Bohaterskie czyny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2097
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2097

Gość
Gość
Jako, że jak dotąd nigdzie nie można znaleźć listy z tymi osiągnięciami to uznałem, że można by taką zrobić u nas na forum.
Po lewej "czyn", po prawej ile w sumie punktów daje (razem z wcześniejszym osiągnięciem, czyli np. pomodlenie się 10 razy - 40 pkt (30 pkt za 10 razy + 10 pkt za 1 raz)

Bohaterskie czyny:
Pomódl się 1/10 razy w Święta Bożego Narodzenia - 0pkt Za 10 razy są "Bożonarodzeniowe Sanki"
Pomódl się 1/10/100/250/1000 razy w kościele 10/40/100/190/340 pkt Za 1000 razy jest tytuł: "Brat [Nick]"
Odwiedź handlarza 100/500 razy - 40/100 pkt
Wygraj pojedynek w jednej rundzie 1/5/10 razy - 50/150/300 pkt
Wystaw list gończy za 500$/10000$/50000$ - 10/60/160 pkt
Trzymaj flagę przez 5 rund - 0 pkt
Zrań się na łączną sumę 100 obrażeń podczas prac - 0 pkt
Awansuj o 2 poziomy podczas rozbudowy - 0 pkt
Awansuj o 5 poziomów podczas bitwy o fort - 0 pkt
Wesprzyj Szeryfa w serii zadań Podbój kolei - 0 pkt
Zakończ serię zadań Prima Aprilis - 0 pkt + tytuł: "Paladyn[Nick]"
Zostań zastępcą szeryfa - 25 pkt + tytuł: "Zastępca Szeryfa [Nick]"
Osiągnij kolejny poziom - 0 pkt
Zdobądź flagę Flagę Stanów Północnych - 0 pkt
Podaruj Henremu śmierdzącą rybę na Helloween - 25 pkt
Podaruj Mari kandyzowane pomarańcze na Helloween - 25 pkt
Zakończ serię zadań "Trzy rzeki" - 25 pkt
Zakończ serię zadań "Pierścień" - 25 pkt
Zakończ serię zadań "Ciężka praca" - 75 pkt
Zakończ serię zadań "Morderstwo" - 25 pkt + tytuł: "Detektyw [Nick]"
Zakończ serię zadań "Drobiazgi" - 25 pkt
Zakończ serię zadań "Złoty skarb" - 75 pkt (zdobądź złotą szablę i colta)
Rozwiązanie zagadki. Zakończ serie zadań z trzema kluczami - 0 pkt
Jesteś staruszkiem i ukończyłeś stary poradnik - 0 pkt + Żółw
Wydaj 50/200/1000 bryłek - 0 pkt + Drewniane pudełko / Skrzynia z żelaznymi okuciami / Skrzynia z stalowymi okuciami


Ciekawi mnie ile razy odwiedzić handlarza żeby zdobyć kolejne osiągnięcie. No i oczywiście także, czy są jeszcze jakieś inne osiągnięcia ;), jak czegoś brakuje to piszcie to uzupełnię.

Jeżeli ktoś ma czas i chęć to może to zachęcam do zrobienia formy obrazkowej.

PS Proszę nie spamować.
Temat ma charakter informacyjny i nie służy do chwalenia się osiągnięciami lub rozmowy na ich temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12954

Gość
Gość
Awansuj o 2 poziomy podczas rozbudowy
Awansuj o 2 poziomy podczas bitwy o fort

Od kiedy wprowadzili te osiągnięcia, to jak niby ludzie powyżej przynajmniej 30lvl (a mam już ponad 100) mają te osiągnięcia zdobyć? :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na jednym ze światów mając 111lvl mam "Awansuj o 5 poziomy podczas bitwy o fort" i nadal widnieje obok 0 pkt z datą 15.08.2011

PS. W bohaterskich czynach jest też
Wydaj 50/200/1000 bryłek - Nagroda: Drewniane pudełko / Skrzynia z żelaznymi okuciami / Skrzynia z stalowymi okuciami



.
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Od kiedy wprowadzili te osiągnięcia, to jak niby ludzie powyżej przynajmniej 30lvl (a mam już ponad 100) mają te osiągnięcia zdobyć? :&:

Osiągnięcie te i tak są niewidoczne z "zewnątrz" (zresztą po to jest właśnie ta lista) i nie ma za nie punktów, więc nie rozumiem czemu jesteś wściekły...

@Up Thx
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12954

Gość
Gość
Osiągnięcie te i tak są niewidoczne z "zewnątrz" (zresztą po to jest właśnie ta lista) i nie ma za nie punktów, więc nie rozumiem czemu jesteś wściekły...

@Up Thx

A czy ja chcę się tym chwalić - to dziecinne. Ja po prostu chciałbym mieć wszystkie możliwe osiągnięcia albo zdecydowaną większość. Ot powód tej mojej "wredoty" :p. A wsciekły jestem nie na ciebie, tylko na "wprowadzających" takie osiągnięcie pif paf.
 

DeletedUser24734

Gość
Gość
To nie chodzi o to żeby wbić 5 poziomów na raz tylko 5 razy w ciągu kilku bitew.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam.
Widzę że brakuje w tej liście jednego osiągnięcia, mianowicie "Anioł Bożonarodzeniowy".
Pomódl się 10 razy w Święta Bożego Narodzenia-0 pkt i bożonarodzeniowe sanki.
Screen
 
Status
Zamknięty.
Do góry