Cyrk

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie pojawiło się nowe zadanie u Marii. Nie ma żadnych wymaga ani nic, ma nas zaprowadzic do cyrku, tak tylko gdzie to jest. Znalazl juz ktos ciag dalszy tego zadania???
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cyrk jest 3 w prawo 3 w dół licząc od lewej górnej kratki na mapie. Za 15 minut dojdę i bd spojlerował dalej :)


PS
Quest jest prawdopodobnie od ~86-107 lvla (z własnych obserwacji, zapewne 90,95 lub 100)

PS 2
@ Bitwa mnie zatrzymała i czas podróży się przedłuży, niestety :(.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
pozycja 3;3
trochę poszukać by nie zaszkodziło...
mapalznp.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
dlaczego nie wyskakuje mi to zadanie - są jakieś specjalne wymagania ?? ;>
 

DeletedUser20619

Gość
Gość
mam 90 lvl i mam questa...
<może tzreba wykonać zadania z serji cała naprzód ku nowej przygodzie?>

Bo w poprzedniej aktualizacji pisali że nie wszyscy mają questa i teraz im się pojawiło to zadanie :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie zrobiłem zadania cała naprzód (107 lvl) i mam questa, więc szukamy dalej... :)
 

KozaK69

Elitarny Tester
Wędrowny cyrk jest od 90 lvla, jego dalsza część od 95.
Duchy zwierząt dopiero od 100 lvla.
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
Barman Henry Walker: Witaj Wilk.Maciej, widziałeś mojego nowego kucyka? Jest taki zabawny i potrafi nawet tańczyć, gdy mu się zagra na pianinie. Haha, w życiu nie widziałem niczego bardziej zabawnego. Skąd go mam? No cóż... znalazłem go. Co? Należy do cyrku i mam go oddać? Nie ma mowy! Nie bez odszkodowania. Może inny koń?

Potrzeba:Nagroda:
Transport koni (10 godzin)

+ 500 punktów doświadczenia
O co chodzi z transportem koni?
 

DeletedUser

Gość
Gość
odp

Na s5 dostałem to zadanie - 102lvl, na Blackfoot'cie nie mam - 17lvl, na Arizonie tez nie mam - 66lvl
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm.. wie ktoś gdzie są kłusownicy o których mówi Szeryf?

i kim jest Radosny William?
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Nowe zadania:
*****************/index.php?strana=quest&serie=qs_61
*****************/index.php?strana=quest&serie=qs_62

Nie, nie wiem dlaczego druga seria zadań nie pojawiła się u wszystkich graczy z poziomem >100.

Aby otworzyć stronę należy w miejsce gwiazdek znajdujących się w linku do strony wstawić poniżej podany ciąg znaków. Jednakże trzeba wcześniej usunąć spację pomiędzy liczbami tak były oddzielone tylko kropki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a tak żebym mógł przeczytać, bez zagwiazdkowanych linków to się nie da?o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomozcie mi ...pobralem zadanie a cyrku w sektorze 3,3 nie ma...zrobice jakiegos printscreena i zaznaczacie..bo chyba slepy jestem,szukam i szukam
 
Jeżeli pobrałeś zadanie u Marii, cyrk powinien Ci się pojawić z lewej strony świata, 3 od lewej, 3 od góry, na środku sektora.
 
Status
Zamknięty.
Do góry