Bonus pp pod forty

  • Rozpoczynający wątek PokerowaTwarz
  • Data rozpoczęcia

Ankieta

  • Bonus sprawdza się z premką

    Głosy: 8 14,5%
  • Bonus i tak i tak się sprawdza

    Głosy: 21 38,2%
  • Czasem tak, a czasem nie

    Głosy: 18 32,7%
  • Wcale nie!

    Głosy: 8 14,5%

  • W sumie głosujących
    55
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Otóż zrobiłem sobie na świecie Blackfoot fortowego pp. Myślałem, że ten jego bonus pod forty bedzie dobry i często mnie wybroni od śmierci. Niestety zawiodłem się... W moim przypadku okazuje się, że ten bonus tak naprawdę nie działa i tylko raz na jakiś czas uda mi się uniknąc tego strzału. Czuję się prawdę mówiąc oszukany, bo ten bonus w porównaniu do bonusy pod forty innych klas jest ... Teraz chciałbym skierowac do was pytanie jak z tym bonusem i czy po zakupieniu premium postaci ten bonus będzie się rzeczywiście sprawdzał. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

PS. Dałem to w innych, bo to ma byc dyskusja, a nie pytanie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie żeby dobrze odczuć jego efekty trzeba mieć trochę więcej HP i wystawić się na strzały wielu osób, bo dopiero od drugiego trafienia masz te 25%/50% szans.
 

DeletedUser

Gość
Gość
sam osobiście nie grałem pp(fortowcem) ale często widzę jak tacy fortowcy z2000hp blokują sektor i jest to naprawdę dobre rozwiązanie szczególnie z premką taki fortowiec jest zawsze mile widziany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ten bonus wg mnie jest fajny bez premium dałem radę wytrzymać strzały przez dwie rundy z 1500 hp
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na jednej z BDB Kasia Balloo wytrzymała około 6-7 rund mając około 3k HP. Nie wiem czy miała premium, ale na tamtej bitwie wytrzymywała niemiłosierne strzały.
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
Na jednej z BDB Kasia Balloo wytrzymała około 6-7 rund mając około 3k HP. Nie wiem czy miała premium, ale na tamtej bitwie wytrzymywała niemiłosierne strzały.

Pamiętam tą bitwę :)

A wracając do tematu to bonus (tak jak wszystko w tej grze) zależy od szczęścia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Własnie - często na bitwach zauważam, że podczas krytycznej sytuacji - jakieś samotne wejście do środka fortu albo po prostu jest się ostatnim atakującym/obrońcą a strona przeciwna ma 20/30 graczy to pp może z jakimś tam 300-400 hp przeżyć dłużej niż by się mogło zdawać (2-3 rundy)
 

DeletedUser

Gość
Gość
najlepiej poszukiacza dać po 33% unik, wytrzymałoć dowodzenie i będzie idealny do ataku na flage
 
Status
Zamknięty.
Do góry