Czy to już jest?

  • Rozpoczynający wątek Krasztof
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
1. Szeryf będzie stacjonował w mieście.
2. Do "Pojedynków" zostaną zaimplementowane specjalne zdolności.
3. Handel towarowy.
4. Strzelaniny, wojny pomiędzy miastami.
5. Wybór klas postaci.


2. Jakie są te umiejętności w pojedynkach?
4. Czy można już walczyć miasto vs miasto?



I jeszcze jedno pytanie. Czy co poziom budynku potrzebuje więcej pkt pracy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wlasnie i co to znaczy 3 handel towarowy bo nie wiem
 

DeletedUser1412

Gość
Gość
na razie chyba tylko 5. Wybór klas postaci. zostało wprowadzone
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chociaż pisze już coś w Pomoc w grze że Szeryf to budynek ale po niemiecku coś
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Szeryf będzie stacjonował w mieście.
2. Do "Pojedynków" zostaną zaimplementowane specjalne zdolności.
3. Handel towarowy.
4. Strzelaniny, wojny pomiędzy miastami.
5. Wybór klas postaci.


2. Jakie są te umiejętności w pojedynkach?
4. Czy można już walczyć miasto vs miasto?



I jeszcze jedno pytanie. Czy co poziom budynku potrzebuje więcej pkt pracy?
1. Na razie nie jest dostepny.
2.Nie wiem, bo w moim mieście nie ma grabarza.
3.Myślę że chodzi tu o handel towarami między graczami.
4.Też nie wiem, ale jak coś będzie to pewnie na forum napiszą.
5.Już jest.

Tak. Na każdy poziom budynku zwiększa sie trudność. Możesz też rozbudować ratusz, a wtedy trudność budowy innych budynków spadnie o 5 punktów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wymagajmy za duzo ... niech w każdej aktualce wcisną nam jedną rzecz i jest super :)nie wszystko na raz:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wymagajmy za duzo ... niech w każdej aktualce wcisną nam jedną rzecz i jest super :)nie wszystko na raz:)

Otóż to co za dużo o nie zdrowo a tak przynajmniej etapami pomalutku się zbliżymy do końca i cały czas będzie zabawa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadzam sie-nie wszystko naraz. Ale handel pomiedzy graczami by sie naprawde bardzo przydal. Chocby miedzy graczami z tego samego miasta. Np. jezeli byliby w tym samym czasie w swoim miescie mogliby miedzy soba pohandlowac.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wymagajmy za duzo ... niech w każdej aktualce wcisną nam jedną rzecz i jest super :)nie wszystko na raz:)

to rozbawiłeś mnie :D gra nie jest dokończona z tego co koś pisał to wychodzi że ambafatimabyloinima zapowiadali że to ma być, a nie może być...

Nie wymagajmy za dużo może pustelnik pasują tobie jakieś nie doróbki ale w końcu to my gracze powinniśmy mieć tu wymagania a nie że tak się wyrażę "dowodzący"

Nie mam zamiaru płacić za niedokończony bubel :)

Niech dadzą to co mówili że będzie a potem mogą coś dodawać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser994

Gość
Gość
Szary Kaznodzieja - pamiętaj że jak zaczynałeś grę, to nikt Ci nie obiecywał czy, kiedy i co będzie do niej dodane. Więc może jednak doceń fakt, że programiści nie spoczęli na laurach i jednak próbują ją rozwijać zamiast tylko krytykować?

A jeśli piszesz że "gra nie jest dokończona" to miej świadomość że NIGDY nie będzie "dokończona" - zawsze będzie możliwość dodania do niej czegoś nowego - ale to jest wyłącznie ZALETA a nie wada...
 

DeletedUser20

Gość
Gość
No jak zostaną poprawione te podstawowe błędy to może sobie nawet KP wykupie:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kmic, mylisz się. Gra musi kiedyś zostać dokończona(choć nie wyklucza to możliwiości uaktualniania), a teraz the west ewidentnie wersją finalną nie jest, ponieważ brakuje podstawowych funkcji. Np. walki miasto vs. miasto, z tego co rozumiem to ma być esencja gry, ale jeszcze nie została wprowadzona.
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser994

Gość
Gość
brakuje podstawowych funkcji. Np. walki miasto vs. miasto, z tego co rozumiem to ma być esencja gry

z tego co mi wiadomo, twórcy gry nie przewidywali w ogóle implementowania takiej możliwości, pomysł ten zrodził się właśnie na skutek próśb niemieckich graczy.
I pojawienie się tej opcji będzie właśnie 'uaktualnieniem' o którym piszesz, nie ma zaś nic wspólnego z tym że 'gra nie jest gotowa'
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry