Budynek szeryfa w mieście

  • Rozpoczynający wątek Michael.d.m
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Czy coś takiego jest planowane i jakie funkcje miałoby spełniać?

Swoje pytanie motywuję tym, że po wpisaniu w pasek adresu kodu
Kod:
javascript:AjaxWindow.show('building_sheriff',{town_id:695},'695');
(w tym przypadku 695 jest ID mojego miasta, ale kod działa z każdym) wyskakuje coś takiego:

szeryf.png


Co prawda wyskakuje komunikat 'Invalid server response', ale pojawia się nazwa okienka - Szeryf. Wątpię, aby the-west sam przetłumaczył słowo 'sheriff' z mojego kodu :D. Zatem - wie ktoś coś o tym?
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Ma coś takiego być w przyszłości nawet troche sie już zdradzili bo w mieście widmo widać trochę napisu Sheriff


miastowidmo.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
To tak jak z handlarzem. Podobno mają to wprowadzic, ale oficjalnie nie wiadomo.
 
moim zdaniem w budynku szeryfa będzie można zainicjować list gończy :) Listy gończe są w planach i mają być wprowadzone, pewnie razem z nimi pojawi się budynek szeryfa w mieście, gdzie będzie można zamieścić listy gończe i pobrać nagrodę za głowę delikwenta ; ]
 

DeletedUser

Gość
Gość
W widoku miasta jest sporo miejsca więc możliwe że wprowadzą coś takiego, a wątpię by listy gończe można było napisać a ratuszu, czy którym kolwiek innym budynku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się nie wydaje,że go wprowadzą,bo w mapie drogowej 2010 nie było nic o budynku szeryfa.



Jaki handlarz??Ten w forcie??

Tak, ten w forcie.

Co do mapy- mam nadzieję, że to tylko zarys planów i część z nich nie wejdzie w życie ;) Może to także działać w drugą stronę- będziemy mieli niezapowiedziane zmiany.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Co prawda wyskakuje komunikat 'Invalid server response', ale pojawia się nazwa okienka - Szeryf. Wątpię, aby the-west sam przetłumaczył słowo 'sheriff' z mojego kodu :D. Zatem - wie ktoś coś o tym?

Ten budynek jest od początku TW, tylko nie jest aktywny (jest ale go nie ma :) ). Kiedy i czy w ogóle będzie, ciężko powiedzieć. To tylko autorzy wiedzą.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
ciekawe co by dawał jak by był:rolleyes:
mam jeszcze obrazek z słabą grafiką :D
tttah.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdzieś widziałem screen gdzie był ten budynek w mieście, w tym miejscu które pokazujecie, lepiej poszukam i wkleję ;)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
też mi się wydaj że go znam, może na becie w miescie zeta jest :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Najlepiej chyba sytuację szeryfa oddaje pomoc:

http://the-west.pl/help.php?article=sheriff

Budynek pewnie kiedyś będzie, do czegoś zostanie wykorzystany. On już tak sobie wisi ponad rok, więc może wisieć jeszcze kolejny rok. Jak uznają, że do czegoś by się przydał to pewnie go wprowadzą. Miejsce na niego jest, więc nie ma problemu :p Póki co nie ma co się nad tym budynkiem rozwodzić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A zastanawiał się ktoś już nad tym budynkiem??
 

Załączniki

  • budynek.jpg
    budynek.jpg
    62,4 KB · Wyświetlenia: 85

DeletedUser

Gość
Gość
A nie zauważyliście też, że ten drewniany budynek za bankiem, też nie przeznaczenia? Ale wydaje mi się, że te dwa budynki są jako budynki mieszkalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry