Brązowe Mokasyny?

  • Rozpoczynający wątek bartekdeka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
mokassins_brown.png


Brązowe Mokasyny

+3 Sprawność
+5 Chowanie się
+3 Zakładanie pułapek
+3 Sprawność manualna
+12 Obchodzenie się ze zwierzętam


Znalazłem to na stronie:http://pl.weststats.com/Items/foot/

Co to jest?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To są noramlane Mokasyny, zawsze były brązowe...z choinki się urwałeś?
Ogarnij się i nie spamuj, człowieku.....
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Dziwne...
Wygląda na to że zostaną zwiększone bonusy "Mokasynów" wraz z aktualizacją 1.30 bo na PL TW nie ma jeszcze takich:I:

//edit:

To są noramlane Mokasyny, zawsze były brązowe...z choinki się urwałeś?
Ogarnij się i nie spamuj, człowieku.....

Zauważ że są zwiększone bonusy!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14524

Gość
Gość
te mokasyny już dawno mnie dziwiły, one nie wejdą w 1.30 bo już je widziałem w 1.28 = chyba pomyłka z westwars bo tam było coś w tym stylu ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem to będą buty dla poszukiwaca przygód
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem są to 2 inne rodzaje obuwia. Jedne normalne, a drugie brązowe - nie mają obrazka dodanego nowego.

Buty szlacheckie jak i konowała były kiedyś też takie same...

Założę się, że buty nowe będą z jakiegoś questa.

Może będziemy mogli ukraść Henry'emu? Było zadanie w Urodziny Henry'ego, gdy zdobywaliśmy skórę dla Indianina by ten zrobił Mokasyny..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem to będą buty dla poszukiwaca przygód

a moim zdanie to będą tylko buty dla postaci z awatarami Indianina
w ten sposób tylko spamujesz i nic nie wnosisz do tematu


a tak na serio myślę, że te buty da radę jakoś zdobyć skoro istnieją
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
a moim zdanie to będą tylko buty dla postaci z awatarami Indianina
w ten sposób tylko spamujesz i nic nie wnosisz do tematu


a tak na serio myślę, że te buty da radę jakoś zdobyć skoro istnieją

Odezwał się ten co dużo wniósł...

Na tym screenie te mokasyny brązowe są między butami zawadiaki i butami boba, więc może coś w tym jest, może w końcu pp też będą mieli coś na nogi...:mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tym screenie te mokasyny brązowe są między butami zawadiaki i butami boba, więc może coś w tym jest, może w końcu pp też będą mieli coś na nogi...:mel:

Mam taką nadzieję.

Zastanawiam się też czy kiedyś wprowadzą jakieś bonusy związane z tymi kompletami. :kak:
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
a moim zdanie to będą tylko buty dla postaci z awatarami Indianina
w ten sposób tylko spamujesz i nic nie wnosisz do tematu


a tak na serio myślę, że te buty da radę jakoś zdobyć skoro istnieją

Człowieku przecież awatar nie ma żadnego wpływu na grę !
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Może to jednak błąd, lub zarzucony pomysł.Na stronie db info która dotychczas przodowała z zamieszczaniem nowości brak tych butów. Wstawili od żółtodzioba a tych niema.

 

DeletedUser

Gość
Gość
Odezwał się ten co dużo wniósł...

Na tym screenie te mokasyny brązowe są między butami zawadiaki i butami boba, więc może coś w tym jest, może w końcu pp też będą mieli coś na nogi...:mel:

jakbyś umiał czytać to byś zauważył, że chodzi mi tylko, że takie butki już istnieją ale są unikatem na razie i nie trzeba czekać do aktualizacji, żeby je zdobyć


Człowieku przecież awatar nie ma żadnego wpływu na grę !

Jakbyś nie zauważył to była ironia z mojej strony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10665

Gość
Gość
jakbyś umiał czytać to byś zauważył, że chodzi mi tylko, że takie butki już istnieją ale są unikatem na razie i nie trzeba czekać do aktualizacji, żeby je zdobyć


a tak na serio myślę, że te buty da radę jakoś zdobyć skoro istnieją

No może mam kłopoty z czytaniem, ale nie dostrzegam ani słowa o unikacie i aktualizacji...:mel:



Podejrzewam, że przed aktualką o takiej mocy, wszyscy mają prawo mieć lekki burdel w informacjach itp, więc myślę, że to może wyjaśnić brak mokasynów na db:mel:
 
Moim zdaniem to będą buty dla poszukiwaca przygód

Ciekawe. Może zrobią set Trapera w 1.31 a to jeden z przedmiotów? W końcu traper który jest najczęściej wybieranym avatarem nie ma setu w przeciwieństwie do pielgrzyma który jest rzadko wybierany i ma aż 2 ? Przydały by się poważne sety, bo te świąteczny, strażaka to kompletna porażka, jak dla mnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe. Może zrobią set Trapera w 1.31 a to jeden z przedmiotów? W końcu traper który jest najczęściej wybieranym avatarem nie ma setu w przeciwieństwie do pielgrzyma który jest rzadko wybierany i ma aż 2 ? Przydały by się poważne sety, bo te świąteczny, strażaka to kompletna porażka, jak dla mnie.


Do Fućki jasnej, avatar nie ma wpływu na grę! Set pielgrzyma to set boba i tyle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do Fućki jasnej, avatar nie ma wpływu na grę! Set pielgrzyma to set boba i tyle.

No a koledze 2x Up chodziło o set dla Poszukiwacza Przygód...


Moim zdaniem to tylko błąd. I nie myślcie o aktualce 1.31 jak jeszcze 1.30 nie chcą u nas wprowadzić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualizacje 1.30 już wprowadzili a na pl.weststats.com brązowe mokasyny i mokasyny(zwykłe) są nadal , więc raczej to nie jest żaden błąd :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
w sumie jest set dla poszukiwacza jak i innych klas postaci tylko nie daje żadnych bonusów
 
Status
Zamknięty.
Do góry