Diablo 3

  • Rozpoczynający wątek Spaletti
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Do premiery "diabła" zostało kilkanaście dni - premiera 15 maja.
Server beta jest/był otwarty więc każdy z graczy mógł przetestować to co chciał i wejść w klimat gry
Macie jakieś szczególne wymagania co do niej? Czego oczekujecie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba tylko tego, żeby to długie oczekiwanie nie zrobiło z niej takiego crapa, jak np. z dnf...
 

DeletedUser

Gość
Gość
akurat Blizzard zawsze przeciąga premiery swoich najlepszych gier, np. Diablo, Starcraft, Warcraft - i zawsze dobrze na tym wychodzi.
Nadciągają nieprzespane noce znowu:)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Wygląda całkiem ładnie.
Żeby tylko w dniu premiery nie było takich problemów z wbiciem jak wczoraj. Dzisiaj już było znacznie lepiej, więc może nie będzie tak źle. Zobaczymy.
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
No właśnie do premiery zostało jakieś 6 dni :) Mój pre order już zamówiony, tylko czekać na odbiór.

Po open becie, gdzie mogłem przetestować sobie każdą postać, narobiłem sobie niezłego smaczku :p
Sądzę, że Blizz podoła zadaniu i w dniu premiery serwery nie dostaną zadyszki, heheh:) (w końcu open beta pokazała im czego mogą się spodziewać)

Niewątpliwie jest to gra wyczekiwana przeze mnie już od dawna i spełnia moje oczekiwania niemal w pełni.

btw. Coś tak cicho w tym temacie... Chyba nie powiecie, że jest tu tak mało fanów D3...? ;]
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
Hehe, dostępność EK mówiąc delikatnie jest znikoma. No chyba że allegro :p ale tam EK osiąga ostatnio horrendalne ceny. Już powoli są problemy ze standardową wersją (pudełkową)... no ale tak to jest jak chce się kupić na ostatnią chwilę.
Najlepsze rekordy i tak dopiero padną ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
z tego co wiem beta Diablo 3 bylo aktywne przez kilka dni , dalej mozna spróbować pograć ;d ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe czy będa lokacje typu "Krowi Level" z Diablo 2 :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na bank będą, ale trochę czasu zajmie zanim gracze go odnajdą lub ktoś puści "plotę":)
Ale z tymi cenami EK to już poprzesadzali niesamowicie - chciałem kupić do kolekcji a tak będzie tylko wersja podstawowa
najbardziej obawiam się błędów większych - i konieczności ściągnięcia patcha żeby w miarę normalnie grać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Cóż, tak jak można było się tego spodziewać, mamy już 30 minut po premierze i nie da się wbić na server :) Dzisiaj chyba nie ma co próbować nawet.

//no i mamy przerwę techniczną :)
//Po jakimś czasie, koło 1:00 się udało w końcu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Diablo to gra mojego dzieciństwa więc niedługo będę miał całą kolekcję:)Mam nadzieję że Blizzard nie poprzestanie na trzeciej części bo trochę bym się zawiódł:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Diablo to gra mojego dzieciństwa więc niedługo będę miał całą kolekcję:)Mam nadzieję że Blizzard nie poprzestanie na trzeciej części bo trochę bym się zawiódł:)

Patrząc jednak na przerwy w wydawaniu kolejnych Diablo, to chyba już nie zagrasz w tym życiu w Diablo IV, a jeśli zagrasz to będziesz baaaaaaaaaaaaaardzo stary (pewnie jak samo Diablo) ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Diablo to gra mojego dzieciństwa więc niedługo będę miał całą kolekcję:)Mam nadzieję że Blizzard nie poprzestanie na trzeciej części bo trochę bym się zawiódł:)

Nie zabija się kury znoszącej złote jajka - Diablo 4 napewno będzie - pytanie tylko za ile lat? 5? 10? a może i więcej:)
Pewnie pracują nad nią, ale w tym samym czasie nam Starcraftem, Warcraftem i jakimiś dodatkami do nich wiec poczekamy sporo:)
Ale na gry Blizzarda warto czekać kilka lat:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Monku ! nadchodze !

images
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
Co do krowiego lvl to coś podobnego na pewno będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest. Kolega mi mówił, a przynajmniej tak zrozumiałem, że jest podobnie do easter egga w Diablo II. Krowi poziom znajduje się bodajże pod Nowym Tristram.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
No jest Noe tym razem to coś dla ciebie kucykowy poziom.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie coś też słyszałem i muszę to sprawdzić O____O
 
Status
Zamknięty.
Do góry