Deluxe Ski Jump 2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1170

Gość
Gość
dsj2.png


Na pewno większość z Was spotkała się z tą małą fińską grą Jussi Koskeli. Mimo iż skaczemy w niej kilkoma pikselami, uzyskała ona bardzo dużą popularność nie tylko w Polsce. W grze wcielamy się w skoczka narciarskiego. Naszym zadaniem jest oddanie jak najdłuższego skoku w dobrych notach. By oddać perfekcyjny skok, należy ćwiczyć wybicie, lot oraz lądowanie. Ponadto, należy być przygotowanym na każde warunki pogodowe.

Nie masz gry na swoim komputerze? Click!

Teraz druga część tematu
wink.gif


Otóż organizujemy turniej w tą "starą jak świat grę". Dlaczego? By ta gra nie wymarła, by była jeszcze popularna wsród naszych wnuków, by chodź na chwilę zapomnieć o Counter Strike'u czy Need For Speedzie, by wygrać nagrody, nie wychodząc z domu.

Rozpoczęcie sezonu już 1 listopada.

Organizatorzy: Kruk787, Matheo Wielki, Doko.

Skacz z nami na www.dsj2-turniej.cba.pl!

Strona może wydawać się nieco okrojona, ponieważ jako iż turniej dopiero startuje, wszystkich informacji obecnie nie ma.
Zapraszam do turnieju, oraz samej gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra jest mega niektóre gry które mają po 6 gb nie dorównają jej nigdy grywalnoscia
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
kultowa gierka ;)

oj zostawało się godzinę w szkole żeby tylko pograć... :D
 

DeletedUser10714

Gość
Gość
kto by nie miał tej gry na kompie ja na przykład mam
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja też mam XP SP3 32bity i próbowałem nawet na 16bitach i nie chodziło :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
hehe ja kiedyś też grałem w tą grę, fajna gierka, nie ma co ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Deluxe to cała moja podstawówka :D Żadna późniejsza wersja nie dorównuje jednak 2 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozpakowaliście programem wypakowującym pliki RAR (WinRar, 7zip)? ;>

Tak, wypakowałem. Włączam, ale jest tylko czarny ekran. Nic więcej.

PS. Winrar, jest jednym z pierwszych programów, które wgrywam po reinstalacji kompa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, wypakowałem. Włączam, ale jest tylko czarny ekran. Nic więcej.

PS. Winrar, jest jednym z pierwszych programów, które wgrywam po reinstalacji kompa
Tak jak ja, czyli jeden z pierwszych programów na kompie. U mnie jest tak, że jak włącze to jest na sekunde czarny ekran a później nic, normalny pulpit, a gra się na uruchamia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak ja, czyli jeden z pierwszych programów na kompie. U mnie jest tak, że jak włącze to jest na sekunde czarny ekran a później nic, normalny pulpit, a gra się na uruchamia

Tak, wypakowałem. Włączam, ale jest tylko czarny ekran. Nic więcej.

PS. Winrar, jest jednym z pierwszych programów, które wgrywam po reinstalacji kompa

Wchodzicie przez skrót z pulpitu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja to wypakowuję i potem włączam DSJ (ten plik ma rozmiar 163 kb, nie wiem jak inaczej go opisać)
 
Status
Zamknięty.
Do góry