Drugie sanie

  • Rozpoczynający wątek siergiejwsq
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Pomódlcie się 10x, dostaniecie osiągnięcia kolejno Kolędnik i Anioł, oraz drugie sanie o ile macie już jedne.
wesołych świąt, smacznego Karpia (z lodu musowo)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak działa . za 10 modlitw 24 (sumują się z tymi z zeszłego roku jak co )
 

DeletedUser5373

Gość
Gość
szkoda że nie można ich sprzedać lub przynajmniej wymienić na coś. sanie w plecaku x 3 szt.:) i po co mi one
 

DeletedUser18541

Gość
Gość
A skąd 3 sztuka? Jest już coś za kalendarz?
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
no to widocznie musialas zle otwierac okienka znajomi dostali w tym roku sakiewki i rozgi ja dostalem skrzynie a wniej spodnie masterssona czy jak mu tam i jestem zadowolony:p wszystko zalezy od szczescia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie otworzyłem 4 okienek i dostałem dwie sakiewki szklanych kulek (tak, nie pomyliłem się - dwie sztuki).
Żona też nie otworzyła kilku i dostała skrzynię ze stalowymi okuciami, a w niej ... procę H. ::DD:
 
A może te drugie sanie (jeśli ktoś je ma) będzie można w jakiś sposób wymienić na Rudolfa? Jak myślicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to widocznie musialas zle otwierac okienka znajomi dostali w tym roku sakiewki i rozgi ja dostalem skrzynie a wniej spodnie masterssona czy jak mu tam i jestem zadowolony:p wszystko zalezy od szczescia
Co to znaczy źle ? :gwizd:
Mam kulki i nie miałam okazji ich wymienić na sakiewkę.
A może jakiś pacan z IMG wymyślił iż należy właśnie tego roku NIE OTWIERAĆ na czas 3 okienek tylko później to będzie sakiewka.
1 kulkę miałam z zeszłego roku i widać bryndza.
Kolejne śmieci w ekwipunku bo programiści znowu coś nie dopracowali.
Teraz będą kombinować nad częściowym pokazywaniem itemów zamias dopracować to co jest. po kiego śmieci których nie można użyć do niczego - pozostałości po zadaniach.
NP: skończyłam pustkowie a sól mam nadal, morderstwo zaliczone a szmata leży.
i choć sól można jeszcze sprzedać to szmaty się nie daje.
a znając logikę programistów za rok albo później wymyślą do tego kolejne zadanie (jak z kluczem nr 2- błędna decyzja i leżysz i kwiczysz - chyba że masz szczęście i wylosujesz w "prezencie" za bryłki)
 

DeletedUser

Gość
Gość
@UP
nie ma wzoru na tę grę i to jest piękne :)
pozdrawiam
 

DeletedUser28388

Gość
Gość
XD to z saniami działa i można jedne sprzedać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja tylko założyłem czapkę świętego Mikołaja i pojawił się quest u Marii i tam dostałem sanie x2:) nie wiem czy pomogło to że wczoraj się 10 razy modliłem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry