Artykuł na dziś

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22239
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22239

Gość
Gość
Marzyłeś kiedyś, aby zostać dowódcą fortowym? W tym poradniku objaśniamy co jest ważne i na co wręcz trzeba zwrócić uwagę. Zapraszamy do lektury. Poradnik - Dowodzenie - Atak.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
W związku z tym, że nie każdy zna dobrze język angielski postanowiliśmy przetłumaczyć reportaż dotyczący mistrzostw fortowych. Polską wersję znajdziecie: TUTAJ. Zapraszamy do kolejnych publikacji.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Jak powstają konkursy? Na co powinno się zwrócić uwagę przy ich tworzeniu? Co zrobić jeżeli ma się swój własny pomysł? Odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych możecie znaleźć w artykule "Wszystko o konkursach #1". Zapraszamy!
Link: Wszystko o konkursach #1
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
W dniu dzisiejszym startujemy z nową serią "Z pamiętnika kowboja". Co jakiś czas będą pojawiały się kolejne części. Zapraszamy do pierwszego wpisu.
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Dzisiejszy poradnik to zbiór wskazówek i porad dla początkujących oraz zaawansowanych graczy. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Tips and tricks
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Zapraszam serdecznie do nowego artykułu Bonus modlitwy. Już dziś, po wielu latach, prawda dotycząca Kościoła ujrzała światło dzienne.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Zastanawialiście się kiedyś kim był Sinte Gleska ? Dziś macie okazję pogłębić swoją wiedzę na temat tego Indianina. Zapraszam serdecznie do artykułu, który został przygotowany specjalnie dla Was: INDIAŃSCY WODZOWIE – CĘTKOWANY OGON
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
W większości filmów o tematyce westernowej, które przedstawiają Indian, znajdują się totemy. Wielu z Was zapewne je widziało, ale czy ktoś zastanawiał się, co oznaczają przedstawione na nich zwierzęta? W tym artykule dowiedzie się co oznaczają totemy z niedźwiedziem oraz sową, zapraszam do przeczytania artykułu "ZNACZENIE POSZCZEGÓLNYCH TOTEMÓW #2".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28058

Gość
Gość
Dzisiejszy dzień zalicza się do tych szczególnych. Z samego rana opublikowane zostały życzenia z okazji 8 urodzin The West - życzenia. Kilka godzin później na stronie Dziennika The West mogliście znaleźć artykuł, w którym znalazło się krótkie podsumowanie ostatnich 8 lat zmian w grze. Chciałbym Was serdecznie zaprosić do przeczytania również i tego artykułu - 8 Urodziny The West – podróż w czasie.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Jesteście ciekawi jak wyglądała nasza praca w poprzednim miesiącu?
Powróciliśmy do publikacji podsumowań naszej pracy. Podsumowanie kwietnia jest już gotowe, zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Podsumowanie kwietnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry