Brakujące spodnie i pasy do setów :

  • Rozpoczynający wątek fast miras
  • Data rozpoczęcia

Ankieta :

  • Też mi to przeszkadza

    Głosy: 113 72,0%
  • Uważam, że dodanie ich jest zbędne

    Głosy: 44 28,0%

  • W sumie głosujących
    157
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Zastanawiam się właśnie, dlaczego do tej pory po ostatniej aktualizacji nie dodano brakujących spodni i pasów do setów ?
Głupio trochę wygląda np. set Konowała bez portek i paska.
Nie wiem, czy tylko ja mam takie odczucie, czy wam też to trochę przeszkadza,
tym bardziej, że już nowy set Żółtodzioba jest kompletny ?
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Po pierwsze, nie ten dział.

Po drugie pomyśl sobie co musiałyby te set dawać ze spodniami i paskami?
Set meksa czy farmera ok, ale dżentelmenowi to chyba musiano by dodać do setu podarte spodnie żeby nie dawał niebotycznych bonusów po zsumowaniu setowych i tych z itemów.... A po zmniejszeniu bonusów bez pasków i spodni tez by były protesty.

Lepiej niech zostanie jak jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na razie nic nie pisze o spodniach i paskach do starych setów.Set Nowicjusza jest kompletny bo jest nowy.Mi to nie przeskadza.Temat pasuje bardziej do działu ,,Inne" niż do pytań.
 

DeletedUser25886

Gość
Gość
Trochę może to przeszkadza tym bardziej gdyby GM dodali spodnie i pasy musieli by dodać nowe bonusy a to trochę sprawia kłopotu.
pif paf :ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że może to sprawić problem adminom, ale doszły nowe prace, więc bonus ze spodni i pasów pomógł by wszystkim graczom.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ale Wam się marzą kolejne ułatwienia. Niedługo grę będzie można przejść w jeden wieczór.
 

DeletedUser

Gość
Gość
taa, GM to są w metinie, tutaj są administratorzy :]

Chciałem to samo napisać.

Mam mieszane odczucia co do tego.Z jednej strony ułatwi grę, i (nie wiem jak to nazwać :D), uzupełni sety o spodnie i paski.Mogą być spodnie takie (typu 20-50 lvl, nie jakieś tam po 20000$), mi to tam nie przeszkadza ;).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wcale nie musi byc kosmiczny bonus (wystarczy kilka malych pkt-ow), ale komplet to komplet
 

DeletedUser

Gość
Gość
Otóż to, nie chodzi mi o jakieś kosmiczne bonusy, tylko, aby komplety były pełne.
 
Mnie się wydaje, że set dżentelmena i tancerki jest i powinien zostać tak jak jest.

no chyba żeby do dżentelmena szlacheckie czerne spodnie dodali i szlachecki pas ze sprzączką :D ale musiałoby się opłacać to ubierać, czyli +PP tak ? ale ile ?

Biorąc pod uwagę bonus aktualny, to dżentelmen +10PP za spodnie +10PP za pas, ale i spodnie i pas nie powinny dużo dawać pkt.

U tancerki tak samo ... pończochy na przykład + pas do pończoch :) i tak samo +10PP i 10PP dałoby 20 łącznie.

A co do konowała to nie mam pojęcia ... bo dopał do pracy konował nie potrzebny jest. chyba żeby zrobić tak, że po skompletowaniu całego setu, czyli spodnie pojedynkowicza + pas na broń :) albo kabura na pistolet (to zamiast pasa) no i dopał około +5 celowanie +5 strzelanie +5 unik. byłoby dobre, a drugi item +5zaskoczenie +5 siła uderzenia +5 taktyka. to takie moje propozycje jakby wprowadzać takie 2 itemy do tych trzech setów.

Do konowała możnaby było dodać jeszcze w slocie na produkt coś by był set w całości ale nie mam pojęcia co :D

Przychodzą mi do głowy naboje, ale to musiałoby być coś takiego, żeby i strzelec i fizol mieli wspólne :) może jakaś królicza łapka jako taki talizmanik na łańcuszku :)
 
Ostatnia edycja:
Do konowała możnaby było dodać jeszcze w slocie na produkt coś by był set w całości ale nie mam pojęcia co :D

Przychodzą mi do głowy naboje, ale to musiałoby być coś takiego, żeby i strzelec i fizol mieli wspólne :) może jakaś królicza łapka jako taki talizmanik na łańcuszku :)

Jest eliksir przecież:kak:

Ja jestem za dodaniem spodni i pasków do setów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja myślę że prędzej czy później pasy i spodnie dojdą do setów

skoro pasy i spodnie są w secie nowicjusza to w innych też będą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja wolę, żeby zostało jak jest. Tak przynajmniej można się pobawić ekwipunkiem i łączyć dowolne spodnie i pasy z setami. A później co? +100 pp do wszystkich prac od setu dżentelmena/tancerki? Bez sensu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możnaby niby zredukować bonusy z teraźniejszych setów i pododawać paski i spodnie ale to jest dużo roboty, zresztą pewnie nie obyło by się bez głosów krytyki. Niech zostanie tak jak jest, a paski i spodnie do nowych setów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuje o dodanie mniejszych bonusów na każdej dodatkowej rzeczy i wprowadzenie z paskami by było tyle samo pożytku co teraz bez nich (przynajmniej będziesz latał z nimi a gra będzie ciut trudniejsza )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogliby dodać nowe itemki do setów. Na przykład pełny set dżentelmana mógłby dawać 75pp. Teraz licho wygląda bez tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry