Dla czego się pojedynkujecie?

Pojedynkuję się dla...


  • W sumie głosujących
    111
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
SORRY ZA ZAŁOŻENIE DRUGIEGO TEMATU ALE TAM POMYLIŁEM SIĘ W ANKIECIE. Proszę administrację o usunięcie wcześniejszego tematu.

Moje pytanie zostało zawarte w tytule. Dla czego jest celowo napisane oddzielnie. Chodzi mi tutaj o: doświadczenie, zabawę, obronę miasta, chwałę, wzbudzanie strachu itd.

Ja osobiście pojedynkuję się: dla zabawy(jak jestem daleko od miasta), dla expa(zawsze) i dla obrony miasta(kiedy trzeba). Na wzbudzaniu strachu mi nie zależy bo nie znam tego uczucia w Weście.
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
kiedyś dla zabawy akle teraz dla polepszenia stat w grabarzu... :D

potem akcje na miasto zabawa i polepszenie stat u mnie pogorszenie u nich :D
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Głównie dla zabawy, lecz również po to aby pomóc miastu.

"Walę wtedy kiedy mi się chce" :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla wszystkiego :) Z wyjątkiem kasy, bo jej i tak nie zarobię.
 

DeletedUser

Gość
Gość
głównie to exp i wzbudzanie strachu w oklicy jeszcze dla szaczunku innych graczy
 

DeletedUser9743

Gość
Gość
na 10 św dla kasy bo musze ciuchy kupić
a na 9 dla expa ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brakuje w ankiecie opcji "wszystko na raz" - taką ja bym zaznaczył. A z tego co jest wybrałem expa, bo w sumie to na niego patrze najbardziej wybierając ofiarę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A "dla czego" to się nie pisze "DLACZEGO" ?

Ja tam powiedziałbym tak. Ja dla szpanu :)
 

DeletedUser10308

Gość
Gość
przypomniało mi sie :p
czasem jak mam gorszy humor to leje slabe levele czaesto dochodzi do omdlen i humor sie poprawia :D
czyli nie ma w ankiecie "dla poprawy humoru"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pojedynek to jest tak na prawdę jedyny sposób na bezpośrednie starcie się między graczami. Pewna forma rywalizacji. Dla mnie jest to główny powód dla którego gram w tą gre.

Samo ściganie się w rankingu expa nie jest czymś co mnie w jakiś sposób motywuje. Brakuje tutaj tego starcia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Exp - gdy jest motywka 100% lubię pognębić kolegów w okolicy
Zabawa - gdy zdobędę dużo expa, oraz pokonam dobrego gracza mam zaciesz przez pół dnia :D
Chwała - Gdy widzę różnicę pojedynków, oraz obliczam średnią expa na pojedynek czuję się dumny :)
Wzbudzenie grozy w okolicy - TOP 400 pojedynków to nie wiele, ale gdy mnie zaatakują robi dużo :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Głównie walczę dla expa. Czasem zdarza mi się walczyć dla wzbudzenia grozy w okolicy bo nie lubię gdy jakiś natręt atakuje mnie 4 razy w ciągu doby :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zabawa
Obrona miasta
Chwała (nie wiem czy można to tak nazwac)
Wzbudzanie Strachu

hmm 127 wygranych 7 przegranych w tym (4 po masowych atakach 50 poziomowców)

To moim zdaniem chyba wzbudza strach w każdym bądź razie na "moim terytorium " na którym się znajduję nie zostałem zaatakowany od 2 miesięcy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
W mojej okolicy gram dla expa i kasy czasem pójdę na drugi koniec mapy i walczę dla zabawy ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
zabrakło w ankiecie wysokiego lvl pojedynków dlatego się pojedynkuję ale oprócz tego to dla kasy i do expa)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zabawa-nie ma to jak wyładować swoją złość na nie spodziewających się niczego niewinnych owieczkach :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla expa to chyba każdy ;) Oczywiście też dla kasy oraz zabawy bo po to się jest pojedynkowiczem ;) W razie czego to dla obrony miasta i żeby nabić stat w grabarzu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zabawy
Obrony miasta
Wzbudzania strachu w okolicy

więc dlatego... :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry