Dark Orbit

  • Rozpoczynający wątek kubarut
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
ja gram na serwerze global europa mam vege 11lvl:)
 

DeletedUser21367

Gość
Gość
ja troche gram na global eu 1 na vru 18 lvl :) moge pomóc w starcie na vru na gl1 zapraszam do tej gierki świetna zabawa dobra grafa :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie gram bo jak dla mnie ten darkorbit to straszny kit ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja kiedyś grałem miałem 11 lvl mmo, ale mi się znudziło
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja kiedyś grałem miałem 11 lvl mmo, ale mi się znudziło
wcale się nie dziwie :) ja założyłem tam kiedyś postać, dobiłem do 7 lvl i postać skasowałem bo gra była tak nudna, że się nie opłacało grać, od siebie polecam grę bloodwars.pl jak dotychczas najlepsza gra jeśli chodzi o gry przez przeglądarkę www.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem nawet długo. Miałem 25 lvl ale już mi sie znudziło i skasowałem konto. Jak ostatnio z ciekawości wszedłem na DO to muszę przyznać że dużo się zmieniło i gra nabrała kolorów ;] Chciałem wrócić ale nie chciało mi się grać od nowa.....
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mój kumpel w to grał, wsadził w tą beznadziejną grę ponad 600 zł na jakieś uri, czy coś takiego i włamali mu się na konto. Sprzedali wszystko, co miał i przestał w to grać.
Widziałem jak gra i mi się to nie podobało... -.-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Grałem nawet długo. Miałem 25 lvl ale już mi sie znudziło i skasowałem konto. Jak ostatnio z ciekawości wszedłem na DO to muszę przyznać że dużo się zmieniło i gra nabrała kolorów ;] Chciałem wrócić ale nie chciało mi się grać od nowa.....

Heh fajne bajki opowiadasz 25lvl??? To teraz osoba co jest top1 ma 21level i to jest największy level w całej grze , jak byś miał 25 level to byś chyba musiał grac w to z 10lat :) A po drugie to konto sie nie da skasowac xD

Żeby nie było spamu :

PL1 - MMO - 14 LVL - VEGA
PL1 - EIC - 15 LVL - GOLIATH
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zeby bylo milo tak gram w DO od 2008 tak jak gralem w the west przed zbanowaniem,mam 17lev fe golec i full profil dojda do tego 12 dzial if4,musze dodac ze mialem ponad roczna przerwe w tej grze z uwagi na przeprowadzke do UK
 

DeletedUser

Gość
Gość
trochę ponad tok temu gra jeszcze była znośna, za dużo kasy mieli i zdupili wszystko za dużo tych dodatków dali, klikałem kiedyś ale wyżej kolega miał racje trza kase w to ładować nawet o tym nie wiedząc :nie: ::P:
 
Kiedyś grałem, potem wprowadzili za dużo opcji premium, zbyt mocno skomercjalizowali grę i skończyłem z tym. Oby tak nie było z TW:eek:j:
 
Status
Zamknięty.
Do góry