Bitwy na Galifrey

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Bitwy miały być wyzwane wczoraj lub dziś rano jednak drużyna pierścienia miała zbyt dużo obowiązków dlatego tez Etriel musiała ratować sytuację.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Bitwy miały być wyzwane wczoraj lub dziś rano jednak drużyna pierścienia miała zbyt dużo obowiązków dlatego tez Etriel musiała ratować sytuację.

Ratować ?? A co z czwartkiem jest nie tak że nie można było wywołac na jutro, chociaż zdania na temat środkowych fortów nie zmieniłem i uważam że to błąd bo nic nie wnosi tylko to że sępy z całego świata wpadaja padają i dostają coś za free :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mumin jest harmonogram wiec wypadało się go trzymać. Nie winą jest Etriel że Ci co mieli podpalać tego nie zrobili.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Mumin jest harmonogram wiec wypadało się go trzymać. Nie winą jest Etriel że Ci co mieli podpalać tego nie zrobili.

Nie napisałem że jej winą, ale jeśli już ktoś tam zawalił to dzienw tą czy w tą róznicy by nie zrobił, lepiej żeby bitwa jak już ma mieć ręce i nogi powinno byc wystarczajaco czasu zeby dojsc i sie zalogować.

2 sprawa jak już zawalili to konsekwencje :D Ale obaj wiemy że ich nigdy nie będzie.


Ja dalej nie rozumiem w jakim celu te bitwy są organizowane.
 
Mumin jest harmonogram wiec wypadało się go trzymać. Nie winą jest Etriel że Ci co mieli podpalać tego nie zrobili.

no racja, przeciez to nie etriel tworzy sobie team, na ktorym sama sie dzis przekonala ze polegac nie moze nawet w tak banalnej kwestii jak podpalenie fortu :gwizd:
 
śmiech normalnie odpalili fort o 15 gdzie ludzie koncza prace i maja inne zajecia albo mieli do roboty na popoludnie ....


od 8 rano siedziałem do 14:30 i nikt się nie pokwapił żeby wyzwać a o 22 już było po zawodach ...


GRATULUJE CM ,TO NIE PIERWSZY WASZ POŚLIZG , I TO ZA KOLEJĄ W DODATKU , POWINNSCIE LUDZIA TO ZREKONPENSOWAĆ BO TO Z WASZEJ WINY WYSZŁO BAGNO I SMRÓD JAK ZAWSZE ZRESZTĄ
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
To ja dzisiaj w opozycji stanę (a co! Żeby się coś działo! :D). Okej, zdarzyła się wtopa (pewnie któraś z kolei) ale żeby od razu bagno, smród i patologia? Tak po prawdzie to jest tylko fort, może mieli ważny powód dlaczego nie zostało wyzwane. Może, może, gdybać możemy, prawdy się nie dowiemy. Ale rekompensata? Za co? Bitwa została wywołana (swoją drogą jakby była przeniesiona na dzisiaj pewnie też by było wielkie halo), późno bo późno ale była. Kurde! Bądźmy ludźmi (jakkolwiek patetycznie to nie brzmi).
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Według mnie moglliby nagiąć ten harmonogram i zrobić tą bitwę dzisiaj, nie byłoby takiego zamieszania jak wczoraj. Wiele osób pisało na czacie sojuszu w godzinach popołudniowych: "Idziemy na Galli?" itp. A taki jednodniowy poślizg by wiele nie zmienił, choć i tak byłyby słowa krytyki, uzasadnione wg mnie, że bitwa nie jest w terminie wywoływana. W TWT jest sporo osób i nikt mi nie powie, że tylko CM ma możliwość odpalenia bitwy ;)

Ważne by sojusze miałyby czas dogadać się w tej sprawie. "Idziemy na Galli czy wywołujemy swoją bitwę i tam walczymy?" A tak w godzinach popołudniowych walka została wyzwana, ludzie nie wiedzieli co robić.
Jednodniowy poślizg w takiej sprawie nic by nie zaszkodził ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda właśnie że tak wyszło miałem wczoraj 2 zmianę i nic nie wiedziałem o żadnej walce na Gali,oby to była jednorazowa pomyłka
 

DeletedUser

Gość
Gość
po 1 to chyba taki fort powinien byc wyzywany na 24h wczesniej, a ie na 2 h przed. Choc nazekac nie bede 100obli wpadlo
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
Jak już ograniczanie klasy postaci to pamiętajcie o nowicjuszach :kak:
 
zamiast pisac ' nagrody: niespodzianka' sugeruje wprost powiedziec 'nie przychodzcie bo nie warto'. stracilem czas, a dostalem 5 oup, 300 expa, napoj 25% hp(taka uposledzona woda rozana) i dynie co regeneruje 100% motywacji, tylko pytanie kto zbija w czymkolwiek motywacje ponizej 75%? rownie dobrze mogliscie dac prymke

kompletny idiotyzm. bezuzyteczne nagrody w klimacie Halloween na dzikim zachodzie hmpf
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Jak masz takie problemy z tymi prezentami, to mogłeś sobie expić. Ja się nie dostałem i wyszło mi to na lepsze ;D.
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
zamiast pisac ' nagrody: niespodzianka' sugeruje wprost powiedziec 'nie przychodzcie bo nie warto'. stracilem czas, a dostalem 5 oup, 300 expa, napoj 25% hp(taka uposledzona woda rozana) i dynie co regeneruje 100% motywacji, tylko pytanie kto zbija w czymkolwiek motywacje ponizej 75%? rownie dobrze mogliscie dac prymke

kompletny idiotyzm. bezuzyteczne nagrody w klimacie Halloween na dzikim zachodzie hmpf

Bez przesady masz taką przewagę, że Harc3rz ci już nie zagraża. Może podzielisz się z nami jakich nagród oczekujesz?
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze nie rozumiem czemu się czepiacie? wypowiedział swoje zdanie i ma racje. Nagrdoy kijowe, do dziś mam w plecaku 15 kurczaków co dają 100% energii i motywacji

kolejna sprawa to co zazdrościcie że ma 148lvl?

poświęccie czas na grę i też będziecie mieli, a nie ciągłe narzekanie. Gość uczciwie wbija lvl a wy marudzicie

ktoś zaraz wysunie, że nie ma własnego życia i bla bla bla

a może nie każdemu podoba się sterczeć pod budką z piwem i gadać o głupotach?
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
zamiast pisac ' nagrody: niespodzianka' sugeruje wprost powiedziec 'nie przychodzcie bo nie warto'. stracilem czas, a dostalem 5 oup, 300 expa, napoj 25% hp(taka uposledzona woda rozana) i dynie co regeneruje 100% motywacji, tylko pytanie kto zbija w czymkolwiek motywacje ponizej 75%? rownie dobrze mogliscie dac prymke

kompletny idiotyzm. bezuzyteczne nagrody w klimacie Halloween na dzikim zachodzie hmpf

dobra dobra nagrody miały być symboliczne i takie są, tym razem słabsze lecz wolę to niż genialnie inteligentne pomysły na rozdawanie umek
 

DeletedUser28536

Gość
Gość
szczerze nie rozumiem czemu się czepiacie? wypowiedział swoje zdanie i ma racje. Nagrdoy kijowe, do dziś mam w plecaku 15 kurczaków co dają 100% energii i motywacji

kolejna sprawa to co zazdrościcie że ma 148lvl?

poświęccie czas na grę i też będziecie mieli, a nie ciągłe narzekanie. Gość uczciwie wbija lvl a wy marudzicie

ktoś zaraz wysunie, że nie ma własnego życia i bla bla bla

a może nie każdemu podoba się sterczeć pod budką z piwem i gadać o głupotach?

Na klonie nam z 20lvl i nie ma to dla mnie różnicy bo i tak wymieniam dolary z tego świata. KsF mógł nie ryzykować i siedzieć w tych swoich pracach. Kiedyś krzyzakp pytał jakie chcemy nagrody to KsF się wypowiedział?
 
Tym razem lepiej było przegrać. ::P:

Twoja drużyna przegrała bitwę!
Dodatkowe nagrody:
Mikstura życia - efekt: Bonus punktów życia 75%
Dynia Halloween

Twoja drużyna wygrała!
Dodatkowe nagrody:
Flakonik życia - efekt: Bonus punktów życia 25%
Dynia Halloween
 

DeletedUser30194

Gość
Gość
pisałem kiedyś o bitwie żoł+bob VS zaw+pp i moim zdaniem to była najciekawsza bitwa z tego cyklu... Dlaczego zamiast odwrócić strony i zrobić rewanż dostaliśmy masakrę typu żoł+zaw VS pp+bob?
kolejna egzekucja kowal+znachor VS rymarz+kucharz
skąd takie pomysły?! Wg mnie nie trzeba długo grać w TW, żeby przewidzieć wynik tych bitew.
Wg mnie Gallifrey ma sens kiedy jest trochę walki, kiedy gramy na średnich i raz na tydzień (2) dostajemy opcję 140vs120 na dużym.
Jeśli mamy grać takie komedie, to lepiej robić swoje bitwy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry