Cena itemów na cheyenne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23590

Gość
Gość
Po ile aktualnie chodzi śrutówka hombre i koń?
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
pewnie tyle kosztuje ile sobie zażyczy sprzedający
 

DeletedUser205

Gość
Gość
pewnie tyle kosztuje ile sobie zażyczy sprzedający
Moim zdaniem jednak tyle ile jest w stanie zapłacić kupujący,

A ja się trochę podłącze do pytania do handlarzy - w jaki sposób wyceniacie przedmioty, które wystawiacie na targu?
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
Moim zdaniem jednak tyle ile jest w stanie zapłacić kupujący,
No raczej nie ;) kupujący nie daje tyle ile chcę to nie sprzedaję :D

A ja się trochę podłącze do pytania do handlarzy - w jaki sposób wyceniacie przedmioty, które wystawiacie na targu?
Ceny są zależne od świata, na huronie itemy fortowe idą bardzo dobrze, na iro mrozik w cenie ;D Jak nie ma itemu na targu automatycznie cena wyższa :D
 

DeletedUser205

Gość
Gość
No raczej nie ;) kupujący nie daje tyle ile chcę to nie sprzedaję :D

Ceny są zależne od świata, na huronie itemy fortowe idą bardzo dobrze, na iro mrozik w cenie ;D Jak nie ma itemu na targu automatycznie cena wyższa :D
Pisałem to bardziej w kontekście np. tego, że np. na Iro na targu wystawiona jest koszula nocna z setu śpioszka za 49000$, oczywiście nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci tyle. Koszule noce jak wpadają niestety idą do wędrownego handlarza.

Dopytuje się, bo wróciłem do gry po długiej przerwie - pojawiło się mnóstwo nowych przedmiotów, zestawów., nie ukrywam, że trochę ciężko mi się w tym odnaleźć. Czy "nowe" przedmioty świecące przedstawiają jakąś większą wartość np. na Arizonie posiadam Indiańska kurtka ze skóry dzikich zwierząt Siedzącego Byka. Wydaje się to być unikatem dość dużej wartości Z drugiej strony bonusy tego ubrania są dość słabe. Czy ktoś takie rzeczy skupuje?.Swoje pytanie kieruje odnośnie światów od 1 do Iro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry