Call of Duty 4

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Gra ktoś w tę grę? Oczywiscie chodzi mi o multiplayera :D Jeśli tak to można by było się umówić na jakiś sparing czy coś w tym stylu, bo znam tylko jedna osobę z forum która gra w CoD4 przez neta. ;) A to wg mnie za mało jak na dobry meczyk ze znajomymi..

Osobiście miałem przerwę około 7 miesięcy i wróciłem z 2 tyg temu. :p Wszyscy mile widziani.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Niedawno jeszcze w to mogłem grać, ale po formacie nie chce mi się zainstalować nawet Super Mario Forever:). Chętnie bym zagrał no ale sprzęta mam na złom...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w SinglePlayer przeszedłem całe na 3 poziomi trudności
Przez neta tylko tak zobaczyłem, ale mój kuzyn miał wszystkie złote bronie i najlepszy kamuflaż :D
Teraz czekam na MW 2 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem w SinglePlayer przeszedłem całe na 3 poziomi trudności
Przez neta tylko tak zobaczyłem, ale mój kuzyn miał wszystkie złote bronie i najlepszy kamuflaż :D
Teraz czekam na MW 2 :D

to kiepsko ja prawie wszystkie misje na weteranie prócz tej gdzie gramy pricem i mamy bronic naszego kapitana obok diabelskiego młyna i jeszcze Charlie nie surfuj
 

DeletedUser

Gość
Gość
SP na weteranie wcale trudny nie jest ;)
W MP zaś możemy czasem spotkać graczy z 300 klatkami/s oraz niezłym skillem, wtedy gracze z 50 klatkami mają ogromne utrudnienie...
Wiem z własnego doświadczenia, kompa nie mam najlepszego, więc często to "odczuwam".
 

DeletedUser12447

Gość
Gość
Ja właśnie teraz instaluje grę

Gra jest dobra niewiem jak z netem ale możę zacznę z w necie grac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie gram,ale polecam..
A w 1:United Offensive ktoś pyka?? bardzo małe wymagania .. jak by co mó nick Szpongiel
 

DeletedUser

Gość
Gość
odświeżam temat

Binox grasz jeszcze bo ja tak (chodzi mi o CoD 4)
 

Marian

Blada Twarz
Też w to gram. Na razie tylko single player, bo mi serwów nie chce wyszukiwać. Zna ktoś na to jakiś sposób?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zainstaluj PunkBustera. Ja też gram w Coda 4 przez sieć. Mam coś koło 45
 

DeletedUser3864

Gość
Gość
Też mam CoDa 4, ale mam z nim duże problemy, ponieważ gra nie chodzi płynnie, często zdarzają się tzw. "lagi" i nie mogę normalnie pograć (chodzi o grę jednoosobową, chociaż na multiplayer też to występuje). Jest to spowodowane dość marną kartą graficzną oraz procesorem. Ostatnio planuję zakup nowego sprzętu, jak ktoś się na tym zna to niech mi napisze na PW, bo mam kilka pytań odnośnie nowego sprzętu. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry