Bogdan Wentylator

1. Kim ty jesteś?
2. Na jakich światach grasz?
3. Jak długo grasz w tą gierkę?
4. Dlaczego zdecydowałeś się na dołączenie do teamu?
5. Jakie doświadczenie posiadasz z gierką?
Pozdro Tomuś, 3maj się
1. Zwykłym facetem pracującym w naszej cudownej oświacie ;)
2. Obecnie ograniczyłem się tylko do Arizony i nie posiadam aktywnych kont na innych światach.
3. Swoją przygodę rozpocząłem w 2010 roku na Świecie 2.
4. Po tylu latach gry chciałem spróbować czegoś nowego, napisałem podanie i się udało.
5. Moje doświadczenie jest związane z grą przez 13 lat na trzech światach: Świat 2, Blackfoot i obecnie Arizona.
Pozdrawiam

Polecasz jakiś dobry wentylator 120mm do obudowy kompa?
Na wentylatorach akurat się znam słabo, nick jest bardziej powiązany z grą Stalker: Czyste Niebo ;)

Nie, dakote gralem
Na Dako miałem konto pod wymianę kasy nick: Tasselhoff.

Jakie masz Plany względem Gry a względem Forum jako Nowy Admin i jakie Plany na Końcówkę Roku 2023 i na Nowy 2024 ?
Na razie nie wybiegam daleko z moimi planami, skupiam się na tu i teraz a zobaczymy co przyniesie przyszłość. Moje plany na 2023 rok to dotrwać jakość do wakacji :D a na Nowy 2024? Działać tak, żeby nie był gorszy od 2023 ;)
 
Cześć mógłbyś opisać historie swojego niku, skąd taki pomysł? chodzi bardziej o drugi człon,, wentylator.
Nick powiązany jest z grą Stalker: Czyste Niebo, eksplorując świat gry napotkałem NPC o takim nicku i tak powstał Wentyl na TW. ;)
Wszystkie 3 części gry pełne są NPC z ciekawymi nickami np. Vladik Rambo, Witalik Kieł, Pieta Ojciec Chrzestny, Jorg Bufon, Jasza Spaghetti, Jegórka Kanarek, Oleg Gwóźdź, Dimka Helikopter, Lienia Żul itp. :D
 
Do góry