Czy uważacie że premium całkowity reskill to dobry pomysł

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4059
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za reskillem


  • W sumie głosujących
    272
Status
Zamknięty.

DeletedUser4059

Gość
Gość
Czu uważacie że premium całkowity reskill za dowolną cenę (2 bryłki - 5 bryłek itp.)to dobry pomysł. Dołączam ankietę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, bo gra będzie za łatwa. Jak napisała czarnulka:

2 bryłki?
idę pobudować troszkę o ten mnie atakował chyba się przebuduję i idę go uśpić..
mam 48h przerwy od pojedynków chyba się przebuduję pod pociągi i napad na powóz pocztowy spokojny exp i jeszcze przedmioty chyba lepiej na tym wyjdę..

nie po to się męczyłam kombinowałam jak nie dać się uśpić jak zdobywać spory exp z prac i pojedynków by teraz było to możliwe za pomocą jednego kliknięcia, jest to trochę przesadzone dla ludzi grających bez premium, czyli większości osób na forum nie potrafiących korzystać z płatności i zakupów bryłek. Gra stanie się banalna zamiast ją utrudniać to ułatwiają, więc dla graczy doświadczonych gra staje się nudna.


Przecież jak bym sobie ciągłe reskille robił, to bym mógł być bobem, pojedynkowiczem(istnieją trzy główne sposoby walki, coś jak kamień, papier, nożyce, i mogę sobie zmieniać sposób w zależności od przeciwników) czy poszukiwaczem. Bez sensu, ludzie bez premium to nie będą mieli jak grać:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Toż to będzie większa komercja niż na OGame!:eek::eek::eek: Niedługo za zakupy, spanie w hotelu, czy pojedynki będziemy musieli płacić:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ten pomysł jest tak bezsensowny ,więc tak jak napisałem na forum bety ,gdy to wprowadzą oficjalnie kończę grać .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Toż to będzie większa komercja niż na OGame!:eek::eek::eek: Niedługo za zakupy, spanie w hotelu, czy pojedynki będziemy musieli płacić:mad:

a teraz to niby za zakupy i hotel się nie płaci? jak jesteś bez miasta to płacisz chcesz np. szary płaszcz i nie go w twoim mieście ani u sojusznika to musisz zapłacić za zakupy
 

DeletedUser

Gość
Gość
a teraz to niby za zakupy i hotel się nie płaci? jak jesteś bez miasta to płacisz chcesz np. szary płaszcz i nie go w twoim mieście ani u sojusznika to musisz zapłacić za zakupy

Płacimy dolarami z gry, mu chodzi o prawdziwe złotówki:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak bym miał płacić prawdziwymi za kupienie czegoś to bym w to nie grał
 

DeletedUser

Gość
Gość
___
I.....I
I.....I
I.....I
I.....I
__I.....I__
\.........../
\......./
\.../
\/​
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli wprowadzimy reskill'a powinniśmy usunąć klasy postaci. Przecież nikt nie będzie się wiedział na co zdecydować. A może jeszcze takie premium: 50zł i masz lvl więcej? Oczywiste NIE!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ten pomysł jest bezsensowny. Skończę grać jakby to wprowadzili, bo to jest takie ułatwienie, że pewnie potem będą chcieli wprowadzić kupowanie sobie dolarów, itemów, setów, umiejętności i expa. I jeszcze żal mi kogoś kto zagłosował na tak, bo tylko chyba kompletnym bogaczom albo tym, którzy nie potrafią grać z ułatwieniami to się podoba. Wielkie NIE.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak bym miał płacić prawdziwymi za kupienie czegoś to bym w to nie grał

A zagłosowałeś na tak:confused: Jak ktoś chce być niepokonany to niech sobie włączy trainer i gra w san andreas, a ludziom, którzy wolą zdrową rywalizację, to niech dadzą spokój. Gra przecież może się też utrzymywać z reklam, na premium zyski się nie kończą:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ocelot nie wiem co ty widzisz w tym dobrego ,że na tak zagłosowałeś :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
The West za 5 lata:
Premium "Większe doświadczenie"
Jedziem szybko do 10 levelu, budowniczy 100%,
Premium "Większa energia",
Premium "Więcej kasy",
Premium "Ochrona od pojedynków"
Jak się miasto i fort rozbuduje to
Premium "Reskill",
Premium "Zmiana klasy",
I atakujesz tych noobków co nie wykupili ochrony od pojedynków. Co jakiś czas się reskilluj i
Premium "Większe doświadczenie"
I masz swój 99lvl
Premium "Więcej 2x umiejętności i cech"
Premium "Reskill"
Premium "Sword of a Thousand Thruts"
No i jesteś ELITA
Teraz tylko
Premium "1 poziom"
I pochwal się kolegom co 3 lata temu mówili, że są dobrzy, bo w 5 miesięcy 99lvl zrobili, że ty w 2 tygodnie setny zrobiłeś, sam miasto i fort na max rozbudowałeś i najlepsze itemy masz.
:D
PS. Ja też nie używam, nie używałem i nie będę używał premium.
PPS. Co do kończenia gry - na s1 mam nadzieję skonczyć wszystkie jawne zadania i zdobyć miecz hernandos, na s10 się zarejestruję i będę bobem, potem zacznę się powoli reskillować (tradycyjnie!) na pojedynki.
PPPS.
buuu.png
[/IMG]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12008

Gość
Gość
Ja grać nie skończę, ale to już nie będzie to, co kiedyś.
Gra straci klimat.
Mi szkoda realnych pieniedzy na grę, więc będę musiała zbierać dolar do dolara, żeby zrobić reskilla, o ile dziadek Waupee'go nie zostanie usunięty.
Beznadzieja :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Totalny idiotyzm, który zabije grę. Niestety tak to wygląda, że gra ma dawać twórcom zyski, a patrząc na to z tej strony jest to bardzo dobry pomysł, bo wielu ludzi z reskilla skorzysta.
 

DeletedUser12901

Gość
Gość
Co to jest wogóle ten reskil bo nigdzie nie moge nic na ten temat znaleźć?
 
Status
Zamknięty.
Do góry