Deringer Belle Star

  • Rozpoczynający wątek Arbalista
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Juz nie jest zagadką to że można z zadania dostać Deringer Belle Star'a czy też Miecz Hernanda de Soto, niestety różnica w zdobycia jednego a drugiego jest ogromna

DBS ma 71-97 obrażeń, +5 chowanie się i +5 refleks.

jego zdobycie polega tylko na wymaganym poziomie i to wszystko, ponieważ kiedyś wreszcie w nas nie trafi. Taki sobie zawadiaka który ma troszkę uników dostanie tę broń i ma już przewagę nad użytkownikami broni białej... Albo taki zawadiaka atakuje graczy fortowych zabierając mu dużo życia, DBS jest zamieniany dopiero na Precyzyjne bronie wysokopoziomowe... Co strasznie obniża balansację gry ponieważ dzięki takim atrakcjom zawadiaka na 42-45 poziomie znacznie rośnie w siłę, a w przyoadku kilku nieaktywnych wysokopoziomowych graczy grozi tym, że zawadiaka może dostawać ponad 1000 doświadczenia DZIENNIE. Niestety wiem że nie da się usunąc tej misji, ale powinno się urudnić to zadanie w wyższym stopniu, albo ograniczyć ilośc wykonywania pojedynkó z tym NPC'em to 3 dziennie...
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
Być może sa jakieś bronie białe w stylu floret Athosa które ,można zdobyc z questu ale o tym nie wiemy
 

DeletedUser

Gość
Gość
pojedynkowicz to najbardziej dyskryminowana klasa więc taki pistole do zdobycia w tak łatwy sposób jest jak by wyrównaniem szans pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
:&:Wiesz co, to ,że jakiś taki kozak Cię jedzie i narzekasz z tego powodu:!:, to nie nasz problem, bo idąc twoją myślą teraz ja mógłbym sobie teraz zacząć narzekać, że ci z HDS, na również miarę niskim poziomie kozaczom z najlepszą bronią białą której zdobycie nie jest tylko łudem szczęśćia:gwizd:. Poza tym jakiś czas temu zmieniono, godzinę o której zadanie się pojawia, dzięki czemu, aż tylu graczy tej broni nie ma. Także więc twoje narzekania są zupełnie bez sensu:!:. W dodatku się dziwię, że dopiero teraz ktoś narzeka na DBS'a inaczej niż uchyleniem rąbka tajemnicy::)): co do zdobycia floreta athosa z zadania.:?:pif paf

:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Coraz więcej jest tej broni w niepowołanych rękach... Jak narazie floret athosa z zadania to jak dla nas tylko mit, nikt nie udowodni że zadanie istnieje... Albo po prostu jest ale na DBS'a szybciej weszło...
 
DBS jest przesadzony i zbyt łatwy do dostania. Przez niego wypadły z użycia S&W i Remingtony :( Precyzyjny Pismaker też przy DBS szału nie robi. Szkoda, ludzie musieli się piąć poziomami po bronie, a teraz myk poziom wymagany do DBS i do 70poz laba...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja nie wiem na co wy narzekacie. moim zdaniem sprawa jest prosta. po prostu zle rozdaliscie umiejki i tez uniki mogly zawiesc. ja jakos na 45 lvl z maczeta jechalem gosci 5-8 lvl wyzszych(strzelcow) z dbs'em i wygrywalem. oczywiscie nie zawsze ale bylo nawet sporo takich sytuacji. chociaz to prawda ze dbs podbil wszystkich +45 lvl'owcow i s&w oraz remingtony sa teraz zadko widziane u strzelcow :/ chociaz mowiac szczerze to mi to jakos nie przeszkadza tylko sie cieszyc ze ktos inny ma mozliwosc wladania owa bronia :D sam mialem mozliwosc(przez pierwszy tydz. sie cieszylem jak male dziecko a po tygodniu to jakos sie z tym normalnie czulem ze mam tak zaj*bista bron ktora jakos nie podbila moich marzen jak i zarowno serca) ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z równym bądź lepszym przeciwnikiem DBS bądź HDS bardzo nie pomoże, chyba, że w zwiększeniu obrażeń, a co za tym idzie trochę większej szansy na zwycięstwo. Pojedynki zależą od umiejętności i szczęścia, broń to... hmm, jakby to powiedziec - dodatek. Równie dobrze można kosić z precyzyjnym peppergunem, o ile ktoś dobrze rozdał umiejętności.

PS. Pojedynkowałem się wielokrotnie z przeciwnikami z DBS'ami w eq i wygrywałem, a na żadnym świecie nie mam postaci stricte do ataku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tego nie trawię w ogóle. o_O Najpierw ludzie kozaczyli, że mają HDS'a, a "palni" nic nie mieli, Jak zrobili DBS'a dla "palnych" To teraz płaczą ci z mieczami. Jeżeli coś Ci się nie podoba w HDS'ie to graj Deringerem. Po za tym adami dobrze pomyśleli, bo takiego DBS'a można łatwo omdlić, a HDS ma dużo HP bo jest siłowy. :meks: :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
to omdlij sobie takiego z dbs na 45-50 lvl. zanim ty go omdlisz on już to 2 rzy zrobi
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
to zapraszam na s12...mam DBS'a i 760 hp w obronie 730 w ataku...i przgrałem ponad 80 pojedynków z czego ponad 3/4 to omdlenia w obronie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
to omdlij sobie takiego z dbs na 45-50 lvl. zanim ty go omdlisz on już to 2 rzy zrobi

Żal... jak gość ma strzelca z DBS, prawie w ogóle nie pakuję w siłę, czyli takiego gościa z 700 hp bez problemu omdlejesz bronią białą, bronią palną też nie powinno być problemu jeżeli masz dobrze rozłożone cechy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ograniczenie masz... 30min w czwartek o godzinie wiadomo której, i tyle. Każdy go nie będzie mieć, ale wprawdzie te 30min to wystarczy by zrobić xxx pojedynków albo i więcej ale jest nie typowy termin.
 
Tak tak, bez problemu... Ale postać może mieć taktykę, unik i celowanie i zanim go omdlejesz, to on zrobi to z Tobą i Twoimi kolegami.

Prawdą jest, że DBS jest przesadzony, a raczej przesadzono z łatwością jego dostania. Szkoda, że przez niego nie widuje się już S&M i Remingtonów. Nawet płacić za DBSa nie trzeba ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
pif pafCofam wszystko co napisałem.Ta broń rządzi, z tą bronią jestem naj pojedynkowiczem w mojej koalicji, omdlewam ludzi co drugi pojedynek.A co do zdobycia DBS nie jest tak łatwo, zadanie: Ofiara losu[broń ma znaczenie...] Jest strasznie trudne, miałem ogromny problem aby z nim przegrać, zdejmowałem broń, eq, i celowałem tylko w głowę i nie robiłem uników a i tak wygrywałem, w końcu zrobiłem małego reskilla i się udało:] ::D: ::)): ::D: ::)): ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie to powinno się zwiększyć poziom DBS do powiedźmy 60.
Dlaczego? Otóż przez DBS nieużywa się już innych broni strzeleckich, nawet set konowała kiedyś uwielbiany teraz stał się rzeczą bezsensowną. Ze względu na to, iż prawie każdy posiada DBS zostały w pewien sposób ograniczone pojedynki, gdyż średnio gracz ma 1500hp = 3 pojedynki i musisz pośpic w hotelu bo już nie masz hp
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak o ile żeby zdobyć miecz hernanda trzeba posiadać 3 części kartki o tyle na DBS wymagany jest tylko level. Nie widać już boni takich jak remington wszyscy biegają z DBS, powinnos ię jakoś ograniczyć ich posiadanie.pif paf
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
przeglądałem wczoraj ranking pojedynków na Arizonie i aż mi szczęka opadła! W topce co druga osoba ma DBS jako broń pojedynkową! uważam że dla kogoś kto idzie w pojedynki zdobycie broni jest wręcz banalne! Wystarczy tylko wbić poziom i zrobić klika banalnych zadań, a jak posiadamy trochę uniku to nas nawet bili nie trafi... Wydaje mi się Twórcy TW powinni zmienić zadanie na tę broń:

a) mogli by zrobić tak, że osoba starająca się o DBSa musiała by odwiedzić kilka miast-zleceniodawców porozrzucanych ma mapie i poszukać w nich Billa (mogli by zrobić tak, że Bill planuje obrabować bank w jednym z tych miast) oczywiście Bill znajdowałby się zawsze w ostatnim mieście ::P:.

b) twórcy mogli by również stworzyć jeszcze jeden quest uprzedzający ten w którym zdobywamy DBSa (np. Maria prosiła by nas o kajdanki, żeby obezwładnić Billa). Dzięki temu pojedynkowicz musiałby na chwilę stać się PP i poszukać przedmiotu zlecenia, co utrudniło by zdobycie tej broni.

c) i trzeci pomysł (i tym samym najbanalniejszy) niech przyjdzie nam zapłacić za otrzymanie DBSa! Załóżmy, że dostajemy go zepsutego ( wtedy będzie zadawał obrażenia wartości krzemienia ::P:)! Trzeba będzie pójść np. do szeryfa i on zaoferuje nam naprawę tej broni, ale w zamian za np. 5500$ (tyle kosztuje DBS)
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
A ja jestem za tym by na DBS-sa były jakieś trzy przedmiody(tak jak kartki na HDS) do zdobycia. wtedy szanse osób które mają Broń Strzelecką i Broń do walki wręcz był by wyrównane :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry