Budowa - a gdzie w niej większy realizm???

  • Rozpoczynający wątek Kommunirzek
  • Data rozpoczęcia

Opinia


  • W sumie głosujących
    208
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Budowa ,co to jest?? Budowa to robienie rzeczy z jakiejś/kilku innych rzeczy. Mój pomysł może zwiększyć realizm budowy . I oto on :

W The West budujemy tak jakby z pieniędzy co jest trochę głupie. A nie lepiej dostarczać na budowę potrzebne materiały typu: gwoździe deski itp.
Do tego celu trzeba byłoby dorobić składowisko materiałów budowlanych.
Na razie utrudnia to rozgrywkę. Wystarczy dodać w handlarzu link do kupna materiałów budowlanych ,w którym można wykupić je. W składowisku każdy z mieszkańców mógłby dodawać materiały . Jeśli chdzi o ilości ich do budowy różnych budynków i ich poziomów jest do ustalenia. System wpłat powinien się zmienić - wpłata za wzniesienie budynku na wyższy poziom ,a nie w trakcie rozbudowy , bo przecież płacimy za formalności :)


Miejsce na link w handlarzu na materiały b.

|....|....|....|...|
\|/ \|/ \|/ \|/ \|/



Miejsce z posiadanymi materiałami w menu rozbudowy

|....|....|....|...|
\|/ \|/ \|/ \|/ \|/



Składzik :D

|....|....|....|...|
\|/ \|/ \|/ \|/ \|/





To mój pierwszy głos na forum więc proszę o wyrozumiałość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie bo gwoździe cięzko jest zdobyć i tylko niektórzy mogą wykonywać tą prace a np. Jak by wyszedł nowy świat to gracze mogli by budować gdzieśtak od ok 25lvlu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To dobry pomysł jednak na początku gry nikt nie odblokuje sobie tych prac w których są potrzebna przedmioty do rozbudowy :D

@Edit
Pawełek mnie wyprzedził -.-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niedoruzomieliście mnie - w handlarzu link do kupna materiałów .Spokojnie zedytowane
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem na tak.
jest taki pomysl aby wprowadzic magazyn do miasta i tam by to moglo sie trzymac te materialy. a jesli by sie mialo troche materialu to by koszty budowy byly mniejsze. moze to dla kogos ulatwienie ale to by duzo wprowadzilo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tak tylko jeszcze mam taką propozycje z ceną tych towarów za okreslony czas

30 minut
5 desek
8 gwozdzi

1h
10 destek
12 gwozdzi

2h
15 desek
17 gwozdzi

koszty
gwoźdź 2$
deska 7$

i jeszcze zeby te z prac tez mozna bylo przeznaczyc na budowe

i mozna tez zrobic tak ze wszyscy placą na kase miasta a potem jakis radny kupuje materialy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie o te też chodzi.

Co do tych przedmiotów napisanych ciebie ja to trochę zrobiłbym inaczej - myslałem żeby dosadzać też dodadkowe rzeczy np. na piąty poziom hotely obrazek wwalić :D


wszystko prawie GIT (trzeba zachować prawdziwe ceny) i dodać inne przedmioty ,a wykorzystanie przedmiotów w rozbudowie powinno zależeć także od poziomu budynku

blok granitu - 10$ (od 3 poziomu budynku)

drewno - 16$

gwoźdź - 8$

stalowa rurka - 36$ (na wysokie poziomy budynków)

Jeśli wy wolicie pomysł anioła to też może coś takiego być
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Jak chcecie realizm to żeby wybudowac jakis dom potrzeba mase gwoździ napewno wiecej niz 200 sztuk wiec 200 * 8 $ = 1600$ + 240 (za 2h budowy) no to niezle zeby sobie pobudowac cos -.- mi sie nie podoba. A 240 $ po to sie placi aby zakupic materialy i z nich budowac . Wcale to nie jest budowanie z pieniędzy. Jak dla mnie za duzo szczegolow dobrze jest jak jest ! Mój głos nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście na tak :)
materiały na budowę nie biorą się znikąd a to jest rozwiązanie.
 

DeletedUser6832

Gość
Gość
Pomysł dobry, tylko to co zaznaczyłes na ostatnim screenie to jest biuro szeryfa, które będzie miało znaczenie później.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak. Fajne rysunki :p Wykminiłeś wszystko. Daj przykład materiałów, dużo ich i niech wszystkie będąz pracami związane. Ropa jakaś, drewno, kamienie itp. Może nie doczytałem, ale fajnie, gdyby można było zarówno kupić te przedmioty, jak i je zdobyć z prac. Każdy mieszkaniec by mógł wtedy oddawać te przedmioty do składu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie.Tak jak napisali moi poprzednicy kasa jest właśnie na materiały.Dlatego jak mamy np. 240 to tak jakby kupujemy materiału na 2 godziny pracy.Poza tym jeżeli tego tak bardzo chcesz to budynek jest zajęty przez szeryfa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry, tylko to co zaznaczyłes na ostatnim screenie to jest biuro szeryfa, które będzie miało znaczenie później.

No to już poprawiłem .Mam nadzieję że to też nie jest zajęte


Ren-ar napisał:
Jestem na nie.Tak jak napisali moi poprzednicy kasa jest właśnie na materiały.Dlatego jak mamy np. 240 to tak jakby kupujemy materiału na 2 godziny pracy.Poza tym jeżeli tego tak bardzo chcesz to budynek jest zajęty przez szeryfa.

Jak tak to dlaczego przedmiotów z prac nie można wykorzystać??
 

DeletedUser31

Gość
Gość
Właśnie za te pieniądze kupujesz materiały

Jestem na nie głupi pomysł
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyszłoby na to samo tylko więcej kombinowania.

I skoro możnaby te gwoździe itd kupić to po co miałbym je dorzucać po znalezieniu w pracy skoro to tak trudna praca i trzeba się jeszcze naszukać?

Jak przyjmiemy że do jednej rozbudowy będę potrzebował 5 gwoździ to chyba naturalne że je kupię za kasę niż że będę szukał przez cały dzień....
 

DeletedUser31

Gość
Gość
Wyszłoby na to samo tylko więcej kombinowania.

I skoro możnaby te gwoździe itd kupić to po co miałbym je dorzucać po znalezieniu w pracy skoro to tak trudna praca i trzeba się jeszcze naszukać?

Jak przyjmiemy że do jednej rozbudowy będę potrzebował 5 gwoździ to chyba naturalne że je kupię za kasę niż że będę szukał przez cały dzień....

Jak widzę nie rozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

Pomysł jest idiotyczny, pieniądze które wydaje się na rozbudowę teraz służą do pokrycia kosztów budowy. Po co komplikować wprowadzając jakieś dodatkowe wymagania
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można kupić - jestem na tak
Ale można by tak zrobić że od 3 poziomu hotelu i banku, 5 ratusza i rusznikarza, oraz 7 general store i krawca były zamiast desek kamienie - też do kupienia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł dobry
Nie wiem co się czepiliście tych gwoździ ja tam znajduje po 2-3 na 2h pracy

Ale ja bym to zrobił tak że jak się ma te materiały to jest większy przyrost punktów rozbudowy
np: jak wnosimy 100pkt tylko za kasę to jeszcze było by podatkowe 50pkt za produkty budowlane, czyli razem 150 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niepodoba mi sie ten pomysl A dlaczego ? Bo zamiast po ciezkiej rozbudowie miasta isc i nastukac kase np przy budowie trumien musialbym latac po cienkich robotkach i znosic stosy desek i gwozdzi Zreszta po questach mam juz obrzydzenie do tej roboty
Zreszta po to miasto bierze nasze ciezko zarobione dolary by kupic te gwozdzie i deski
 
Status
Zamknięty.
Do góry