Bezpieczeństwo waszych kont

  • Rozpoczynający wątek Vhaeraun
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Vhaeraun

Gość
Gość
Prosimy graczy o zwrócenie uwagi następujące kwestie:

1. Administracja gry nigdy nie prosi gracza o podanie hasła do gry. Wszelkie otrzymywane prośby o podanie hasła, są próbą jego wyłudzenia i powinny być niezwłocznie zgłoszone supportowi.

2. Proszę się upewnić, że hasło do konta nie jest hasłem prostym od odgadnięcia (np. identyczne jak nazwa postaci), ani też hasłem występującym w powszechnie dostępnych słownikach.

3. Proszę się upewnić, że hasło do gry nie jest identyczne jak hasło do konta pocztowego, podanego w grze.

4. Prosimy na bieżąco śledzić wiadomości otrzymywane na konto pocztowe, podane w grze. Na konto to wysyłana jest wiadomość pozwalająca anulować zlecenie zmiany konta pocztowego na inne.
Jeżeli nie zlecali Państwo takiej zmiany, proszę skorzystać ze wskazówek zawartych w otrzymanej wiadomości.

5. Proszę nie logować się "permanentnie" na komputerach dostępnych publicznie (np. kafejka internetowa, szkolna pracownia komputerowa). Jeżeli już się zalogujemy, to po zakończonej pracy, proszę skorzystać z opcji "wyloguj permanentnie", dostępnej na ekranie logowania do gry.

6. Proszę nie przekazywać haseł innym osobom, nawet zaufanym. Po pierwsze jest to złamanie regulaminu a po drugie nawet osoba zaufana, może konto skraść.

Aby zmienić hasło w grze, proszę wejść w "ustawienia", następnie "konto", oraz "zmiana hasła" (zakładka na górze).

Aby sprawdzić aktualny adres e-mail podany w grze, lub zmienić na inny, proszę wejść w "ustawienia", następnie "konto", oraz wybrać zakładkę "zmień adres e-mail"

Proszę również zapoznać się z tym FAQ: bezpieczeństwo

Dziękuję, życzę bezpiecznej gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry