telefon z systemem Android który oferuje mnóstwo funkcji. Posiadam tam lepszy Internet i wpadł mi pomysł do głowy aby stworzyć aplikację na ten system telefonu z możliwością wejścia na swoje konto The-West. Nie wiem czy jest to możliwe ale daje taką propozycje bo umożliwiło by nam to możliwość wejścia na swoje konto min. w autobusie (nie każdy ma laptopa z mobilnym internetem) i innych miejscach gdzie nie posiadamy PC.

Pozdrawiam Dawidos 552 pif paf

2. Doc Thompson

Doc Thompson

Docenione treści:
    0
    Było już tyle razy że aż szkoda gadać. Osobiscie jednak mimo wszystko jestem sceptycznie nastawiony do tego pomysłu. Ja na tablecie ostatnio miałem przyjemność kilka razy grywać w the west i byłem w szoku bo nawet na bitwie dało rade sie ruszać po zmniejszeniu czułości ekranu

3. Dawidos 552

Dawidos 552 Blada Twarz

Docenione treści:
    0
    Zależy mi również na wypowiedzi administratorów czy takie coś było by w ogóle możliwe, bo jeżeli każdemu się to podoba a nie będzie możliwości stworzenia czegoś takiego to ten post jest po prostu bez sensu.

4. vid guerr

vid guerr

Docenione treści:
    3
    Pomysł się pojawił i drugi nie pomoże. Idea aplikacji zrodziła się nie tylko w Polsce i na pewno trafiła już do IG. Możemy tylko pytać o ewentualne postępy przy tworzeniu.

5. kazukleszcz

kazukleszcz

Docenione treści:
    0
    IG w tym roku nad tym pracuje (chyba w mapie drogowej na 2013 pisało) więc nie ma co robić próśb zrobią to będzie i tyle

6. 19Matrix20

19Matrix20

Docenione treści:
    0
    w "sklep play" jest mozliwe pobranie takiego programu (tyle ze jest tam tylko angielski tw) wiec na pewno jest to mozliwe, mam podobny problem co ty, IG stworzcie polskie tw na androida, angielskie jest, to polskie tez chcemy :D jestem na tak

Ostatnio edytowane: 6. Lip 2013
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.