Druga osoba do gry

  • Rozpoczynający wątek Madius
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje możliwość, aby dwie osoby grały z tego samego komputera na dwóch różnych kontach, gdyż mój brat zobaczył jak gram i postanowił spróbować sam, a mamy jednego kompa w domu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego piszecie, że należy to zgłosić? W reguleminie napisane jest : "Dozwolona jest gra kilku graczy z jednego komputera. Każdy jednak musi grać samodzielnie i przestrzegać zasad podanych w §2.
Zabronione jest korzystanie z konta osoby nieobecnej przez graczy, którzy współdzielą łącze. Dotyczy to również osób, które nie uczestniczą w grze (brat, siostra, syn, córka, itd.)
Zabronione jest logowanie się na obce konta. Próba logowania również jest zakazana. Włamanie lub próba włamania będą karane blokadą stałą konta, z którego nastąpiło wykroczenie, jak również wszystkich powiązanych kont.

§2) Więcej graczy z jednego połączenia internetowego
Zabronione jest wyzywanie na pojedynek gracza z tego samego połączenia internetowego w czasie użytkowania wspólnego łącza i do 24 h po zakończeniu.


Nigdzie nie jest napisane, że należy to zgłosić. Gram z mężem na jednym komputerze i mamy różne postacie i jak do tej pory nie zgłaszałm tego nigdzie ponieważ regulamin tego nie wymaga. Co prawda gram dopiero od kilku dni i nawet dogoniłam męża ale wydaje mi się że dokładnie czytałam regulamin. Specjalnie po to aby moje granie nie poszło na marne i żebyśmy nie zostali zbanowani.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fridka ma rację nie ma potrzeby zgłaszania tego, skoro tak jest napisane w regulaminie. Inna sprawa, jeżeli chcecie korzystać z forum, na forum multikonta nie można mieć. Najlepiej zgłosić administratorowi, że dwie osoby chcą korzystać z forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser99

Gość
Gość
Mogę się mylić, ale gracz posiadający multikonta, które dobrze kamufluje [czyt. stara się nie łamać zasad gry, które są bardzo uproszczonym schematem] - może dość swobodnie rozwijać miasto przy pomocy x kont... Dla niektórych jedynym sposobem na dobrą grę jest właśnie [niestety] posiadanie kilku kont... Ale od tego są osoby na szczycie [aby starali się wyłapać multi] i pozostali [głównie doświadczeni] gracze, którzy powinni dawać jakiś przykład uczciwej gry...
Wiem, że część tego tekstu jest zbyt trudna do pojęcia, ale cóż... Starajcie się zrozumieć...:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie trzeba zgłaszac dzielenia łącza.
Nie polecam jednak zabawy w multikonto, może to by bolesne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry