Artykuł na dziś

Status
Zamknięty.
W związku z tym, że nie każdy zna dobrze język angielski postanowiliśmy przetłumaczyć reportaż dotyczący mistrzostw fortowych. Polską wersję znajdziecie: TUTAJ. Zapraszamy do kolejnych publikacji.
 
Jak powstają konkursy? Na co powinno się zwrócić uwagę przy ich tworzeniu? Co zrobić jeżeli ma się swój własny pomysł? Odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych możecie znaleźć w artykule "Wszystko o konkursach #1". Zapraszamy!
Link: Wszystko o konkursach #1
 
Ostatnia edycja:
W większości filmów o tematyce westernowej, które przedstawiają Indian, znajdują się totemy. Wielu z Was zapewne je widziało, ale czy ktoś zastanawiał się, co oznaczają przedstawione na nich zwierzęta? W tym artykule dowiedzie się co oznaczają totemy z niedźwiedziem oraz sową, zapraszam do przeczytania artykułu "ZNACZENIE POSZCZEGÓLNYCH TOTEMÓW #2".
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejszy dzień zalicza się do tych szczególnych. Z samego rana opublikowane zostały życzenia z okazji 8 urodzin The West - życzenia. Kilka godzin później na stronie Dziennika The West mogliście znaleźć artykuł, w którym znalazło się krótkie podsumowanie ostatnich 8 lat zmian w grze. Chciałbym Was serdecznie zaprosić do przeczytania również i tego artykułu - 8 Urodziny The West – podróż w czasie.
 
Jesteście ciekawi jak wyglądała nasza praca w poprzednim miesiącu?
Powróciliśmy do publikacji podsumowań naszej pracy. Podsumowanie kwietnia jest już gotowe, zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Podsumowanie kwietnia.
 
Status
Zamknięty.