Bank

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 452436
  • Data rozpoczęcia

Możliwość wpłacania w każdym mieście pieniędzy na swoje osobiste konto(nie konto swoj

  • Jesteś na tak

    Głosy: 35 67,3%
  • Jesteś na nie

    Głosy: 17 32,7%

  • W sumie głosujących
    52
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Wiem że się powtórzę,bo propozycja z wpłacaniem kasy w innych miastach była przez wielu krytykowana,z czym osobiście się głęboko zgadzam.
Moja propozycją jest możliwość wpłacania w innych bankach kasy tylko na konto swoje nie miasta czyli
na 1 poziomie banku 80
itd

Chodzi o to że czasem jak się jest daleko to dobrze coś mieć w zanadrzu,a całej kasy i tak się by nie dało schować.
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
sorka za bardzo nie wiem jak się tu robi ankietę,ale uważam że to bardzo słuszne,bo i tak mało które miasto rozwija bank wyżej 1-2 poz
a te 80$ nie robi różnicy naprawdę gdy ma się w kieszeni 1000$,a tak to chociażby można nie tracić całej kasy.Co czsem się zdarza z tym samym przeciwnikiem,który tylko zmieni taktykę i raz ty wygrasz a raz on.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak najbardziej na taknie trzeba by bylo po kazdym pojedynku wracac do miasta
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak
jeśli bank jest w naszym mieście na 1poz
to 80 tylko można wpłacać(nie licząc robotników)
a gdzie ińdziej można wpłacać więcej:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak
jeśli bank jest w naszym mieście na 1poz
to 80 tylko można wpłacać(nie licząc robotników)
a gdzie ińdziej można wpłacać więcej:)


chyba nie zrozumiales tu piszemy o tym zeby wplacac tyle kasy ile mozemu u nas czyli w swojm miescie masz bank na poziomie 2 czyli wplacasz do 250 wszedzie niezaleznie gdzie jestes
 

DeletedUser279

Gość
Gość
wedlug ankiety i twojego tematu to ty napewno jesteś na tak i ja tez jestem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak zawsze byłoby to trochę oszczędzonej kasy na "czarną godzinę".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na Tak! Trochę słabo przygotowane, ale wiadomo o co chodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie, bo chyba na dzikim zachodzie nie było przelewów.Po drugie prawie nikt by nie wydawał pieniędzy na budowę banków w mieście:D:D:D:D:D
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
tu nie chodzi o przelew,wystarczy trochę posiedzieć w temacie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie za dużo byście chcieli? Niedługo może możliwość rozbudowy budynku będąc w innym mieście ...
Atakujesz, zarobisz, nie chcesz stracić to wracaj do miasta i wpłacaj. Jeszcze gdyby obcy Bank pobierał jakąś prowizję to bym się zgodził, ale jestem na nie.
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Widzę że niektórzy mają problem z czytaniem propozycji.
Nie chodzi mi o wpłacanie kasy na miasto,a na swoje konto które wcale nie jest takie wielkie.To by prowadziło do tego że skończyłyby się sytuacje że ktoś rozgrywa parę pojedynków i się odłącza od miasta.

Najpierw czytajcie a potem się wypowiadajcie
 

DeletedUser

Gość
Gość
niewiem co powiedzie bo z ednej strony ułatwi to gre (jetem na nie) a zdrugiej bendzie przydatne (jetem na tak) a mże by tak jakiś procent z wpłaty by szed do ksasy miasta w którym by sę robiło wpłate:)

problem w tym jaki procent nie moze byz za dluzy za maly tez ja proponuje tak z okolo 10% wydaje mi sie ze to byloby tak w sam raz co wy na to:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam że to dobry procent. :) Chociaż myślałem nad 20 ale to za dużo.
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Ale na Boga,o jakim wy procencie gadacie?
Ja proponuję żeby np. na 1 poziomie banku w obojętnie jakim mieście mógł popełnić swoje osobiste konto czyli max 80$,ja nie chcę popełniać konta miasta do jakiego należę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł nawet niezły, ale potrzebuje poprawek. Poza tym- myślę, że lepiej, aby inny bank pobierał jakąś prowizję, np. 10% na swoje konto
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
Może sobie brać,ale tak będzię bardziej realnie,bo mi nikt nie powi że na dzikim zachodzi nie korzystano z czeków
 

DeletedUser

Gość
Gość
no tak ale musi byc jakies oprocentowanie za zalozenie i prowadzenie rachunku w innym banku nie ma nic za darmo
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
Podoba mi się taki pomysł, sam kiedyś nad tym myślałem i chciałbym żeby to wprowadzili do gry :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry