Dla czego się pojedynkujecie?

Pojedynkuję się dla...


  • W sumie głosujących
    456
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem gdzie dać ten temat ale wolę tu niż w ogólnych.

Moje pytanie zostało zawarte w tytule. Dla czego jest celowo napisane oddzielnie. Chodzi mi tutaj o: doświadczenie, zabawę, obronę miasta, chwałę, wzbudzanie strachu itd.

Ja osobiście pojedynkuję się: dla zabawy(jak jestem daleko od miasta), dla expa(zawsze) i dla obrony miasta(kiedy trzeba). Na wzbudzaniu strachu mi nie zależy bo nie znam tego uczucia w Weście.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no raczej straszyc to nikogo nie mam zamiaru , bo raczej nie wyobrazam sobie zebym sie kogos w the west bal , to nie plemiona - nie da sie tu nikogo przejac , zniszczyc itd ...

atakuje dla zabawy i expa ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W moim przypadku to dla zabawy. Moja okolica ma zbyt że tak to ujmę "biednych graczy", abym mógł cokolwiek zarobić, a exp to tak okazjonalnie raczej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram dla zabawy, a pojedynki to sposób grania (dla mnie najciekawszy), więc pojedynki są też dla zabawy. Exp, kasa, postrach to też zabawa, więc wszystko sprowadza się do jednego.
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Ja pojedynkuje się głównie dla kasy,expa i przede wszystkim dla szacunku mam tu na mysli,że każdy w okolicy znał mój nick i się go bał :D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bać się Ciebie?? Żartujesz chyba ;p ja walczę dla zabawy i uspokajam ludzi jajk ktoś poprosi
 

DeletedUser9369

Gość
Gość
Ja pojedynkuje się dla expa, chwały :p, kasy, zabawy, z nudów :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja osobiście lubię się pojedynkować, dla zabawy a i przy okazji exp wpadnie, również dlatego że po prostu chcę się sprawdzić :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tylko i wyłącznie dla expa chociarz jak natknę się na sporo kasy nie narzekam...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głównie dla expa=czasami dla rekordów-kasy lub zabawy-często jak nie mam nic do roboty to siadam do pojedynkow...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak to nie masz nic do roboty ;P

Budowniczy nie próżnuje ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Doświadczenie czasem dla kasy,żadko dla zabawy
Poszukiwaczem tylko dla medalu
 
Status
Zamknięty.
Do góry