Ewent nie jest zły ale tu nie ma złych pomysłów są tylko idioci co je wymyślają i Ci co je realizują.
Zadanie ewentowe ,nagrody etc.
nowe sety?
Zastanawiam się czy było warto zmieniać nawyk z jednego na inny?
Nie przeszkadzam innym w dobrej zabawie ,do zobaczenia na prerii::}

Witajcie w naszym corocznym wydarzeniu z okazji Dnia Niepodległości! Czy jesteś gotów na imprezę? 4 lipca nadchodzi!
Po raz kolejny będziemy świętować wolność w The West z dużą ilością jedzenia, napojów i fajerwerków!
Od 6 lipca od 12:00 do 26 lipca do 11:59 będziemy wspólnie celebrować obchody Dnia Niepodległości 2022.

Już miałem nadzieję, że Dzień Niepodległości uda nam się świętować 4 lipca, jednak IG jak zwykle na poziomie...

Kamilosex

Blada Twarz
W końcu cortina na atak...Szkoda tylko że teraz to sobie w dupe ją wsadzić możecie bo nie ma komu tych fortów grac...
Reszta setów totalne gówno.

a ten pseudo set pod pvp to kpina jakaś, lepiej mi dajcie możliwość ulepszenia Curlera a nie takie gówna wprowadzacie bezmózgi.

btw. Fajny translator.
  • + 100% <Unknown translation for 'Money from jobs, duels, and fort battles'>
  • +40 % <Unknown translation for 'luck'>

Miasto osoby atakowanej nie musi posiadać miasta. są takie przypadki ale czytaj dobrze Wiki ,osoba atakowana nie zawsze musi posiadać miasto!

Wymagania​

• Osoba inicjująca pojedynek musi należeć do miasta. Dodatkowo w mieście musi być wybudowany grabarz.
  • Osoba atakowana musi być członkiem miasta.
    • Miasto osoby atakowanej nie musi posiadać grabarza.
    • Jeżeli osoba atakowana jest ścigana listem gończym i nie należy do miasta to nadal może zostać zaatakowana.
  • Zarówno osoba atakująca i atakowana nie mogą być członkami tego samego miasta.
  • Atakujący musi znajdować się w miejscu gdzie znajduje się osoba atakowana. (Wyjątkiem jest klasa zawadiaki)
  • Osoba atakująca po odbytym pojedynku przez 45 minut nie jest chroniona w hotelu oraz koszarach.
  • Osoba atakowana nie mogła być atakowana w ciągu ostatniej godziny przez osobę inicjującą pojedynek.
  • Pojedynek trwa 10 minut i rozpoczyna się natychmiast, jeśli stoisz w tym samym miejscu co Twój cel. Jeśli stoisz w innym miejscu, to do standardowego czasu pojedynku zostanie doliczony czas na dojście do pozycji gracza. Ruch przeciwnika w trakcie pojedynku nie powoduje przerwania go, przeciwnik nie musi też być on-line.
  • Nie możesz wyzwać na pojedynek gracza, który śpi w hotelu lub stoi w forcie zapisany na bitwę. Ochronie podlegają także gracze, którzy omdleli w wyniku pojedynku w ciągu ostatnich 72 godzin - oni sami również nie mogą przez ten czas atakować.

wiki.the-west.pl/wiki/Pojedynki

O to chodzi ?

pewnie chodzi o to że jak ktoś wystąpi z miasta ale jeszcze w określonej strefie czasowej może być zaatakowana bądź jeśli wisi nad nią list u grabarz ,taka osoba mimo że nie jest mieszkańcem miasta ,może byc atakowana