Czas snu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27903
  • Data rozpoczęcia

Kłeszczyn is zbędny

  • Tak

    Głosy: 111 91,0%
  • Nie

    Głosy: 11 9,0%

  • W sumie głosujących
    122
Status
Zamknięty.

DeletedUser27903

Gość
Gość
Pomysł jest do dość prosty.
Obecnie śpi się 8h z możliwością ręcznego przerwania, a ja chciałbym zaproponować, aby można było suwakiem sprecyzować ile czasu chce się spać. Czasem chcemy się trochę zregenerować przed bitwą, a czeka nas długa droga.
Przykład: Jest godzina 15:00, a masz 60% HP. Bitwa jest o 20:00, a droga to 3godziny. Niestety nie będziemy mogli po 2h wejść na Dziki Zachód, przerwać sen i wyruszyć w drogę, więc musimy z czegoś zrezygnować, albo z bitwy albo spania. Taki analogicznych sytuacji jest mnóstwo i irytuje mnie to od początku przygody z The-Westem.

Rozwiązanie to wspomniany wcześniej suwak*. Myślę, że grafiki nie trzeba, bo wystarczy wyobraźnia.

* - gracze poza miastem płaciliby zawsze pełną sumę, gdyż pokoju w hotelu nie wynajmuje się na kilka godzin, lecz na dobę ;P.
 

DeletedUser26604

Gość
Gość
Świetny pomysł podoba mi się a te 250$ to ile 5 min pracy i już masz ::D:
 

DeletedUser25968

Gość
Gość
Świetny pomysł, nie będzie trzeba już czekać, by w odpowiednim momencie zakończyć sen.
 
Jestem na tak. Nie wspomniałeś o cenach, ale wg mnie nawet jak ustawimy sen na 1h, powinny zachować ten sam pułap. Kto widział, by w recepcji mówiono, że "zapłacę połowę, bo będę spał 3h i 40 minut" :p
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
@vid guerr, wspomniałem o tym przy * na końcu. W swoim mieście i tak nie płacisz, a poza miastem płaciłbyś pełną kwotę.
 

DeletedUser23220

Gość
Gość
@vid guerr:płacisz za WYNAJĘCIE pokoju a nie za CZAS WYNAJĘCIA. Jestem na tak. Pomysł bardzo dobry.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Znacznie by to ułatwiło sytuację ludzi zapracowanych nie mogących często wchodzić na TW.
Bardzo dobry pomysł.
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Pomysł dobry nawet bardzo dobry bardzo by mi to ułatwiło grę bo często jestem na bitwach albo musze gdzieś się udać a sen jest mi bardzo potrzebny do tego więc gratuluje pomysłu a jak by wszedł wżycie to by było miodzio ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam miałem taki pomysł, ale nie chciało mi się opisywać:p
Oczywiście na tak, bardzo się przyda. Kiedyś West słynął z tego, że nie trzeba było siedzieć przy nim Bóg wie ile, a ta zmiana znacznie ułatwia grę ludziom, którzy nie mają zbyt wiele czasu.
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
Ktoś się orientuje jakie są szansa na wcielenie pomysłów w życie i ile czasu to mniej więcej zajmuje?
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ktoś się orientuje jakie są szansa na wcielenie pomysłów w życie i ile czasu to mniej więcej zajmuje?

Szansa na wprowadzenie jest praktyczne żadna. Admini wprowadzili kilka propozycji ale to były raczej niewiele znaczące drobiazgi. Nigdy nie wprowadzono żadnej dużej zmiany proponowanej przez graczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehehe ciekawe czy ktoś się z orientował, że pytanie ankiety to "kłeszczyn is zbędny?" co o ile się orientuje znaczy "pomysł jest zbędny?" więc zanaczam nie ale jestem za tym aby wprowadzili.;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehehe ciekawe czy ktoś się z orientował, że pytanie ankiety to "kłeszczyn is zbędny?" co o ile się orientuje znaczy "pomysł jest zbędny?" więc zanaczam nie ale jestem za tym aby wprowadzili.;;)

rzeczywiście... autorowi się pomyliło ::DD:
 

DeletedUser27903

Gość
Gość
::DD: Kłeszczyn to question czyli pytanie geniusze ::DD:::P:
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
ja ino czekam aż wprowadzą ten pomysł bo na prawdę by się przydał
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Fajne , też kiedyś nad tylm myślałem . Albo więcej opcji do wyboru spania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry