BattleKnight

  • Rozpoczynający wątek Joe Buffalo
  • Data rozpoczęcia

Lubisz BattleKnight???

  • Najlepsza gra przeglądarkowa na necie!!!

    Głosy: 0 0,0%
  • Gra jest super, ale czegoś jej troszkę brakuje

    Głosy: 3 7,3%
  • Może być

    Głosy: 9 22,0%
  • Słabiutka...

    Głosy: 6 14,6%
  • KOMPLETNE DNO!!! Jak mogą takie dziadostwa wytwarzać!!!

    Głosy: 20 48,8%
  • Nigdy nie grałem

    Głosy: 3 7,3%

  • W sumie głosujących
    41
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jakie macie opinie o BattleKnight? Fajna gra przeglądarkowa, mam 6 lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta gra jest nudna jak flaki z olejem :) Prowadzi praktycznie do niczego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
gra jest tragiczna gralem miałem 15 lvl... to coś w ogóle nie ma fabuły grafika tragiczna i jest ogólnie DO KITU
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja... Ja życzę im aby ich serwerownia spłonęła wraz ze wszystkimi backupami i silnikiem, NIENAWIDZĘ ICH REKLAM!! Grałem w "to" dla świętego spokoju, ale to jest żal... Kopia wszystkiego innego w dodatku źle sklecona... REKLAMA FLASH, KIEDY WYBUCHA OGIEŃ ZUŻYWA MI CAŁY PROCESOR! Zanim odpowiednio skonfigurowałem BIOS komp mi się resetował po wybuchu ognia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja miałem 11lvl i przestałem grać. Wyprawa, wyprawa, praca, wyprawa, wyprawa, praca. Tak wygląda w to gra. Wszystko za klejnoty (odpowiednik bryłek złota) nie da się (prawie) grać bez płacenia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w to gralem i mialem 68 lvl.Fajnie jest ale zapomnialem hasla i nicka.Tera gram na 13.Ale gra sie rozwija.To gra dla dzieci kasy (Caly czas kupywac rubiny).
 

DeletedUser

Gość
Gość
kompletne dno ci co maja kase wyśćiagają tych bez wi ec dno dno dno i eszcze raz dno
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tej grze nie chodzi o "wyprawy, prace, wyprawy...", tylko o klimat. Jedyny problem jest taki, ze wszystko jest za rubiny(doslownie wszystko). Ale ja nie gram za kase i tez gra sie fajnie. 375. miejsce na 6 serwerze :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram neo, prócz the west i plemion moim zdaniem nie ma fajnych gier przeglądarkowych :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem na 3 świecie chyba do 50? poziomu nie pamiętam.... gra na początku była fajna... czasem się premium kupowało, przed aktualkami, grało się fajnie ... potem co aktualizacja to gra stawała się gorsza.... teraz za wszystko trzeba tam płacić . Próbowałem 2 razy wracać ale nie potrafię.... mówię tej grze NIE! choć dość długo w to grałem :O. Grę rzuciłem z powodu znudzenia i chciwości adminów :O. Za dużo rzeczy za kase....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nudna do niczego
Wymuszają kasę z człowieka na rubiny:):(
Miałem 30 level i znudziło mi się to
 

DeletedUser14477

Gość
Gość
Jak ktoś nie gra to ja chętnie przyjme pisać na priv !!!
Ja uważam ze DNO !!!
Konto dam kuzynowi :) !
 
Status
Zamknięty.
Do góry