Czas Żniw 2022 - dyskusja

Patelkowa

Członek obsługi gry
Małe sprostowanie w sprawie kłosów. W 2021 licznik kłosów został zresetowany. Są gracze którzy zebrali kłosy w 2020, ale nie brali udziału w evencie (nie zebrali wszystkich) w 2021. Ci gracze mogą znaleźć kłosy mimo posiadanego już osiągnięcia.
 
Małe sprostowanie w sprawie kłosów. W 2021 licznik kłosów został zresetowany. Są gracze którzy zebrali kłosy w 2020, ale nie brali udziału w evencie (nie zebrali wszystkich) w 2021. Ci gracze mogą znaleźć kłosy mimo posiadanego już osiągnięcia.
Nie macie pojęcia w co gracie ale pykanie co 15 sekund aktualizuje Wasze konta
Na tym polega gra!
 
Zebrałem te dary ziemi ale to najbardziej gówniany event w historii!
@Patelkowa jeśli wgl przekazujesz coś do IG Farben to powiedz im, żeby se takie zawracanie mandoliny w 4 litery wsadzili!
 
Nie pozostawiam złudzeń że eventy sprawiać radość z gry zaczynają przypominać że nie warto ich robić. Traci się czas na dropienie oraz zapasy bonusów. Ja też mam nie zebrane kłosy z poprzednich eventów i nic nie poradzę żeby je uzupełnić wolałbym żeby przy kolejnych była możliwość ich dokończenia. Co obecnego jest jakiś przelicznik prac do ilości wypadniętego dropu np 1:1000 lub 1:10000 ba tak wychodzi ile trzeba zrobić klikieć.
 
Fajna ta wyprzedaż setu co gowno wnosi do rozgrywki. Ja jeszcze rok temu byłem debilem i go kupilem tak teraz watpie aby byli głupsi ode mnie.
 
Rozumiem, że trzeba skosić jakiś hajs, ale to co wyprawiają jest bezczelne.
Nie dość, że trzeba klikać przynajmniej 2000 razy (jak nie więcej), to jeszcze naciągają na setach, których się nie zdobyło pod pretekstem "dania szansy".
Co tu się wyprawia... Uuuuuu co Ty tutaj robiiisz?
 
Do góry