Avatary w grze

  • Rozpoczynający wątek Master777
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
mój avatar wygląda tak na dakocie:

86660588536148119318.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oto mój. Póki co z generatora nie potrafię stworzyć mi odpowiadającego.
Grabarz_postac.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajne te awatary dużo możliwości wybory i duża szansa na stworzenie unikalnego awatara
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Szkoda, ze zarówno płeć męska i piękna mają tylko jeden owal twarzy. Kilka rzeczy powtarza się regularnie: czarny kapelusz, czarne włosy, cygaro i mundur. Oczywiście są także inni z butelkami po winie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma to jak nabijać sobie posty w takim temacie:}

S8
beztytuucru.png
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
najlepsze będzie to, że za jakiś czas stare awatary staną się rzadkością i unikatem XD ja zostałem przy swoim
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Na początku, zaraz po wprowadzeniu avatarów byłem wobec nich niechętny ale teraz zaczynam się z nich cieszyć a oto moje avatary:

Ten z s3
- reprezentuje postawę jaką mam na tym świecie - nastawienie na pojedynkipif paf (mimo że jestem traperem:traper:)


Ten z Cheyenne
- avatar podobny do Tomasa "Stonewall-a" Jacksona - mojego ulubionego generała konfederacji:mel: (nielicząc generała Lee).

Ze swoich avatarów jestem zadowolony czekam na komentarze:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ten z Cheyenne
- avatar podobny do Tomasa "Stonewall-a" Jacksona - mojego ulubionego generała konfederacji:mel: (nielicząc generała Lee).

Ze swoich avatarów jestem zadowolony czekam na komentarze:)

Jak Stonewall to powinien mieć mundur konfederacji (szary) i flagę konfederacji w tle.

Mój avek.

beztytuu2nt.png


Jak zwolennik Unii noszę mundur niebieski. Wąsy zawsze lubiłem, sam mam zalążki. Włosy często zmieniam. Tło wybrałem takie bo jest najbardziej przejrzyste. Postać ciut wzorowana na Recie Butlerze z "Przeminęło z wiatrem". Opaska to fejk, mam 2 oczu.
 

DeletedUser10109

Gość
Gość
Z s12 i arizony mam w sygnie a tu cheyenne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważyliście, że wszystkie te awatary są do siebie tak podobne? Jakiś koleś z brodą i w setsonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry