Czy widziałeś kiedyś...

DeletedUser4138

Gość
Gość
959015_pvcpipeextruder.jpg
:D taki coś :D
Ten jakiś taki nowoczesny bo mały, z samymi większymi miałem kontakt.

Codziennie widzę :p

Czy widziałeś skrzynkę rozdzielczą ?
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
nie

czy widziałeś kiedyś pomnik Juranda w Spychowie?
 
Nie.


A słowa nie miały być miłe, tylko szczere. Mnie się BARDZO nie podobają, i zapewniam że nie tylko mnie. Plucie na tradycję to jednak już niepisana reguła należących do Teamu.

Czy widziałeś saksofon?
 
Nie.


A słowa nie miały być miłe, tylko szczere. Mnie się BARDZO nie podobają, i zapewniam że nie tylko mnie. Plucie na tradycję to jednak już niepisana reguła należących do Teamu.

Czy widziałeś saksofon?

widziałem


Czy widziałes kiedyś zakład karny?

BTW. Old, chcesz coś wnieść do teamu od siebie - zapraszamy, rekrutacja bodajże jeszcze jest otwarta. Wiem, że wyrażasz swoją opinię, ale radzę nie obrażać innych :)

Aco do sygnatur, Harlion na prawdę się postarał, mi się BARDZO podobają.:eek:kul:
 
Nie widziałem żadnego zakładu karnego.

Jestem niepełnoletni, więc nie mogę należeć do Teamu. Zabawne, że członkowie teamu nie znają warunków rekrutacji...
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
-----

czy widziałeś "siatkówkę" nożną ??


BTW.
1. Odchodzisz od tematu
2. Skąd on ma wiedzieć jaki Ty masz wiek, możesz przecież kłamać.
3. Nie wypowiadaj się na temat wiedzy czlonka teamu jak nie masz pojęcia, bez niej by tu go nie było.
 
Jestem niepełnoletni, więc nie mogę należeć do Teamu. Zabawne, że członkowie teamu nie znają warunków rekrutacji...


K U L T U R A - Old, czy Twoja wypowiedź względem rang była konieczna? Czy nie mogłeś zatrzymać jej dla siebie? Harlion się postarał, stworzył nowe rangi, by ożywić forum. Czytam w innym temacie : "członkowie TWT chyba śpią, nic się na forum nie dzieje, to czego wy chcecie? Pracujemy nad tym, by graczom grało się lepiej, a docinki typu : rang mi się BARDZO nie podobają" na prawdę nie motywują do dalszego zaangażowania.

TWT to są ludzie, być może jestem sąsiadem któregoś z was, z nami da się porozmawiać :eek:kul:

BTW, zapomniałem:gwizd:

nie widziałem

czy widziałeś kiedyś lisa?
 

DeletedUser26454

Gość
Gość
Tak, ale martwego:(

czy widziałeś kiedyś Bramę Brandenburską?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ,na zdjęciu
:D


K U L T U R A - Old, czy Twoja wypowiedź względem rang była konieczna? Czy nie mogłeś zatrzymać jej dla siebie? Harlion się postarał, stworzył nowe rangi, by ożywić forum. Czytam w innym temacie : "członkowie TWT chyba śpią, nic się na forum nie dzieje, to czego wy chcecie? Pracujemy nad tym, by graczom grało się lepiej, a docinki typu : rang mi się BARDZO nie podobają" na prawdę nie motywują do dalszego zaangażowania.
Makaroniarz ,powinieneś pojechać do Włoch i tam wstąpić do zaszczytnego grona TWT,a tutaj? Tutaj masz polaków ,którzy narzekają na wszystko.



Czy widziałeś kiedyś odpowiedź na najważniejsze pytanie ludzkości?
 

DeletedUser4138

Gość
Gość
Widziała i nawet leciała :)

Czy widziałeś BMW i7 na żywo ?
 
Do góry