Co was rozbawiło w The West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3712
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie to rozbawilo, ze jeden gosciu ma napisane w prezentacji miasta ze rekrutacja jest zamknieta a w prezentacji swojego profilu ma napisane "Szukam graczy do miasta"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsze w zbieraniu kukurydzy jest taktyka. Fakt, żeby urwać jedną kolbę trzeba się strasznie pofatygować i najważniejsze jest obmyślanie planu. Być może chodzi o taktyke i plan ucieczki ze skradzioną kolbą, ale nie wydaje mi się :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
RE

Mnie trochę dziwi jazda konna do zbierania pomidorów (te krzaki tak dleko od siebie rosną czy co?)

A jeszcze bardziej zakładanie pułapek na pomarańcze.

To prawda, że niektóre przedmioty trochę śmiesznie można określić np. ktoś napisał, że znalazł "buty do pływania". Ale jak by to miało wyglądać inaczej? Wyobrażacie sobie w tej grze płetwy?


Powiedziałaś jazda konna do zbierania pomidorów może to oto chodzi że jak sie zbieże to trzeba z nimi jechać na targ koniem i sprszedać xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
a do zbierania jagód potrzebne jest chowanie się :)
trzeba sie schować ... przed jagodami xd
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Ja dostałem podanie od gracza na świecie 4:

"wyślij mi zapaa pliiiiiiisssssssss!!!!!!!!!!!! będę się dużo pisać na forum i będę ci dawał pieniądze!!!" - to skopiowałem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja dostałem podanie od gracza na świecie 4:

"wyślij mi zapaa pliiiiiiisssssssss!!!!!!!!!!!! będę się dużo pisać na forum i będę ci dawał pieniądze!!!" - to skopiowałem :D

no zdesperowany jakis:D:D:D
ostatnio sobie weszlam na Stawianie masztów telegraficznych i zastnawia mnie po co w tej pracy jest plywanie:confused: ktos ma pomysl do czego ta umjejetnosc jest potrzebna:D

//poprawiono ortografię, Weronika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedys (nie wiem czy tak dalej jest) jak czlowiek zdejmywal bron to mu sie w tamtym miejscu piesc pokazywala mozna bylo ja zdjac i wyskoczyla ci druga a jak zdjeles ta druga to i trzecia. Trzy piesci w jednym ekwipunku. Nie ale kopanie grobow i jazda konna wogole o co chodzi ze niby na koniu sie te groby kopie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znakowanie bydła:
Obchodzenie się ze zwierzętami: żeby nakłonić bydło do współpracy
Zakładanie pułapek: żeby bezboleśnie (w miarę) wbić znacznik w tyłek zwierzęcia
Refleks: aby szybko wejść na bydło
Jazda konna: aby doprowadzić bydło z powrotem do zagrody
 

DeletedUser6294

Gość
Gość
Przepędzanie ptaków z pola:
budowanie-chyba stracha na wróble się buduje nie?

strzelanie-no to po co budować stracha

zakładanie pułapek-może ptak w to wejdzie

taktyka-trzeba je odpowiednio rozmieścić

obchodzenie się ze zwierzętami-mamy opiekować się zwierzętami?
 

DeletedUser

Gość
Gość
strzelanie-no to po co budować stracha

A co ty myslisz ze stracha boja sie wszystkie ptaki? po jakims czasie traktuja go jak element płotu jakbys liczyl na to ze nie ruchomy kawalek drewna ochroni twoje plony to bys dlugo z roli nie pożył :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam z fermy sie nie wychowalem ale wiesz jak ktos chce sie pobawic w latanie z rewolwerem po polu i strzelaniu do ptakow to prosze bardzo :p mnie tam pasi kopanie grobow na koniu i tyle
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale powiem wam mozna znalezc przez przypadek takie perelki ze poprostu mozna sie usmac np Stawianie masztów telegraficznych w wodzie:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a jak bedzie trzeba przeplynac strumyk zeby po jego drugiej stronie postawic kolejny maszt? chyba nie bedziesz budowal z tego powodu mostu albo na drugiej stronie rzeki a mostu brak (bo nikt sie nie wziol za wykonywanie pracy budowa mostow :p) niestety trzeba bedzie sie zamoczyc wiec nie widze tu bezpodstawnosci tej umiejetnosci w wyzej wymienionej pracy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiez o tym nie pomyslalam ale i tak mnie to rozbawilo :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Opis miasta EL PASO TEXAS na 3. świecie:
Witaj wędrowcze.
Trafiłeś do miasta najlepszych rewolwerowców.
Nie targuj się z naszym Krawcem
i Rusznikarzem, są nerwowi.
W saloonie najlepiej wybierz miejsce w kącie i nie podnoś wzroku na nasze dziewczyny !!
- bo Grabarz się nie wyrabia.
Gdy zabawiamy się w innym mieście
- opuść je czym prędzej.

Wchodzimy do miasta, klikamy na grabarza:
Statystyki Miasta El Paso TEXAS
Suma pojedynków 319
Wygrane pojedynki 93
Przegrane pojedynki 226
Różnica -133
Omdlały przeciwnik --
Omdlały mieszkaniec 3
Najlepszy cios mieszkańca 27 Obrażenia (Ram98)
Najlepszy cios przeciwnika 84 Obrażenia (piper4ever)
Najlepszy pojedynkowicz w mieście Ram98 (90 obrażeń)
Najlepszy przeciwnik 236 Obrażenia (piper4ever)

Rzeczywiście, "Grabarz się nie wyrabia" :D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry