Czy warto przynależeć do miasta ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7098
  • Data rozpoczęcia

Czy warto przynależeć do miasta?

  • Tak

    Głosy: 132 84,6%
  • Nie

    Głosy: 24 15,4%

  • W sumie głosujących
    156
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
kolomek napisał:
no jasne że powininneś jeśli cie oczywiście przyjmą
1.darmowe spanie w hotelu.
2.taniej kupujesz przedmioty.

1. Poszukiwacz ma darmowy odpoczynek w hotelu do 2 poziomu rozbudowania, zresztą wydatki na hotel nie są zbyt duże (Chyba, że grasz Zawadiaką albo Żołnierzem, wtedy hotel jest potrzebny i często korzysta się z wyższych jego poziomów)

2. Do dobrego miasta zawsze można wpaść na zakupy, bo te wymagają zapłatę za wejście i kupujesz po cenach takich jak dla mieszczan.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dobra ale powiedzcie mi jak to wygląda z grupą. Ilekroć można zauważyć ludzi łączących się na rożnych poziomach. W jednej grupie jest czasami rozpiętość od 3-5 poziomów miedzy graczami. To jak ci słabsi czy może ci lepsi rozwijają swoje umiejętności czy tez zadania??
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak bedziesz dobrym poszukiwaczem z dobrym ekwipunkiem to miasto wychodzi Ci tylko na plus. Bo wplacic 3,czy 5 tysiakow zrobisz to w tydzien i masz sposoj, pojedynki nie sa problemem,bo jestes wyzej z poziomem od reszty i wczesniej kupisz sobie tego wiazkowego czy maczete od reszty i wysokim lvlom pojedynkow sie Ciebie nie oplaca atakowac bo wielki ch.. za Ciebie dostana,a niski lvl ma taka bron,z go z pewnoscia pokonasz- sprawa latwa i przyjemna- zycze powodzenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
warto należeć niemożna wpłacać do banku a tak co chwila bondem cię atakować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Robert666 bardzo ciekawa odpowiedź. Warto być w mieście. Nie chodzi tu tylko o spanie
i przedmioty. Gra jest ciekawsza, jeżeli lubisz podyskutować na forum i fajnie jest ogladać jak twoje miasto się rozrasta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz satysfakcję z tego, że pomagasz miastu, czujesz że żyjesz :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
gram na 4 Świecie i tam jestem poszukiwaczem przygód i mam miasto rozbudowane na maxa ale nie potrzebuje tego bo jestem poszukiwaczem jednak nalerze do niego bo mam tanie rzeczy gdy coś chcę kupić. Gram też na 7 Świecie i jestem żołnierzem i bez miast to nie pociągnąłbym długo. A poza tym te wspylne akcje z innym i usypianie członków alamo i AMD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm...
Ja bez miasta nie mógł bym żyć...dokładniej nie mógłbym żyć bez pojedynków :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
wiesz co? Ja bym ci radził dojść do jakiegoś dobrego miasta, albo zbudować samemu w jakimś zakątku, gdzie nikt owego miasta nie ma.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zalerzy dla kogo bo dla budowniczego i pojedynkowicza napewno lepiej nalezec do miasta a dla poszukiwacza to zalezy od tego czym sie zajmujesz ale lepiej miec miasto bo sa problemy z zakupami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bob, żołnierz czy rewolwerowiec, to wiadomo, nie ma co robić poza miastem.
A poszukiwaczowi przygód też miasto się przyda, bo nie musi szukać miasta, które mu sprzeda potrzebne itemki, a jak miasto ma dobrze rozbudowane sklepy i jeszcze jakąś kolonię, czy sojusz, to zawsze się znajdzie to, czego potrzeba. No i pieniążki są bezpieczne w banku.
Trochę na początku trzeba ładować kasy w rozbudowę, ale potem to już sama przyjemność.:)
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Troszkę przestraszyłem się większością wypowiedzi. 90% osób pisze o zakupach/hotelach/składkach. Imho , to tylko dodatki , utrudniające czy pomagające. Zawsze miałem wrażenie że gry massive mają za główny cel granie z innymi , rozmowy , wspólne akcje , planowanie rozbudowy , kłótnie i przekomarzania na forum.
To właśnie uważam za najważniejsze kryterium przy rozważaniu z miastem czy bez. Granie samotnie to troszkę jak gry single player a takich znam wiele z lepszą grafiką/muzyką/fabułą .. możliwościami.

Na s9 nie jestem w mieście na stałe (wymóg dobrej początkowej taktyki dla poszukiwacza nastawionego na prace a nie pojedynki) ale wpadam często popisać na forum czy wpłacić składki. Bez miasta gra traci 50% uroku.
Gram dla ludzi i z ludźmi innego sensu w mmog nie widzę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram na trzecim i pierwszym swiecie poszukiwaczami i ci powiem ze wole grac bez miasta
To znaczy nie zebym wogule do miast nie nalezal Owszem pogram 2 tygodnie solo I wybieram sobie niezle rozwiniete miasto ze sklepami posiedze z tydzien Powalcze sobie glownie dla expa bo motywacja urosla do maxa Pokupuje sobie fajne itemki i ide dalej
Na 3 swiecie moj poszukiwacz ma 40 level i wszedzie mnie przyjmuja Mniejsze miasta przyjmuja mnie nawet bez placenia do kasy byle bym dla nich powalczyl! Jest jeszcze jeden powod ze ide do miasta Sa prace z wysokim ryzykiem np Transport amunicji i miasto mi potrzebne jest dla banku bym mial gdzie schowac kase i jak bym omdlal nie stracil calosci Poszukiwacz to idealna postac jak chcesz sobie pograc lajtowo majac malo czasu Grajac innymi postaciami zadna nie ma tak wypchanego plecaka Poszukiwacz moze skompletowac wszystkie ciekawe ubrania :)
Jesli tak jak piszesz lubisz grac razem z innymi wybierz zawadiake lub żołnierza te postacie bez miast nie maja racji bytu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
gram na 1,2,3,4,5,6 i 8św.
na wszystkich mam miasto (oprócz 5s ,wywalili mnie poszukuje)
zalety miasta:
1-tańsze itemy
2-możliwość ataków
3-możliwość przechowywania $$$ w banku

Brander napisał:
jesli tak jak piszesz lubisz grac razem z innymi wybierz zawadiake lub żołnierza te postacie bez miast nie maja racji bytu

jeszcze robotnik,choć może żyć bez miasta,jest w nim bardzo przydatny
 

DeletedUser7529

Gość
Gość
ja też na 5 chciałem grac bez miasta i tylko pod konkretne prace iść,ale człowiek jest jednak zwierzątkiem stadnym i ciągnie go do gromady hihi więc mimo założeń i tak zostałem stałym mieszkańcem miasta, dodam ,że było to moje ulubione miasto w którym robiłem zakupy za opłatą i założyciel mi zaproponował abym został u nich :D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużym plusem miasta jest bank. Gdy omdlejesz tracisz całą kasę z kieszeni. Ja np. nie mam miasta, a noszę 2k przy sobie. Niedługo prawdopodobnie dołącze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiscie. Gdy należysz do miasta gra nabiera kolorów oraz ma się z tego dużo zysków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
moim zdaniem warto ponieważ będziesz musiał do questów kupić konia i niebieską chustkę na szyję w najbliższym czasie , a jeśli marzysz o pojedynkach to pewnie że musisz mieć miasto
 
Status
Zamknięty.
Do góry