Czy to już koniec tej gry, gra umarła przez... - dyskusja

Czy już zbliża się koniec tej gry?


  • W sumie głosujących
    15
  • Głosowanie zakończone .
Coraz mniej osób już gra w The-West, gracze coraz bardziej odchodzą z tej gry i szukają bardziej nowych ciekawszych gry i lepiej zarządzających nie nastawionych głównie na kupowanie czegoś by coś ośiągnac w grze i przez to gra jest bardziej mniej atrakcyjna. Niestety w bliskim czasie czeka grę upadek lub sprzedanie jej innemu zapewne podmiotowi. A może czas by ktoś stworzył i rozwinął wersje gry podobno to tej?
 
Gra się świetnie trzyma. Tak trzymać inno!
Raczej trzyma się tragicznie, chyba ze jest taki cel by słabo się trzymała. Bardzo dużo graczy pouciekało, rzuciło grę, a gra w nią tylko garstka. Zaczyna się opierać na stucznym pompowaniu postaci dzięki baryłkom, gdzie powinien być limit.
 
Ta gra tętni życiem, gracze nie odchodzą, wręcz przeciwnie; przebywają. Nas wielki The-West Support Team @Patelkowa @AndiSZ @anjadia powinni otrzymać nagrodę za dbanie porządku dziennego, szczególnie na saloonach św Sacramento. Dzięki ekipie The-West ta gra stała się trendem do grywalności. Nie potrzeba żadnych zmian, jest wszystko okej - PVP? Stabilne na każdym świecie. Światy? Okej, każdy z nich żyje. Forty? Ideolo.
 
Ja mam takie pytanie,
Co znaczy "powinien być limit?"
Od zawsze są postaci P2WIN w każdym rodzaju gier, albo poświęcasz swoje siano, albo siedzisz 3x dłuzej na gierce.
Ogólnie to takie trochę śmieszne, płakanie o ludzi, którzy bryłkują ale lepiej nie mieć przedmiotów do pojedynków fortów itd, bo od graczy czasami ciężko kupić i nie mieć przyjemności z gry :D.

Gra jest zamknięta na nowych graczy, pokazała to aktualizacja LEVELI, która została podniesiona o uwaga - 100 poziomów, bardzo duży przeskok.
Nowe osoby nie są wstanie dołączyć do gry i w normalny sposób się rozwijać, tak długo jak będziemy grać my i "ładować bryłki, które powinny być limitowane" będziesz mieć gierke.
 
Gdzie tu p2win jak tutaj za bryłki to jedynie automatyzacje czy energie sie opłacało kupować aby zrobić 9 kolejek i miec z bani siedzenie na tym zdechlaku.

Na nic innego nie wydawałem bryłek bo nie ma na co xD wszystko mozesz zrobić za free tylko trzeba myśleć, a tutaj 90%ludzi to albo pokroju Artiuchowej albo Mozarta.
Degeneraci społeczni których sukcesem życiowym jest obrobienie stanu konta w paincie ( i to z błędem xD) albo pisanie idiotycznych wiadomości na forum aby tylko pokazać jak bardzo niedorozwinięci jesteśmy.


Mam nadzieje ze juz za pare miech ta gra zostanie skasowana.
 
Do góry