Błąd grafiki z linii zadań "Wielki Występ"

@Patelkowa
Błąd: W serii zadań "Wielki Występ" w zadaniu Bryłki (ID: 1561) u Marii (5 lvl - jedno z zadań początkowych) widnieje błąd właściwego koloru medalu/grafiki. Otóż dostaje się 4 dniową premię większego zarobku a grafika przypomina "Bonus medalu automatyzacji". Powinna ta grafika być żółto-brązowa a nie niebieska. Poniżej zdjęcie jak wygląda i na co powinno się zmienić.
Jak naprawić: Z grafiki " Medal bonusu automatyzacji" zmienić na "Medal bonusu zarobku".

// Jak to tutaj nie zgłaszać to mogę na bety również, bo czasem mnie kierują tutaj a czasem tam.



1693414006630.png
1693414387981.png
 

Załączniki

  • 1693414381668.png
    1693414381668.png
    9,2 KB · Wyświetlenia: 0
Nie wiem czy to jest błąd. To mi wygląda na ogólną ikonę, gdy nagrodą z zadania jest któraś z funkcji premium. Dokopałem się do grafiki przedstawiającą ikony nagród za zadania. Niektóre z nich to nawet pierwszy raz widzę (chyba nie miały jeszcze zastosowania), ale ikona, która jest używana, gdy nagrodą z zadania jest funkcja premium jest tylko ta jedna z niebieskim medalem automatyzacji.

1693419663926.png
 
Nie wiem czy to jest błąd. To mi wygląda na ogólną ikonę, gdy nagrodą z zadania jest któraś z funkcji premium. Dokopałem się do grafiki przedstawiającą ikony nagród za zadania. Niektóre z nich to nawet pierwszy raz widzę (chyba nie miały jeszcze zastosowania), ale ikona, która jest używana, gdy nagrodą z zadania jest funkcja premium jest tylko ta jedna z niebieskim medalem automatyzacji.

View attachment 4601
Bardzo prawdopodobne że masz racje, trochę to dziwne ale najwyraźniej kiedyś taki był ich zamysł na to. Podobnie jak ty widzę niektóre grafiki pierwszy raz.
 
Do góry