Chowanie się czy SM?

  • Rozpoczynający wątek Youte
  • Data rozpoczęcia

Chowanie się czy SM?

  • Chowanie się

    Głosy: 16 80,0%
  • Sprawność manualna

    Głosy: 4 20,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witajcie!
Postanowiłem założyć sobie konto na becie. Tam gram całkowicie dla przyjemności. Fortowca mam na polskich serwerach, pojedynkowicza i handlowca również. Na becie chcę grać również poszukiwaczem. Nie mogę zdecydować, w co iść. SM czy chowanie się? Chcę w miarę szybko awansować do prac, które przyniosą mi duży zysk i dobre dropy, ale również będą dawały szansę zdobywania dużej ilości expa. Możecie mi doradzić, co wybrać? Sam skłaniam się ku chowaniu się. Nie patrzcie na to, że będzie mi potrzebny 3. klucz - nie jest to dla mnie priorytet. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze to niewiem co lepsze, ale ja bym walił w Sprawność Manualną.:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po aktualizacji ?
Tylko chowanie się !
Będziesz miał :
Poszukiwania skarbu, napad, włamanie, transport alkoholu, rozbijanie gangów, napad na bank.
Żyć nie umierać !
 

DeletedUser13683

Gość
Gość
Ja mam i tego, i tego, i narazie lepiej gra mi się PP full SM,bo na początku są nieco lepsze prace,takie jak drukowanie gazet, zakładanie ogrodzenia z drutów kolczastych,wykopki,czy tartak.Poszukiwaczem full w chowanie się na początku trochę ciężko się gra,bo są chyba 2-3 prace na exp,są to Zbieranie jagód,polowanie na indyki i bobry.I to wszystko,jednak tymi postaciami zacząłem grać niedawno,więc nie mogę się o nich wiele wypowiadać.Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
tominho, ale przecież jest polowanie na wilki i kojoty, więc chyba nie jest tak źle.
Zdecydowałem, że na Alamogordo pójdę w chowanie, jeśli powiększą limit na Amchitce, pójdę tam w SM. I chowanie nie jest złe. Gram trzy dni i za godzinkę wpadnie 19 lvl właśnie na wilkach. ::):
 

DeletedUser13683

Gość
Gość
Powiedziałem,że postaciami zacząłem grać nie dawno.,,Chowańcem" mam dopiero 12 lvl.
 
Status
Zamknięty.
Do góry