Błąd w tworzeniu postaci

Status
Zamknięty.

SmokerMartillo

Blada Twarz
Cześć.
Zauważyłem dzisiaj pewien drobny, ale (przynajmniej mnie) irytujący błąd.
W ekranie "tworzenie postaci" po zmianie koloru skóry awatar sam dodaje lub usuwa dodatkowe atrybuty, bez mojej ingerencji.
Screeny poniżej są zrobione bezpośrednio po kliknięciu zmiany koloru skóry awatara, niczego sam nie "przeklikiwałem" (spójrzcie na czas serwera).
U postaci zmieniło się:
- kolor włosów,
- typ włosów,
- atrybuty skóry.

Czasami są to dodatkowe akcesoria, czasami zmienia się broda, itd.

1232.png2345.png
 
To nie błąd.
Po prostu murzyni, latynosi i biali mogą lub nie mogą czegoś mieć. Np nie możesz zrobić czarnego dziadka z brodą, nie możesz zrobić "indianina" z brodą.
Murzyni mają inne oczy niż biali i latynosi. Dlaczego? Deus vult albo "bo tak" w każdym razie to nie błąd.
Pozdrawiam! xd
 

Marionzoz

Blada Twarz
Akurat przy tych screenach prawie każda postać może mieć taką fryzurę i brodę [akurat tego typu fryzury nie może mieć biała postać dziwne chodzi o screen nr.2] więc to po prostu dziwna mechanika gry i jak najbardziej jestem za usunięciem tej głupoty z losowymi dodatkami do twarzy.[o_O]
 
To nie błąd.
Po prostu murzyni, latynosi i biali mogą lub nie mogą czegoś mieć. Np nie możesz zrobić czarnego dziadka z brodą, nie możesz zrobić "indianina" z brodą.
Murzyni mają inne oczy niż biali i latynosi. Dlaczego? Deus vult albo "bo tak" w każdym razie to nie błąd.
Pozdrawiam! xd
komentarz zostaje zgloszony na policje za rasizm
 
Status
Zamknięty.
Do góry