Daily Quests

Status
Zamknięty.
Kto wie cos o dziennych questach? Nie gram juz na becie, wiec prosze o podzielenie sie informacjami :p
Zauwazylem taka zakladke na TW-DB, beda tylko te podane tam?

@
Jak wam sie "z tym gra?", oplaca sie to robic? Czy raczej daja tam takie prace ze mija sie to z celem? :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19472

Gość
Gość
Są to questy które można wykonać tylko w określony dzień
1.Nie ten dział
 
O kurde, dzieki :/
A wiec gdzie wedlug ciebie powinien byc ten temat?
A tak dla sprostowania - te questy można wykonać tylko w okreslony dzien, czy raz na dzien?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19472

Gość
Gość
yyyy jakie questy
przecież są już takie qiesty np., na rajd co trzeba w piątek ani inny żaden dzień
 

DeletedUser12364

Gość
Gość
Tak wejdą w 1.32. Zobacz sobie w ogłoszeniach dotyczących gry.

@up
Nie o takie dzienne questy chodziło
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Daily Quests to zadania które można powtarzać każdego dnia. Wykonujesz je np. dziś i jutro możesz znów i tak codziennie.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
O tym to i ja nie wiedziałem, myślałem że są po prostu do zrobienie jednorazowo :p
Dobry pomysł :) 120 lvl nie będzie się nudzić aż powtórzą wszystkie zadania 5x :p
 
yyyy jakie questy
przecież są już takie qiesty np., na rajd co trzeba w piątek ani inny żaden dzień

Przeciez juz ci dziekowalem za twoje blyskotliwe odpowiedzi -,-

Chodzi mi o to, czy ktos juz wie, czy to bedzie oplacalne?
Bo jezeli bedzie np. 10h zbierania cukru za 30 expa to walic to :[
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie, dla mnie nie jest to opłacalne
słaby exp i zarobek

Akurat jest kilka zadań opłacalnych choćby:
Polowanie na pumy (4 Godzin) - 225 Pkt. doświadczenia i $250
6 sztuk rumu - 250 Pkt. doświadczenia - $225

Na niższych poziomach także się zapewne przydadzą. Niestety aby przyjąć zadanie trzeba za każdym razem iść na środek mapy co może być uciążliwe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To teraz ja mam pytanie. Te questy będą się jakoś zmieniać co jakiś czas?
 

DeletedUser27530

Gość
Gość
Czy trzeba coś zrobić specjalnego, żeby mieć te zadania?
Bo jestem w wiosce Waupeego, a żadnego zadania nie ma...
 

DeletedUser7299

Gość
Gość
Trzeba zrobić tą misję z zestawem nowicjusza, ona się nazywa coś jak : "cała naprzód ku nowej przygodzie".
Ja mam natomiast pytanie, poszedłem tam, i mam część misji, ale nie mam np. misji z whisky.
Mam 53lv, czy są tam jakieś ograniczenia czy coś?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trzeba zrobić tą misję z zestawem nowicjusza, ona się nazywa coś jak : "cała naprzód ku nowej przygodzie".
Ja mam natomiast pytanie, poszedłem tam, i mam część misji, ale nie mam np. misji z whisky.
Mam 53lv, czy są tam jakieś ograniczenia czy coś?

Liczba questów zależna jest w jakiś pokrętny sposób od lvl gracza. Z własnych obserwacji mogę napisać że gracze na 49 lvl mają 8 zadań do "Wiele, wiele nasion" , gracze na 51 lvl już 10 zadań do "Orle pióra", gracze na 84 lvl mają 13 zadań do "Mnóstwo węży" natomiast przy 94 lvl jest już 15 zadań do "Sól do konserwacji" a na 100lvl dostępne są wszystkie zadania czyli 17 i z tego wynika że misja z whisky "Bimber" powinna pojawić się gdzieś na 55 lvl.

.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę jak dla mnie to za łatwe szybko można dodatkowo co dzień nabić expa
Nie dość że za wejście do gry już jest exp i jeszcze za te zadania
Ja robię co dziennie polowanie na pumy :)
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Już nie przesadzaj z tym ;P Na wysokim levelu robienie większości tych zadań po prostu mija się z celem... Natomiast ja mam pytanie. Czy te questy liczą się potem w ilości zakończonych zadań? Mam na myśli tę ilość zakończonych zadań widocznych np. w sygnaturce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry