Baliosz, znawca browara i szanowany ufoludek

Screenshot 2023-11-21 at 21.27.25.png
Screenshot 2023-11-21 at 21.24.55.pngScreenshot 2023-11-21 at 21.26.09.pngUsbv: Elo Balios, kiedy zacząłeś swoją przygodę na serwerze teksas, hehe?

Balios: Hejka, pod koniec maja. Skąd to pytanie, robisz ankietę o kowbojach dla szkolnej gazetki?

Usbv: No i co, nie wstyd ci, że zbierając rzeczy na serwerze, masz tylko hansa steyera, gwizdek, książkę kucharską i jakiegoś kucyka, co?

Balios: Nie, wstyd mi, że w ogóle coś uzbierałem. Mógłbym grać na padzie zamiast tego!

Usbv: No i dobrze, bo przecież nie ma się czego wstydzić. A czemu zawsze grasz blondynem w zielonej koszuli? To jakaś moda na ufo?

Balios: Bo to trzy kliknięcia za dużo. Wolę je przeznaczyć na ustawienie dobby, żeby sam sprzątał mój pokój.

Usbv: A co myślisz o tych, co używają skryptów, co?

Balios: Vitalik, przeloguj się, to nie twoje konto!

Usbv: No dobra, kogo lubisz najbardziej na serwerze?

Balios: Najbardziej lubię naszego DJ-a, który puszcza disco polo na banjo.

Usbv: Jesteś najlepszy w TWT, co?

Balios: Stif32, jedyna legenda. On nawet umie pić colę przez nos.

Usbv: No i jak oceniasz poziom "raka" na serwerze?

Balios: Jak glejak z przerzutami na konsolę do gier.

Usbv: Co robisz, jak masz wolne?

Balios: Uczę mojego kucyka jeździć na hulajnodze.

Usbv: Skąd motywacja do gry?

Balios: Z tego, że w prawdziwym życiu nie mogę być kowbojem jadącym na dinozaurze. No pewnie jak u większości, z problemów z używkami i zaniedbywania codziennych obowiązków

Usbv: Opowiedz o swoim nicku.

Balios: To przez piwo Roch. Piłem je i stwierdziłem, że to dobra nazwa dla kowboja.

Usbv: Czyli jesteś nazwany na cześć piwa?

Balios: zdecydowanie nie kochali mnie w rodzinie. Dlatego piszemy na czacie w tw, nie na instagramie

Usbv: Masz coś do powiedzenia graczom?

Balios: Mam nadzieję, że nikt tego nie czyta.
 

Załączniki

  • Screenshot 2023-11-21 at 21.27.25.png
    Screenshot 2023-11-21 at 21.27.25.png
    37,2 KB · Wyświetlenia: 7
Do góry