Broń palna vs. broń biała

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser6197
  • Data rozpoczęcia

Rodzaj broni:

  • Broń palna

    Głosy: 209 61,3%
  • Broń biała

    Głosy: 132 38,7%

  • W sumie głosujących
    341
Status
Zamknięty.

DeletedUser8794

Gość
Gość
moze to głupie myslenie bo tu działa prosty skrypt
ale sadze ze to bron palna jest lepsza chodzby dlatego ze strzelanie zalicza sie do walki na odległość a bron biała do walki z bliska i tylko na tej podstawie zacząłem inwestować w umiejętność strzelania.

..chyba dokonałem trafnego
wyboru sadzać z przeczytanych posty..
 

DeletedUser8160

Gość
Gość
Ja używam i tej,i tej.
Jestem Poszukiwaczem Przygód i pojedynki nie są tak dla mnie ważne jak dla innych klas,ale ze względu że w późniejszych zadaniach dla poszukiwacza zdobywam "Bicz" to wybrałem broń biała.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Broń palna jest fajniejsza bo chyba rewolwer kojarzy się z dzikim zachodem a nie kij.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Broń palna fajniejsza, choć broń biała też jest fajna np. lasso
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
każda z tych broni ma swoje plusy i minusy, zależy co kto lubi, ja preferuje biała choć gram strzelecka tez na 8 pójdę chyba w strzelecka i wypróbuje nowa strategie rozwoju postaci ciekawe czy sie mi sprawdzi jak nie jak nie to odwiedzę szamana
 

DeletedUser

Gość
Gość
zagłosowałem za białą jeśli chodzi o walkę. Broń strzelecka w przyszłości daje lepsze prace, i można więcej kłestów z nią zrobić ze względu na skile
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z bronią białą też można sporo prac np karczowanie lasu, ale mimo wszystko jestem za bronią palną
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie najlepsza jednak jest stara poczciwa broń palna :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm...Broń palna nigdy mnie nie zawiodła no i są bardzo fajne prace pod tą umiejętność...zdecydowanie Broń Palna :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
broń biała ma większą siłę rażenia natomiast broń palna lepsze prace
jeśli chcesz być 100% pojedynkowiczem to wybierz broń białą
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram roznie mam 2 poszukiwaczy jeden ma biala a drugi palna Jak na razie nie widze roznic gralem zolnierzem na biala i gralo mi sie fatalnie ciagle obrywalem Zolnierz z bronia palna awansowal 2x szybciej i tego pierwszego skasowalem gram tez zawadiaka i bron palna oczywiscie teraz znowu na 6tce robie zolnierza i bron palna a na 7ce poszukiwacza z biala Z tych doswiadczen powiem ze gdy nie nastawiamy sie zbytnio na pojedynki to lepsza jest bron biala (poszukiwacz, bob) natomiast przy wyborze postaci agresywnej (zolnierz ,zawadiaka ) to tylko dobra giwera sie sprawdza
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Lepsza broń palna, ponieważ mało kiedy na dzikim zachodzie ktoś chodził z maczetą.A rewolwer każdy prawie tam miał :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
[...]kolejni mówią że pod siłe uderzenia jest dużo fajnych i nieźle XP'owych i zarobkowych prac, kolejni że lepiej w strzelanie bo będzie transportowanie amunicji.

No rzeczywiście tak jest z siłą uderzenia ;)

A co do Transportu to nie takie hop :cool: bo mimo wszystko z strzelecką nie jedziemy tylko w strzelanie :) a 144 trudności robi swoje :rolleyes:

Ogólnie Zależy wybór od gustu , na początku lepiej ma broń biała :) (do 18 poziomu)

Od 25 kicha z palną bo mimo wszystko rdzawy deringer (żołnierzem od 29) daje 18-32 a odprzodowa od 22 żołnierzem daje 15-31 , nie jest to duża róznica ale jest to przepaśc bo kolejna sensowna broń strzelecka jest od 35 :cool:

Więc Jeżeli chcesz miec na początku lekko i z górki to biała :cool:
Jeżeli wolisz jednak poczekac na coś lepszego to strzelecka :cool:
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
Ja wolę broń palną.Bo na dzikim zachodzie mało ludzi z maczetą biegało....
 
Status
Zamknięty.
Do góry