Budowa cyrku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser343
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser343

Gość
Gość
Czy w budowie cyrku pkt rozdane w budowanie coś dają ?? Czy można stać w eq pojedynkowym i tak czy siak wejdzie losowa liczba ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciągle będą do budowy cyrku potrzebne te same produkty? czy z każdą kolejną rozbudową będą inne produkty?
 

DeletedUser29686

Gość
Gość
Produkty się rotują, każdy świat inne produkty w różnych hrabstwach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O co chodzi w osiągnięciu z cyrku "Czy ktoś nie ma jeszcze dosyć?", trzba am wziąć udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach tyle że hrabstw jest 14 nie licząc tego w środku mapy a do nabicia jest 16383 tak jakby punkty, więc moje pytanie skąd je wziąć?
 
To ja mam pytanie z innej beczki. Jestem w cyrku (rozbudowuję go) i nie mogę przekazać produktów. Wyskakuje informacja, że nie jestem na miejscu (doszedłem już na miejsce i buduję) i że mogę przekazać produkty za 10 bryłek. To jakaś forma wymuszenia czy bug polegający na tym że albo przekazuję albo buduję?
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
To ja mam pytanie z innej beczki. Jestem w cyrku (rozbudowuję go) i nie mogę przekazać produktów. Wyskakuje informacja, że nie jestem na miejscu (doszedłem już na miejsce i buduję) i że mogę przekazać produkty za 10 bryłek. To jakaś forma wymuszenia czy bug polegający na tym że albo przekazuję albo buduję?

Hehe, forma wymuszenia;p Odswiez TW, ewentualnie ciasteczka usun, pare razy tak sie już przytrafiło mi
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
O co chodzi w osiągnięciu z cyrku "Czy ktoś nie ma jeszcze dosyć?", trzba am wziąć udział w budowie cyrku we wszystkich hrabstwach tyle że hrabstw jest 14 nie licząc tego w środku mapy a do nabicia jest 16383 tak jakby punkty, więc moje pytanie skąd je wziąć?

To chyba całkowita liczba punktów, które musisz wnieść w rozbudowę cyrku, aby zdobyć to osiągnięcie. Będzie to pewnie podliczone po wybudowaniu cyrku.
 

DeletedUser343

Gość
Gość



Czy ten opis znaczy że nawet jak nie uda się nam go szybciej zrobić to cyrk w końcu zostanie otwarty z automatu ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cyrk na pewno zostanie otworzony, ale gracze mają sprawić, aby stało się to szybciej...ja to tak rozumiem ;)
 

DeletedUser23590

Gość
Gość



Czy ten opis znaczy że nawet jak nie uda się nam go szybciej zrobić to cyrk w końcu zostanie otwarty z automatu ??

To znaczy że dokładając produkty pomagasz graczom którzy też dostarczają i dzięki temu przyśpieszasz trochę budowę. Nie otworzy się z automatu.
 
To mam kolejne pytanie, czy sobie czasami nie strzeliłem w kolano. Dałem do cyrku wszystko co miałem, wpadły mi jakieś dwa puchary do punktacji osiągnięć, i super. Ale potem w salonie zauważyłem zadanie "pięć produktów dziennie" czy coś w ten deseń. Czy to znaczy, że jutro też takie będzie i będzie można mieć z niego obligację? Jeśli tak to idę sobie rąbnąć baranka w ścianę za nadgorliwość :/
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
To mam kolejne pytanie, czy sobie czasami nie strzeliłem w kolano. Dałem do cyrku wszystko co miałem, wpadły mi jakieś dwa puchary do punktacji osiągnięć, i super. Ale potem w salonie zauważyłem zadanie "pięć produktów dziennie" czy coś w ten deseń. Czy to znaczy, że jutro też takie będzie i będzie można mieć z niego obligację? Jeśli tak to idę sobie rąbnąć baranka w ścianę za nadgorliwość :/

Jest to zadanie powtarzalne, takie jakie mamy codziennie w saloonie na plakacie. Jutro również będzie dostępne.
 

DeletedUser30517

Gość
Gość
Kiedy sie dostaje OUP za produkty? bo powinno być 25 produktów 25OUP
 
Status
Zamknięty.
Do góry