Dom Wschodzącego Słońca. - event świata 1 organizowany przez graczy.

  • Rozpoczynający wątek artekbradford
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Oto co grupka zawadiaków z Project Revenge znalazła dziś podczas najazdu na miasto. Strona z jakiegoś dziennika:

Jest taki dom na Dzikim Zachodzie.

Nazywają go Wschodzące Słońce.

Miejsce opuszczone, ale spowite niesamowicie silną legendą. Wedle mitów przesiadująca tam organizacja zawadiaków strzeże jednego z największych sekretów Dzikiego Zachodu. Powiadają, że nikt go nigdy nie odkrył, nikt go nie widział, nikt nie wie co to jest. Czy jest to skarb jakich wiele? Czy niezliczone bogactwa? Czy to coś rzadkiego? Czy może jakaś specjalna broń?
Jedno jest pewne. W każdej legendzie jest ziarno prawdy.

Niedawno Dom Wschodzącego Słońca zwiększył swoją aktywność. Powiadają, że organizacja przeniknęła do naszych miast. Czy jest to szansa by legenda stała się prawdą? Może uda mi się odnaleźć skarb zawadiaków?

Nazywam się Jimmy Starlight - poszukiwacz kłopotów.

A oto mój dziennik.

18 listopada 1856r. - piątek.

Wraz z moim przyjacielem Williamem Bradym jesteśmy na tropie jednego z zawadiaków z Domu Wschodzącego Słońca. Ślad wiedzie do Świętej skały. To miejsce jest ważne dla plemienia Waupee oraz skrywa wiele sekretów. Nie dziwie się, że w jakiś sposób jest powiązane z tą legendą. Zapada zmrok. Rozbiliśmy obóz nieopodal, tak by widzieć wszystko co się tam dzieje. Nie palimy ogniska - nie chcemy by nas zauważyli.

Noc z 18 na 19 listopada 1856r.

Po ponad 6 godzinach wyczekiwania mój przyjaciel Will położył się spać. Ja czuwam dalej. Ciągle liczę że coś się wreszcie wydarzy.

Przed wschodem słońca widać indianina zmierzającego pod skałę oraz zamaskowaną postać na koniu - to musi być on. Rozmawiają. Wygląda na to, że znają się od dawna. Przyjaciele? Nie możliwe. Dom Wschodzącego Słońca nie ma przyjaciół. A więc indianie też znają ten sekret? I skąd te powiązania? Ledwo wyruszyłem w drogę, a pojawia się coraz więcej pytań i żadnej odpowiedzi. Ciągle nie mamy pewności czy ten skarb istnieje. Obudzę Williama i powoli skierujemy się w ich stronę tak by nas nie zauważyli.

Słońce zaczyna wschodzić. Czekamy za pobliską skałą uważnie obserwując ich rozmowe. Niestety nic nie słyszymy, a bliżej nie podejdziemy. Zauważyli by nas. Wygląda na to, że zaczynają się kłócić.

19 listopada 1856r. - sobota.

Wschód słońca. Pewnie 5 albo 6 rano.

To zdecydowanie była kłótnia. Indianin leży martwy w kałuży krwi. To był jeden błyskawiczny strzał prosto między oczy. Nigdy nie widziałem takiego refleksu. To będzie naprawdę niebezpieczna podróż. Przeszukaliśmy zwłoki. Znaleźliśmy przy nich kartkę ze wskazówką. Zapisałem ją w notesie i odłożyłem na miejsce. Jeśli mi się nie uda, może ktoś wpadnie na trop i odnajdzie skarb.


Jest to seria zadań - zagadek, które może rozwiązywać zarówno osoba z 1 poziomem jak i 120. Są przewidziane wysokie nagrody za zajęcie pierwszych miejsc. Zadania będą tak przemyślane żeby osoby które ominęły jakąś część nie mogły odkryć sekretnej prawdy. Tak więc nie obijajcie się kowboje i ruszajcie tropem tej tajemnicy.

Organizatorzy:
-tajemniczy zawadiaka
-artekbradford
-rada Project Revenge
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12954

Gość
Gość
http://www.kalbi.pl/kalkulator/data
Natchnęło mnie i poszukałem czy data się zgadza :D 19 listopad tamtego roku to była środa :D Dajcie 1859. :ind:

Co do całości - zaczyna mi się podobać. Może brać udział każda klasa postaci? :D
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Każda klasa, każdy poziom. Za daty przepraszamy. Było improwizowane, ale trzeba patrzeć na dni tygodnia. Zachęcamy nowych graczy z innych światów do wzięcia udziału. Nagrody są bardzo wysokie. I zdecydowanie na start jak i dla starych graczy bardzo pomocne.
Dodam że to ma charakter tygodniowy (jak widać z dziennika Starlighta), więc szykujcie się by odkryć zagadkę.

PS. To nie jedyny event jaki mamy w planach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chętnie wziął bym udział ale nie mam pojęcia od czego zacząć... Cóż, zostawię to bardziej rozsądnym. Małe pytanko. Czy ewent jest technicznie powiązany z The-Westem czy jest wyłącznie fabularny?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chętnie wziął bym udział ale nie mam pojęcia od czego zacząć... Cóż, zostawię to bardziej rozsądnym. Małe pytanko. Czy ewent jest technicznie powiązany z The-Westem czy jest wyłącznie fabularny?

Hmmm twoje pytanie jest niezbyt jasne ale postaram się odpowiedzieć tak jak je zrozumiałem.Tak event jest technicznie powiązany z The West.

 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Technicznie chodzi Ci o to czy pojawiają się zadania u henry'ego albo jakieś powiadomienia? NIE, event jest zrobiony tak że ten kto rozwiąże zagadkę otrzyma wskazówkę do następnej. Administracja TW nie ma nic wspólnego z eventem, jest on w pełni robiony przez graczy, dlatego też nie mamy możliwości na niektóre działania. Ale jest on niemal w pełni dopracowany i przemyślany tak by każdy miał szanse.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Technicznie chodzi Ci o to czy pojawiają się zadania u henry'ego albo jakieś powiadomienia? NIE, event jest zrobiony tak że ten kto rozwiąże zagadkę otrzyma wskazówkę do następnej. Administracja TW nie ma nic wspólnego z eventem, jest on w pełni robiony przez graczy, dlatego też nie mamy możliwości na niektóre działania. Ale jest on niemal w pełni dopracowany i przemyślany tak by każdy miał szanse.

Ojjj PiroCk nie wiem czy trafiłeś ty czy ja bo pytanie nie jest jasne ::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pytanie faktycznie nie było jest zbyt jasne, ale PiroCk rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Faktycznie chodziło mi czy techniczne działania gracza są potrzebne do rozwiązania zagadki, ale skoro Administracja TW nie ma nic wspólnego z ewentem to już wszystko wyjaśnione. Dzięki.
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Czy ktoś bierze w ogóle udział w evencie?
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
W związku z nikłym zainteresowaniem event został przerwany.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Muszę przyznać, że event dość trudny był. Przeszedłem się do miejsc wymienionych we wstępie, przeszukałem okoliczne miasta oraz profile osób znajdujących się w pobliżu i nie znalazłem nic związanego z eventem. Dodatkowo ostatnio wyszedł Skyrim i pełna wersja Minecrafta oraz kilka innych oczekiwanych gier przez co aktywność graczy strasznie zmalała - widać to zwłaszcza na forum. Może gdyby łatwej było odgadnąć pierwszy krok większa liczba osób by się w to wciągnęła. W każdym razie dzięki za przygotowanie czegoś nowego dla graczy.
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Muszę przyznać, że event dość trudny był. Przeszedłem się do miejsc wymienionych we wstępie, przeszukałem okoliczne miasta oraz profile osób znajdujących się w pobliżu i nie znalazłem nic związanego z eventem.

Rozwiązaniem była postać Martwego indianina, która znajdowała się przy Świętej Skale (zleceniodawca - biała kropka). Miał on w profilu wskazówkę do kolejnego miejsca. Pojawił się on w nocy z piątku na sobotę. Potem zniknął.

Zadania będą tak przemyślane żeby osoby które ominęły jakąś część nie mogły odkryć sekretnej prawdy.

Teraz można już chyba ujawnić nagrody:
1miejsce = 50tyś
2miejsce = 40tyś
3miejsce = 30tyś
4miejsce = 20tyś
5miejsce = 10tyś
Na jakiej podstawie gracze mieli zajmować miejsca to mój sekret.
Moim zdaniem było warto...szkoda że ludzie to olali. W następnych eventach do zgarnięcia miały być nawet unikaty.
Być może w najbliższej przyszłości jeszcze powstanie taki event.

Chciałem na forum specjalnie podziękować:
-tomnaw
-konri95
-kosior
-artekbradford
-radnym PR (za zbiórkę kasy na nagrody - wszystko już powinno zostać zwrócone)
-SóperMen
-domitek (za reklamę eventu w Radio TW)

Tajemniczy zawadiaka - PiroCk​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12025

Gość
Gość
W mieście widmo miała się znajdować kolejna postać...a w jej profilu kolejna strona z dziennika Jimmy'ego Starlighta.
 
Pierwszy event, w jakim brałem udział, do tego tak prosty, dobrze mi szło, napaliłem się na niego i oczywiście mogłem się spodziewać, że zostanie przerwany hmpf Mam nadzieję, że w najbliższym czasie planujecie kolejny?
 

DeletedUser12025

Gość
Gość
Jeżeli wzrośnie zainteresowanie. Event miał na celu zwabić graczy na świat 1. Niestety się nie udało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry