BITWY na dużym terenie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30954
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 51 78,5%
  • nie wiem

    Głosy: 5 7,7%
  • Nie

    Głosy: 9 13,8%

  • W sumie głosujących
    65
Status
Zamknięty.

DeletedUser30954

Gość
Gość
Witam, moją propozycją było by dodanie ogromnych bitew które rozgrywały by się na neutralnym terenie np. raz w tygodniu, byłyby 2 strony oczywiście bez podziału na atakujących i obronę tu wszyscy atakują :) na mapie brało by udział 300 vs. 300

przykładowe mapy:
j3tq.png

.
gg7i.png


Nie uwzględniłem tego na mapie ale gdy będą sektory np w lesie, na wzgórzu można by dodać bonusy do ataku, obrony, czy też klasy postaci :)

Wiadomo za zwycięstwo dostawały by się to co za bitwę o fort tylko w większej okazałości :) + zwycięska drużyna mogła by dostawać produkt "Medal Honoru"

80xl.png

Dodawał by on Bonusy do bitwy o forty np.
Atak na fort +5,10
Obrona fortu +5,10

czy też punkty cech :) przykładowo po 10 z każdej :)

zrobione na szybko ja komuś spodoba się ta wersja zacznę ją bardziej udoskonalać na razie chce się zorientować czy to wgl będzie miało sens :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30954

Gość
Gość
To chyba nie jest problem? jedna bitwa na tydzień, każdy wie o niej z tygodniowym wyprzedzeniem, a pozatym między 19-22 masz tyle bitew o fort że bierze w nich udział ponad 1000 ludzi :) a tak wgl nie musi być przecież full :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. Bardzo dobry pomysł. Wymaga tylko (lub aż) dopracowania szczegółów. Główna idea bardzo przypadła mi do gustu.
 

DeletedUser30954

Gość
Gość
Na razie chodzi mi po prostu o rozpoczęcie tego tematu, główny temat :)
 

DeletedUser27769

Gość
Gość
Już widzę te 600 osób które przyszły walczyć o fort na ś12 i 11... :D :D
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
pomysł bardzo dopracowany i zarazem oryginalny, jedna bitwa może np. w środę co tydzień lub w sobotę po południu i brak ograniczeń jeśli chodzi o rundy? albo np. 155 rund żeby nie było, że tam gracze się chowają i 1v1 strzelić do siebie nie mogą.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jestem na tak , powiem więcej sam planowałem przedstawić taką mapkę tyle że z lenistwa nie chciało mi sie tego robic ;;)

W mojej wizji takiej bitwy również miały by być wzgórza gdzie byłaby większa widoczność terenu do tego bonus do celowania i obrony.

Ode mnie dorzucę że bitwa powinna się odbywać w miejscu gdzie teraz jest troll face a więc środek mapy pod chmurką który jest niewykorzystany.

No i jeszcze jedno mniej uczestników tej bitwy bo jednak trochę by ta bitwa trwała 300 v 300
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Pytanie czy programiści zrobią wam taką mapę z tyloma elemantami a podział musi być bo co na ślepo będziemy strzelać czy robiąc strzałkę na gracza daje rozkaz strzału w niego ?? A wtedy jak rotacje zrobie ??

Pomysł dobry ale wykonanie raczej nie do przejścia, nie mówiąc o 600 typa gdzie 90% ustawi się na tyłach bez ruchu chyba że moja kula poleci miedzy 200 typami i trafi tego na końcu :D
 

DeletedUser30594

Gość
Gość
Świetny pomysł, tylko najgorsze jest to że ciężko będzie fulla uzbierać ludzi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysl znany , na swiezym swiecie nie bylo by problemu uzbiereac tylu ludzi tak jak kanuto dal propozycje z tymi zlotymi prackami wygrani maja w tym sektorze np zlote pracki lasowy medal 1 dzien premki na starcie swiata bylo by to przydatne :)
 
Mapki fajne, ale nie widzę sensu wprowadzania tego pomyslu.
No chyba żeby podpiąć to jakoś pod wojnę secesyjną.
Zresztą już dawno powinien być podział pólnoc-południe
To by mialo jakiś sens, tak to nie widzę żadnego :)
 

DeletedUser30794

Gość
Gość
hmmm pomysł dobry ale jescz trzeba by było duzo poprawić , 600 ludzi to troche za duzo ,przeciez taka bitwa by trwała z pare godzin hmpf
 

DeletedUser30954

Gość
Gość
Powiem tak te 300vs. 300 palnąłem od tak chodzi mi po prostu o dużą liczbę i jak kolega wyżej mówił sugerowałem się bitwami z wojny secesyjnej, można by wprowadzić realne bitwy które się rozegrały i na przykład mogły by odbywać się w te same dni co realne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Swietny pomysl! Wprowadzilbym jeszcze podzial na kawalerie, piechote i artylerie - czyli bitwy z Wojny Secesyjnej w TW.
 
A strona techniczna? Co nieco słyszałem jak to działa. Host musi łączyć się jednocześnie ze wszystkimi graczami online, sam gracz musi utrzymać połączenie tylko z hostem. Już teraz, przy bitwach o duży fort jest mulenie, czasem trzeba odświeżyć mapkę. Jestem na tak na wszelkie tego typu pomysły, ale trzeba pamiętać o optymalizacji.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Oczywiście jestem na tak, gdyby został jeszcze wprowadzony motyw wojny secesyjnej z jakąś fabułą lub serią zadań, to byłoby naprawdę super.
Nie ma jednak co fantazjować, na tym forum były pomysły równie dobrze rozbudowane (pomysły gangów, turniejów).
Jak się to skończyło, chyba nie muszę przypominać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry