Czego słuchasz pisząc tego posta?

  • Rozpoczynający wątek Bercik899
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser33692

Gość
Gość
Ken
ja nie chowam ryja w szambie twoje melodie tego świadczą
nie pytam kim jesteś bo w suporcie brakuje pomocnych dłoni i nie do walenia *KONIU*

moją ,melodie znacie ,rozkręcam się czasami jak jest taka potrtzeba
Znacie taką melodie
Lenka tańczy jeszczę dla Was ale zawsze widzicie jej tylko wadyhttps://www.youtube.com/watch?v=2h5puR8Z_5k&list=RDMM2h5puR8Z_5k&start_radio=1
 
Ken
ja nie chowam ryja w szambie twoje melodie tego świadczą
nie pytam kim jesteś bo w suporcie brakuje pomocnych dłoni i nie do walenia *KONIU*

moją ,melodie znacie ,rozkręcam się czasami jak jest taka potrtzeba
Znacie taką melodie
Lenka tańczy jeszczę dla Was ale zawsze widzicie jej tylko wadyhttps://www.youtube.com/watch?v=2h5puR8Z_5k&list=RDMM2h5puR8Z_5k&start_radio=1

Słucham różnych gatunków ;)
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
suport to nie ja czy ona,nie dla nas decydować jak się potoczą światy
pora na pozdrowienia dla Nissa
to taki ckm w wersji niemieckiej
Tak wyrachowanej suki dawno nie widziałem wiem że sprawdza co piszę
Puszczę jej melodie
Nawet bez przepraszania

 

DeletedUser33692

Gość
Gość
regulamin forum i gry jest znany ,każdy kto chce zagrać musi podpisać się pod nim ,tak wyraża swoją zgodę
Panie Ken Block ,znasz zasady dobrej zabawy na dzikim zachodzie ,człowiek twojego pokroju powinien pomagać a nie szkodzić ,twoje zdanie i to co prezentujesz podważa autorytet suportu
zostawiam do oceny suportu ale pamiętaj że polską wersje ogląda wielu graczy z innych światów ,zacznę ją rozpowszechniać jako reklama dla wolontariuszy
jak dobieracie wolontariuszy w polskiej wersji ./
 
regulamin forum i gry jest znany ,każdy kto chce zagrać musi podpisać się pod nim ,tak wyraża swoją zgodę
Panie Ken Block ,znasz zasady dobrej zabawy na dzikim zachodzie ,człowiek twojego pokroju powinien pomagać a nie szkodzić ,twoje zdanie i to co prezentujesz podważa autorytet suportu
zostawiam do oceny suportu ale pamiętaj że polską wersje ogląda wielu graczy z innych światów ,zacznę ją rozpowszechniać jako reklama dla wolontariuszy
jak dobieracie wolontariuszy w polskiej wersji ./

Każdy ma swoje ulubione piosenki i gatunki muzyczne. Teraz dla odmiany leci podcast :p
 
Do góry