Bitwy na Galifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Pozatym mogliście trochę szybciej wyzwać Galli, ponieważ nie wiem jak jest na innych światach, ale na ś1 już był wyzwany fort na Bitwę Dnia.
U nas w tym czasie bitwa była,ale zawsze jak jest Galli to wyzywam fort koło 23,żaden problem wystarczy śledzić wydarzenia kiedy jest Galli.

Przydałby się także kalendarz z bitwami Gallifrey.


ogólnie dlaczego gali nie jest w pt ?
Pewnie się pomylili, a u nich to nic nowego ::DD:
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Nie żeby coś, ale zaś wprowadzacie ludzi w błąd....
Albo to ja czytać nie umiem albo to w ogłoszeniu jest napisane "Maksymalna liczba atakujących/obrońców: 140/120"

Arizona, Cheyn, dako ograniczenia do 70/50... nie wiem jak na innych światach.


eh...
 
Na s10 120/140
Lipne nagrody, a tak starałem się wygrać 53v78, przeciwnicy w ostatniej możliwej rundzie weszli na flagę.

Nie da się bez blokady iść na obronę,napisałem rozkazy na obronę,ale i tak 15 osób poszło na atak,czyli było by 68v63.

Dawno nie było tak słabej bitwy na Gallifrey na każdej powinny być ograniczenia,lepsze nagrody.

Trzeba też coś zrobić z tym,że fortowcy chodzą prawie codziennie na bitwę,czyli w tydzień zbiorą 100 oup,przyjdzie taki jagodziarz raz na Galli i dostanie 100 oup za nic, a taki fortowiec wcale się nie dostanie.

Proponuję dodać na środkowej mapie mały i duży fort,następnie losować do każdego świata jakiś inny fort.
Ograniczenia itp.
Chciałbym na małym np. 70v70
Jeśli chodzi o dostawanie się to najpierw online, a potem osoby z największa ilością bitew albo hp.
 
Hondzian gali to mi sie wydaje taki fort dla tych co wcale sie na fortach nie udzielaja, tak jak ja, na forty za obli macie walk codziennie na każdym świecie od cholery i jeszcze trochę, a to sie zdaza czasami i dla wszystkich powinno byc!, ja sie np zapisuje juz jak jest info i jak jeszcze to zabiorą nie fortowcom (zawadiakom) to juz calkiem foch
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Luizjana jest zbyt młodym jeszcze serwerem, niech sytuacja się tam wykrystalizuje.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Szkoda, że przez "wielkiego króla arizony, ś1, ś10 i luizjany" Stifa ludzie ze świata 1 najprawdopodobniej obejdą się smakiem o bitwie :p
 
Dlaczego na Arizonie sojusz Chosen nie może uczestniczyć w tej super bitwie?
Coś nie tak, bo nawet sojusze jednoosobowe znalazły się w rozpisce.
To się nazywa dyskryminacja? :&:
 
Co dwa tygodnie (średnio) dobywają się standardowe bitwy o środkowy fort (bez ograniczeń, każdy może się zapisać). Pomiędzy nimi znajdują się bitwy o niestandardowych ustawieniach. Przy takich ustawieniach są ograniczenia.
Nie jest to dyskryminacja. Może za dwa tygodnie będzie ustawienie korzystne dla innego sojuszu/miasta/osób.
Jeśli zrobimy bitwę dla weteranów,to dyskryminujemy nowych graczy?
Nie! Jako gracze na co dzień możecie dowolnie wywoływać sobie forty i grać. Nie macie ograniczeń. Bitwa o środkowy fort to dodatkowa atrakcja, która w zależności od ustawień jest dedykowana różnym graczom, klasom, profesjom, sojuszom.
Zeszłym razem narzekaliście na brak ograniczeń przy zapisie na atak. Uprzedzałam, że taka opcja niesie konsekwencje za sobą (o to one) i nie ma bezpośredniej możliwości blokady jednego sojuszu.

A może w ogóle zrezygnujemy z bitew na środkowym forcie?
Nie róbmy ich w cale?
Nieistotne jaka jest bitwa, zawsze są narzekania. Pamiętajcie, że nie zawsze można zrobić tak, aby 100% osób było zadowolonych. A na każdego przyjdzie kolej.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Zgadzam się z etriel ale muszę powiedzieć,że na 1 świecie i na Arizonie nie ma narzekań,gdy jest Bitwa o Fort Gallifrey bo zawsze każdy dostanie się na tą Bitwę,ale na Bitwie o Fort Gallifrey ja zawsze dowodzę osobiście jako Najlepszy Gracz na Całym TW

Jakby nie było narzekań, to nie musiałbym pisać posta, którego napisałem wcześniej, albo propozycji dotyczącej zwiększenia okresu ochronnego dla Galli. I szkoda, że tak dowodzisz, że dajesz X, bo ktoś inny niż Ty poszedł na flagę.

I nawiążę tutaj do postu Małej Kozy. Może pora, by w końcu bardziej skupić się na Galitach bez ograniczeń. Praktycznie co bitwę z podziałami są hejty, bo lepsze klasy postaci atakują słabsze, albo bo lepsze rzemiosło atakuje słabsze. Bitwy z podziałami powodują tylko, że ludzie co bitwę są zdenerwowani i ciężko im dogodzić. Dlatego może pora organizować częściej bitwy bez ograniczeń.
 
Jakby nie było narzekań, to nie musiałbym pisać posta, którego napisałem wcześniej, albo propozycji dotyczącej zwiększenia okresu ochronnego dla Galli. I szkoda, że tak dowodzisz, że dajesz X, bo ktoś inny niż Ty poszedł na flagę.

I nawiążę tutaj do postu Małej Kozy. Może pora, by w końcu bardziej skupić się na Galitach bez ograniczeń. Praktycznie co bitwę z podziałami są hejty, bo lepsze klasy postaci atakują słabsze, albo bo lepsze rzemiosło atakuje słabsze. Bitwy z podziałami powodują tylko, że ludzie co bitwę są zdenerwowani i ciężko im dogodzić. Dlatego może pora organizować częściej bitwy bez ograniczeń.

Jest po 50% zarówno tych z podziałami jak i bez.
Na forty bez ograniczeń też są narzekania - bo offki się zapisują, bo tylko na atak się zapisują, TWT nie chce się przemęczać i ustawień robić... Galli to zabawa, która ma polegać na czymś więcej niż pójście i zgarnięcie obligacji. Ma zmobilizować do współpracy, do poszukiwania kompanów do walki,...
Bitwy bez ograniczeń, to tylko co tygodniowy kliknięcie "zapisz", "atak", "miejsce" i potwierdzenie. Ponowne zalogowanie się na drugi dzień, wysłanie postaci do fortu i wyłączenie komputera.


A idąc Twoim tokiem rozumowania - skoro zawsze są narzekania, nie ważna jaka bitwa, to może w ogóle nie robić bitew? Jest to rozwiązanie idealne. Będziecie sobie sami wywoływać, kiedy chcecie i jak chcecie, ale bez dodatkowych nagród. O i nie będzie ograniczeń.
Przemyślę Twoją propozyję. :eek:kul:


Każda bitwa o środkowy fort to kilka godzin dla obsługi gry. Bitwa taka jak ma się odbyć jutro, to kilkanaście godzin przygotowań. Planując bitwę na sobotę, zaczynamy ją przygotowywać 4 dni wcześniej (abyście mieli 48h).
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Etriel co do Ari - to tam by już pasowała zawsze włączać ograniczenia osób do 70/50. Inaczej to nie ma sensu.
 
Co dwa tygodnie (średnio) dobywają się standardowe bitwy o środkowy fort (bez ograniczeń, każdy może się zapisać). Pomiędzy nimi znajdują się bitwy o niestandardowych ustawieniach. Przy takich ustawieniach są ograniczenia.
Nie jest to dyskryminacja. Może za dwa tygodnie będzie ustawienie korzystne dla innego sojuszu/miasta/osób.
Jeśli zrobimy bitwę dla weteranów,to dyskryminujemy nowych graczy?
Nie! Jako gracze na co dzień możecie dowolnie wywoływać sobie forty i grać. Nie macie ograniczeń. Bitwa o środkowy fort to dodatkowa atrakcja, która w zależności od ustawień jest dedykowana różnym graczom, klasom, profesjom, sojuszom.
Zeszłym razem narzekaliście na brak ograniczeń przy zapisie na atak. Uprzedzałam, że taka opcja niesie konsekwencje za sobą (o to one) i nie ma bezpośredniej możliwości blokady jednego sojuszu.

A może w ogóle zrezygnujemy z bitew na środkowym forcie?
Nie róbmy ich w cale?
Nieistotne jaka jest bitwa, zawsze są narzekania. Pamiętajcie, że nie zawsze można zrobić tak, aby 100% osób było zadowolonych. A na każdego przyjdzie kolej.

Nie mam nic przeciwko ograniczeniom, zawsze to jakaś atrakcja. I nie mam problemu, żeby dostosować się. Proszę jedynie o podanie kryteriów doboru sojuszy na tę konkretną bitwę (bo chyba jakieś były?)
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
Galli na arizonie uważam za udane! 11 vs 40 - jest progres!

Z tych 256 ludzi od stifa przyszło tylko 6.

Prosiłbym NIGDY WIĘCEJ TAKICH POŁĄCZEŃ.


 
Status
Zamknięty.
Do góry